STREFA ROZGRYWEK

JUNIORZY


Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK GÓRNIK RADLIN 3690226181
2MMKS Kędzierzyn Koźle 3565250242
3Enea Energetyk Poznań 3456240250
4CHEŁMIEC wAŁBRZYCH 3309185228
1 2019-02-23 SK GÓRNIK RADLIN - Enea Energetyk Poznań 3:0 (25:12, 25:22, 25:22)
2 2019-02-23 MMKS Kędzierzyn Koźle - CHEŁMIEC wAŁBRZYCH 3:0 (26:24, 25:20, 25:15)
3 2019-02-24 CHEŁMIEC wAŁBRZYCH - Enea Energetyk Poznań 0:3 (24:26, 18:25, 18:25)
4 2019-02-24 SK GÓRNIK RADLIN - MMKS Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:16, 25:20, 25:23)

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK GÓRNIK RADLIN 2460153124
2CHEŁMIEC wAŁBRZYCH 2334164153
3Dunajec Nowy Sącz 2216135175
1 2019-02-22 Dunajec Nowy Sącz - SK GÓRNIK RADLIN 0:3 (19:25, 25:27, 14:25)
2 2019-02-22 CHEŁMIEC wAŁBRZYCH - SK GÓRNIK RADLIN 0:3 (21:25, 24:26, 21:25)
3 2019-02-21 Dunajec Nowy Sącz - CHEŁMIEC wAŁBRZYCH 1:3 (18:25, 15:25, 25:23, 19:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MMKS Kędzierzyn Koźle 2462190154
2Enea Energetyk Poznań 2353183164
3LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 220695150
1 2019-02-22 Enea Energetyk Poznań - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 3:0 (25:13, 25:18, 25:18)
2 2019-02-22 MMKS Kędzierzyn Koźle - LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 3:0 (25:17, 25:13, 25:16)
3 2019-02-21 Enea Energetyk Poznań - MMKS Kędzierzyn Koźle 2:3 (27:25, 21:25, 21:25, 27:25, 12:15)

Etap 2

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 3691244202
2UMKS KĘCZANIN Kęty 3564235223
3SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3456234236
4UKS Hutnik Kraków 3309179231
1 2019-02-07 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:11, 27:25, 25:10)
2 2019-02-07 Dunajec Nowy Sącz - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:11, 27:25, 25:22)
3 2019-02-08 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (25:27, 21:25, 25:27)
4 2019-02-08 SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (21:25, 25:17, 14:25, 22:25)
5 2019-02-09 Dunajec Nowy Sącz - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
6 2019-02-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - SPARTA VOLLEYBALL KRAKÓW 3:1 (25:22, 25:19, 23:25, 25:9)

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1223344936495
2Dunajec Nowy Sącz 1223345964610
3LKS BOBOWA 12202517890873
4UKS START LIPNICA WIELKA 121617298931007
5ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 121617298781036
6GKPS Gorlice 121314317581036
7UKS AS Niepołomice 12138347471009
2018-10-07 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-07 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2 2018-11-28 LKS BOBOWA - UKS START LIPNICA WIELKA 3:2 (21:25, 22:25, 25:21, 25:21, 15:7)
3 2018-11-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:18, 25:21)
2018-10-14pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
4 2018-10-14 UKS START LIPNICA WIELKA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:1 (25:20, 25:19, 24:26, 25:23)
5 2019-01-14 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:15, 25:16, 25:13)
6 2019-01-23 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:7, 25:13, 25:8)
2018-10-21 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
7 2018-11-21 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (27:25, 11:25, 15:25, 22:25)
8 2018-10-21 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)
9 2018-10-21 UKS AS Niepołomice - UKS START LIPNICA WIELKA 2:3 (25:16, 26:28, 16:25, 25:19, 7:15)
2018-10-28pauzuje- UKS START LIPNICA WIELKA 0:0
10 2018-10-28 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:14, 25:5, 25:11)
11 2018-10-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:8, 25:11, 25:16)
12 2018-10-28 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 15:25, 14:25)
2018-11-14 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
13 2018-11-15 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (25:20, 22:25, 22:25, 25:19, 15:9)
14 2018-11-14 UKS AS Niepołomice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (12:25, 18:25, 11:25)
15 2018-11-04 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)
2018-11-18pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
16 2019-01-15 Dunajec Nowy Sącz - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)
17 2019-02-03 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 3:1 (18:25, 26:24, 25:18, 25:22)
18 2018-11-17 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:22, 25:19, 25:15)
2018-11-25 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - pauzuje0:0
19 2019-01-14 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 23:25, 17:25)
20 2018-11-25 UKS START LIPNICA WIELKA - GKPS Gorlice 3:2 (25:16, 21:25, 25:19, 20:25, 15:9)
21 2018-11-25 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz 3:1 (21:25, 31:29, 25:20, 25:18)
2018-12-02pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2018-12-02 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 2018-12-02 UKS START LIPNICA WIELKA - LKS BOBOWA 0:3 (22:25, 8:25, 22:25)
24 2018-12-02 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (25:15, 21:25, 20:25, 21:25)
2018-12-09 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
25 2018-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS START LIPNICA WIELKA 3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 14:25, 15:11)
26 2018-12-07 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 11:25, 8:25)
27 2018-12-09 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (17:25, 20:25, 14:25)
2018-12-16pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
28 2019-01-08 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:0 (25:14, 25:12, 25:10)
29 2018-12-16 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:14, 25:11, 25:5)
30 2018-12-16 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
2019-01-06 UKS START LIPNICA WIELKA - pauzuje0:0
31 2019-01-06 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (16:25, 9:25, 7:25)
32 2019-01-06 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (8:25, 14:25, 16:25)
33 2019-01-06 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:15, 25:16)
2019-01-13pauzuje- LKS BOBOWA 0:0
34 2019-01-16 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:2 (25:22, 30:28, 19:25, 21:25, 15:11)
35 2019-01-13 Dunajec Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (27:25, 25:7, 25:8)
36 2019-01-09 UKS Sparta AGH Kraków - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:8, 25:8, 25:19)
2019-01-20 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
37 2019-01-20 UKS START LIPNICA WIELKA - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (19:25, 12:25, 10:25)
38 2019-02-03 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:1 (25:27, 25:18, 25:18, 25:21)
39 2019-01-18 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 2:3 (16:25, 19:25, 25:22, 25:20, 21:23)
2019-01-27pauzuje- ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
40 2019-01-14 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 1:3 (26:28, 25:22, 20:25, 15:25)
41 2019-01-27 GKPS Gorlice - UKS START LIPNICA WIELKA 3:1 (25:17, 25:22, 18:25, 25:18)
42 2019-01-27 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 3:1 (20:25, 25:18, 25:20, 25:21)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 1018278827639
2UKS Hutnik Kraków 10182711877707
3MKS Andrychów 10182611851700
4WAWEL Kraków 10141619729744
5Jedynka Libiąż 1012726595790
6SL SALOS RP Kraków 1010230496795
1 2018-10-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)
2 2018-10-19 UKS Hutnik Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:15, 25:13, 25:9)
3 2018-10-14 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
4 2018-10-18 SL SALOS RP Kraków - WAWEL Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 9:25)
5 2018-11-13 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (11:25, 14:25, 12:25)
6 2018-10-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 1:3 (25:17, 25:27, 25:27, 20:25)
7 2018-11-27 UKS Hutnik Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 25:10, 25:15)
8 2018-11-18 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (22:25, 25:22, 25:17, 23:25, 10:15)
9 2018-11-18 WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 3:1 (25:17, 25:16, 21:25, 25:19)
10 2018-11-25 SL SALOS RP Kraków - Jedynka Libiąż 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
11 2018-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
12 2018-11-20 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 2:3 (21:25, 25:22, 16:25, 25:23, 13:15)
13 2018-12-02 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:20, 25:18)
14 2018-12-04 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:7, 25:13)
15 2018-12-02 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (23:25, 10:25, 16:25)
16 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 15:25, 13:25)
17 2018-12-11 Jedynka Libiąż - UKS Hutnik Kraków 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
18 2018-12-09 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 2:3 (25:23, 23:25, 25:20, 14:25, 12:15)
19 2018-12-13 WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 25:12, 25:23)
20 2018-12-19 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
21 2018-12-18 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (25:23, 27:25, 22:25, 22:25, 15:5)
22 2019-01-29 SL SALOS RP Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (7:25, 10:25, 11:25)
23 2019-01-20 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
24 2019-01-08 Jedynka Libiąż - WAWEL Kraków 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)
25 2019-02-05 Jedynka Libiąż - SL SALOS RP Kraków 3:2 (25:15, 26:28, 25:21, 26:28, 18:16)
26 2019-01-29 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
27 2019-01-22 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:18, 10:25, 29:27, 25:17)
28 2019-02-02 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:3 (17:25, 15:25, 15:25)
29 2019-01-10 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 2:3 (25:21, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15)
30 2018-12-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:4, 25:12, 25:14)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij