STREFA ROZGRYWEK

JUNIORZY


Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 916246725530
2ISKIERKA TARNÓW 9162313801687
3UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 8132111721602
4GKPS Gorlice 9121118625656
5SL SALOS RP Kraków 810620477560
6LKS BOBOWA 97825448762
1 2019-10-27 Dunajec Nowy Sącz - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:8, 25:9, 25:15)
2 2019-10-20 LKS BOBOWA - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (25:20, 23:25, 25:20, 20:25, 20:18)
3 2019-10-27 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (25:23, 23:25, 24:26, 25:17, 15:11)
4 2019-11-10 SL SALOS RP Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (13:25, 20:25, 22:25)
5 2019-11-19 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - ISKIERKA TARNÓW 2:3 (25:16, 22:25, 18:25, 25:16, 12:15)
6 2019-11-10 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:0 (25:12, 27:25, 25:22)
7 2019-11-17 LKS BOBOWA - SL SALOS RP Kraków 2:3 (22:25, 25:14, 25:20, 23:25, 14:16)
8 2019-11-17 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
9 2019-11-17 GKPS Gorlice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
10 2019-11-15 SL SALOS RP Kraków - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:3 (22:25, 15:25, 15:25)
11 2019-11-28 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
12 2019-11-24 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:2 (25:21, 22:25, 25:21, 23:25, 15:10)
13 2019-12-01 ISKIERKA TARNÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:20, 25:10, 25:11)
14 2019-12-01 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 3:0 (25:23, 25:12, 25:22)
15 2019-12-01 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 3:2 (17:25, 25:23, 24:26, 25:22, 15:11)
16 2020-01-18 SL SALOS RP Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (23:25, 19:25, 24:26)
17 2019-12-21 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18 2019-12-08 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
19 2020-01-05 GKPS Gorlice - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:21, 25:13, 25:22)
20 2019-12-15 ISKIERKA TARNÓW - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (29:31, 25:19, 25:20, 20:25, 15:10)
21 2019-12-15 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
22 2020-01-12 SL SALOS RP Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 2020-01-12 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (25:15, 21:25, 24:26, 19:25)
24 2020-01-12 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)
25 2020-01-17 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 0:0
26 2020-01-17 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (24:26, 19:25, 18:25)
27 2020-01-19 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
28 2020-01-23 SL SALOS RP Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:0
29 2020-01-26 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
30 2020-01-25 Dunajec Nowy Sącz - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1020301778515
2UMKS KĘCZANIN Kęty 9162210752608
3MKS Andrychów 9141813733556
4KS DALIN Myślenice 9131418638683
5UKS AS Niepołomice 911921523642
6APS ORLIK BOLESŁAW 109030330750
1 2019-10-27 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (9:25, 14:25, 13:25)
2 2019-10-27 UMKS KĘCZANIN Kęty - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:9, 25:13, 25:8)
3 2019-10-27 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:19, 25:15, 25:10)
4 2019-11-10 UKS AS Niepołomice - KS DALIN Myślenice 2:3 (25:19, 15:25, 25:13, 13:25, 9:15)
5 2019-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - MKS Andrychów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
6 2019-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:14, 25:8, 25:9)
7 2019-11-19 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (22:25, 22:25, 18:25)
8 2019-11-17 KS DALIN Myślenice - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)
9 2019-11-24 APS ORLIK BOLESŁAW - UKS AS Niepołomice 0:3 (13:25, 10:25, 12:25)
10 2019-11-24 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:16, 25:8, 25:18)
11 2019-12-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:2 (29:27, 18:25, 23:25, 25:23, 15:12)
12 2019-12-10 MKS Andrychów - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
13 2019-12-01 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (19:25, 25:18, 20:25, 20:25)
14 2019-12-13 APS ORLIK BOLESŁAW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (11:25, 12:25, 9:25)
15 2019-10-27 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:15, 25:14, 25:15)
16 2019-12-11 APS ORLIK BOLESŁAW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 11:25, 11:25)
17 2019-12-08 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 1:3 (26:24, 20:25, 16:25, 10:25)
18 2019-12-15 KS DALIN Myślenice - UKS AS Niepołomice 3:1 (17:25, 25:15, 25:23, 25:19)
19 2019-12-17 MKS Andrychów - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:7, 25:5, 25:19)
20 2019-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
21 2020-01-12 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (13:25, 12:25, 22:25)
22 2020-01-12 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)
23 2020-01-10 APS ORLIK BOLESŁAW - KS DALIN Myślenice 0:3 (12:25, 23:25, 15:25)
24 2020-01-16 UKS AS Niepołomice - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:15, 25:10, 25:18)
25 2020-01-19 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (20:25, 18:25, 19:25)
26 2020-01-20 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (27:25, 23:25, 20:25, 26:28)
27 2020-01-22 UKS AS Niepołomice - MKS Andrychów 0:0
28 2020-01-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:0
29 2019-12-13 UKS Sparta AGH Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:10, 25:11, 25:11)
30 2019-11-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (19:25, 18:25, 28:26, 25:27)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij