STREFA ROZGRYWEK

JUNIORZY


Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1020301777400
2LKS BOBOWA 11182215775767
3Dunajec Nowy Sącz 917254719457
4UKS START LIPNICA WIELKA 10141623770839
5ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 10141323661811
6UKS AS Niepołomice 1010430569820
7GKPS Gorlice 65418338515
2018-10-07 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-07 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
2 2018-11-28 LKS BOBOWA - UKS START LIPNICA WIELKA 3:2 (21:25, 22:25, 25:21, 25:21, 15:7)
3 2018-11-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:18, 25:21)
2018-10-14pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
4 2018-10-14 UKS START LIPNICA WIELKA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 25:23)
5 2019-01-14 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:15, 25:16, 25:13)
6 2019-01-14 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 0:0
2018-10-21 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
7 2018-11-21 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (27:25, 11:25, 15:25, 22:25)
8 2018-10-21 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)
9 2018-10-21 UKS AS Niepołomice - UKS START LIPNICA WIELKA 2:3 (25:16, 26:28, 16:25, 25:19, 7:15)
2018-10-28pauzuje- UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
10 2018-10-28 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:14, 25:5, 25:11)
11 2018-10-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:8, 25:11, 25:16)
12 2018-10-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 15:25, 14:25)
2018-11-14 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
13 2018-11-15 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (25:20, 22:25, 22:25, 25:19, 15:9)
14 2018-11-14 UKS AS Niepołomice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (12:25, 18:25, 11:25)
15 2018-11-04 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)
2018-11-18pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
16 2019-01-15 Dunajec Nowy Sącz - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)
17 2018-11-18 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 0:0
18 2018-11-17 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:22, 25:19, 25:15)
2018-11-25 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - pauzuje0:0
19 2019-01-14 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 23:25, 17:25)
20 2018-11-25 UKS START LIPNICA WIELKA - GKPS Gorlice 3:2 (25:16, 21:25, 25:19, 20:25, 15:9)
21 2018-11-25 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (21:25, 31:29, 25:20, 25:18)
2018-12-02pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2018-12-02 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 2018-12-02 UKS START LIPNICA WIELKA - LKS BOBOWA 0:3 (22:25, 8:25, 22:25)
24 2018-12-02 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (25:15, 21:25, 20:25, 21:25)
2018-12-09 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
25 2018-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS START LIPNICA WIELKA 3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 14:25, 15:11)
26 2018-12-07 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 11:25, 8:25)
27 2018-12-09 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (17:25, 20:25, 14:25)
2018-12-16pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
28 2019-01-08 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:12, 25:10)
29 2018-12-16 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:14, 25:11, 25:5)
30 2018-12-16 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
2019-01-06 UKS START LIPNICA WIELKA - pauzuje0:0
31 2019-01-06 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (16:25, 9:25, 7:25)
32 2019-01-06 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (8:25, 14:25, 16:25)
33 2019-01-06 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:15, 25:16)
2019-01-13pauzuje- LKS BOBOWA 0:0
34 2019-01-16 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
35 2019-01-13 Dunajec Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (27:25, 25:7, 25:8)
36 2019-01-09 UKS Sparta AGH Kraków - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:8, 25:8, 25:19)
2019-01-20 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
37 2019-01-20 UKS START LIPNICA WIELKA - Dunajec Nowy Sącz 0:0
38 2019-01-20 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:0
39 2019-01-18 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
2019-01-27pauzuje- ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
40 2019-01-14 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (26:28, 25:22, 20:25, 15:25)
41 2019-01-27 GKPS Gorlice - UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
42 2019-01-27 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Hutnik Kraków 815238715590
2UMKS KĘCZANIN Kęty 814218677519
3WAWEL Kraków 8121413574561
4MKS Andrychów 611175515392
5Jedynka Libiąż 910424475682
6SL SALOS RP Kraków 77021313525
1 2018-10-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)
2 2018-10-19 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:13, 25:9)
3 2018-10-14 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
4 2018-10-18 SL SALOS RP Kraków - WAWEL Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 9:25)
5 2018-11-13 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (11:25, 14:25, 12:25)
6 2018-10-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 1:3 (25:17, 25:27, 25:27, 20:25)
7 2018-11-27 UKS Hutnik Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 25:10, 25:15)
8 2018-11-18 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (22:25, 25:22, 25:17, 23:25, 10:15)
9 2018-11-18 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 3:1 (25:17, 25:16, 21:25, 25:19)
10 2018-11-25 SL SALOS RP Kraków - Jedynka Libiąż 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
11 2018-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
12 2018-11-20 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 2:3 (21:25, 25:22, 16:25, 25:23, 13:15)
13 2018-12-02 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:20, 25:18)
14 2018-12-04 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:7, 25:13)
15 2018-12-02 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (23:25, 10:25, 16:25)
16 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 15:25, 13:25)
17 2018-12-11 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
18 2018-12-09 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:0
19 2018-12-13 WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 25:12, 25:23)
20 2018-12-19 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
21 2018-12-18 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (25:23, 27:25, 22:25, 22:25, 15:5)
22 2019-01-29 SL SALOS RP Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:0
23 2019-01-20 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
24 2019-01-08 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)
25 2019-02-03 Jedynka Libiąż - SL SALOS RP Kraków 0:0
26 2019-01-20 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2019-01-22 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 0:0
28 2019-02-02 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:0
29 2019-01-10 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 2:3 (25:21, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15)
30 2018-12-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:4, 25:12, 25:14)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij