STREFA ROZGRYWEK

JUNIORZY


Grupa Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 611165516406
2ISKIERKA TARNÓW 48123360295
3Dunajec Nowy Sącz 3575287262
4LKS BOBOWA 45410285338
5GKPS Gorlice 44112210322
6MKS GRYF Brzesko 3349268303
1 2021-10-03 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (21:25, 25:23, 22:25, 16:25)
2 2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:0
3 2021-10-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 1:3 (21:25, 22:25, 25:22, 23:25)
4 2021-10-14 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:16, 25:20, 25:17)
5 2021-10-17 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 0:0
6 2021-10-17 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW 2:3 (20:25, 25:22, 25:22, 19:25, 12:15)
7 2021-10-31 ISKIERKA TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:19)
8 2021-10-31 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 0:0
9 2021-11-16 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (16:25, 15:25, 25:22, 18:25)
10 2021-11-11 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:17, 23:25, 25:22, 32:30)
11 2021-11-11 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 0:0
12 2021-11-11 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:16, 25:15, 25:14)
13 2021-11-14 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 16:25, 14:25)
14 2021-11-14 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (23:25, 23:25, 15:25)
15 2021-11-14 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko 3:1 (21:25, 25:19, 25:20, 25:19)
16 2021-11-28 UKS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko 0:0
17 2021-11-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 0:0
18 2021-11-28 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
19 2021-12-12 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
20 2021-12-12 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:0
21 2021-12-12 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0
22 2021-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:0
23 2021-12-15 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 0:0
24 2021-12-15 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 0:0
25 2022-01-09 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
26 2022-01-09 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 0:0
27 2022-01-09 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:0
28 2021-11-14 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:7, 25:11, 25:12)
29 2022-01-23 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
30 2022-01-23 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 0:0

Grupa Zachód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 510150375231
2KS Hutnik-Wanda Kraków 610148498434
3MKS Andrychów 6101211488488
4SMS DALIN MYŚLENICE 69139472416
5WKS WAWEL Kraków 55115265404
6SL SALOS RP Kraków 44012175300
1 2021-10-03 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 0:0
2 2021-11-28 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:2 (25:19, 25:23, 13:25, 23:25, 15:11)
3 2021-10-03 SMS DALIN MYŚLENICE - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:18, 25:15)
4 2021-10-20 SL SALOS RP Kraków - WKS WAWEL Kraków 0:0
5 2021-10-17 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków 2:3 (25:23, 19:25, 25:21, 22:25, 5:15)
6 2021-10-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:16, 25:17, 25:15)
7 2021-10-31 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
8 2021-10-31 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (20:25, 15:25, 17:25)
9 2021-10-26 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (18:25, 19:25, 12:25)
10 2021-11-11 SL SALOS RP Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)
11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
12 2021-11-11 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:2 (19:25, 21:25, 25:22, 25:15, 15:12)
13 2021-11-21 SMS DALIN MYŚLENICE - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:12, 25:16)
14 2021-11-13 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów 1:3 (15:25, 23:25, 31:29, 22:25)
15 2021-11-14 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (23:25, 21:25, 17:25)
16 2021-11-28 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (7:25, 8:25, 16:25)
17 2021-11-28 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 25:16, 25:19)
18 2021-11-28 WKS WAWEL Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 0:3 (13:25, 12:25, 15:25)
19 2021-12-12 WKS WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 0:0
20 2021-12-12 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:0
21 2021-12-12 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
22 2021-12-15 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:0
23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
24 2021-12-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - WKS WAWEL Kraków 0:0
25 2022-01-09 KS Hutnik-Wanda Kraków - SL SALOS RP Kraków 0:0
26 2022-01-09 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2022-01-09 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 0:0
28 2022-01-23 SL SALOS RP Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
29 2022-01-23 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków 0:0
30 2022-01-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:0

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij