STREFA ROZGRYWEK

JUNIORZY


Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1OGNIWO Piwniczna 10192912961831
2GKPS Gorlice 10172612906759
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 10162118850869
4MKS GRYF Brzesko 10151918803792
5UKS AS Niepołomice 10121226744880
6LKS BOBOWA 1011728693826
1 2017-10-01 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (25:15, 26:24, 18:25, 23:25, 13:15)
2 2017-11-09 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:20, 26:28, 25:18, 25:22)
3 2017-10-01 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 3:0 (25:17, 25:18, 25:19)
4 2017-10-15 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:18, 15:25, 18:25)
5 2017-10-15 MKS GRYF Brzesko - OGNIWO Piwniczna 0:3 (13:25, 21:25, 22:25)
6 2017-11-12 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:21)
7 2017-10-29 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:12, 25:6, 24:26, 25:16)
8 2017-10-29 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:27, 27:25, 25:23, 22:25, 9:15)
9 2017-10-27 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 2:3 (14:25, 22:25, 25:15, 25:13, 9:15)
10 2017-11-02 UKS AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko 1:3 (14:25, 18:25, 25:19, 15:25)
11 2017-11-05 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:22, 25:15, 28:26)
12 2017-11-05 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:19, 24:26, 27:29, 28:26, 8:15)
13 2017-11-19 OGNIWO Piwniczna - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:23, 25:13, 25:13)
14 2017-11-19 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 1:3 (25:23, 17:25, 26:28, 19:25)
15 2017-11-16 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (25:23, 22:25, 25:22, 19:25, 13:15)
16 2017-12-01 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:1 (24:26, 25:21, 26:24, 25:20)
17 2017-12-03 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 0:3 (25:27, 18:25, 20:25)
18 2017-12-03 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 1:3 (17:25, 25:23, 24:26, 19:25)
19 2017-12-13 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
20 2017-12-13 OGNIWO Piwniczna - MKS GRYF Brzesko 3:1 (24:26, 25:12, 25:23, 25:19)
21 2018-01-24 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:11, 25:16, 25:17)
22 2018-01-25 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:3 (10:25, 16:25, 19:25)
23 2018-01-07 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:15)
24 2018-01-16 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 3:0 (25:15, 25:22, 25:10)
25 2018-01-18 MKS GRYF Brzesko - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)
26 2018-01-18 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (23:25, 21:25, 12:25)
27 2018-01-21 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 3:2 (23:25, 25:21, 23:25, 25:20, 15:11)
28 2018-01-28 UKS AS Niepołomice - OGNIWO Piwniczna 3:2 (25:22, 25:16, 22:25, 19:25, 15:13)
29 2018-01-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:19, 25:16)
30 2018-01-28 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 0:3 (14:25, 20:25, 21:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 1020304840610
2UKS Hutnik Kraków 10172312828703
3UKS Sparta AGH Kraków 10152015790761
4MKS Andrychów 10141819769834
5WAWEL Kraków 1012825630731
6Jedynka Libiąż 1011428563781
1 2017-10-01 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:16, 25:12, 25:10)
2 2017-10-03 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
3 2017-12-12 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (25:27, 25:20, 25:16, 25:22)
4 2017-10-15 Jedynka Libiąż - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 14:25, 15:25)
5 2017-10-26 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:9, 25:16, 25:12)
6 2017-10-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)
7 2017-10-29 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
8 2017-10-31 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (22:25, 25:20, 21:25, 20:25)
9 2017-10-27 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
10 2017-11-05 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 1:3 (25:15, 17:25, 15:25, 23:25)
11 2017-11-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (20:25, 25:15, 25:9, 27:25)
12 2017-11-12 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:1 (20:25, 33:31, 29:27, 25:21)
13 2017-11-09 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
14 2017-11-19 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 2:3 (25:17, 21:25, 25:21, 19:25, 10:25)
15 2017-12-10 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (16:25, 11:25, 13:25)
16 2017-12-03 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (15:25, 18:25, 20:25)
17 2017-12-03 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 1:3 (19:25, 22:25, 28:26, 23:25)
18 2018-01-22 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)
19 2018-01-05 UKS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)
20 2017-12-19 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (13:25, 22:25, 13:25)
21 2017-12-13 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (21:25, 16:25, 26:24, 15:25)
22 2018-01-07 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (18:25, 10:25, 19:25)
23 2018-01-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:22, 25:14)
24 2018-01-12 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)
25 2018-02-04 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 1:3 (20:25, 26:24, 21:25, 24:26)
26 2018-01-17 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (24:26, 17:25, 25:23, 20:25)
27 2018-01-16 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 3:2 (22:25, 20:25, 25:17, 25:20, 15:11)
28 2018-01-11 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:3 (20:25, 9:25, 15:25)
29 2018-01-28 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (26:28, 21:25, 22:25)
30 2018-01-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:0 (25:12, 25:18, 25:16)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Ptaszyckiego 4/207, Kraków
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij