STREFA ROZGRYWEK

KADECI


Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AT Jastrzębski Węgiel 12307554
2UMKS MOS WOLA WARSZAWA 12319779
3KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 11137997
4Chełmiec Wałbrzych 11035475

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz 000000
2Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa 000000
3Enea Energetyk Poznań 000000
4KS METRO WARSZAWA 000000

Grupa o miejsca 5 - 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
13 M GR A 000000
23 M GR B 000000
34 M GR A 000000
44 M GR B 000000

Grupa Półfinały

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 M GR A 000000
21 M GR B 000000
32 M GR A 000000
42 M GR B 000000

Grupa o miejsca 1 - 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Przegrany meczu nr 10 000000
2Przegrany meczu nr 9 000000
3Wygrany meczu nr 10 000000
4Wygrany meczu nr 9 000000

Etap 3

Grupa 1/4 MP - A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 246015085
2SUKKS Suwałki 2333121120
3UKS Maratończyk Ełk 220684150
1 2022-03-11 SMS Sparta AGH Kraków - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:13, 25:12, 25:14)
2 2022-03-11 UKS Maratończyk Ełk - SUKKS Suwałki 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
3 2022-03-10 SUKKS Suwałki - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 13:25, 19:25)

Grupa 1/4 MP - B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AT Jastrzębski Węgiel 246015073
2UKS Set Gorzów 2333118120
3AS Kronospan Strzelce Opolskie 220675150
1 2022-03-11 AT Jastrzębski Węgiel - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:12, 25:6, 25:12)
2 2022-03-11 AS Kronospan Strzelce Opolskie - UKS Set Gorzów 0:3 (10:25, 16:25, 19:25)
3 2022-03-10 UKS Set Gorzów - AT Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 13:25, 16:25)

Grupa 1/4 MP - mecz o 5 miejsce

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
13 M GR A 12307568
23 M GR B 11036875
1 2022-03-12 3 M GR B - 3 M GR A 0:3 (22:25, 23:25, 23:25)

Grupa 1/4 MP - Finałowa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 M GR B 2461173128
21 M GR A 2343164151
32 M GR B 2334157172
42 M GR A 2216136179
1 2022-03-12 1 M GR A - 2 M GR B 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)
2 2022-03-12 2 M GR A - 1 M GR B 0:3 (12:25, 13:25, 14:25)
3 2022-03-11 2 M GR B - 1 M GR B 0:0
4 2022-03-11 1 M GR A - 2 M GR A 0:0
5 2022-03-13 2 M GR A - 2 M GR B 1:3 (25:23, 21:25, 29:31, 22:25)
6 2022-03-13 1 M GR B - 1 M GR A 3:1 (26:24, 22:25, 25:21, 25:19)

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 246015096
2KS Hutnik-Wanda Kraków 2335157184
3MKS Andrychów 2226162189
1 2022-02-11 SMS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
2 2022-02-11 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków 2:3 (29:27, 25:19, 23:25, 26:28, 6:15)
3 2022-02-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (13:25, 18:25, 12:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 2462187146
2SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2353180149
3SOKÓŁ Gumniska Tarnów 220678150
1 2022-02-11 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:9, 25:12, 25:16)
2 2022-02-11 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (12:25, 14:25, 15:25)
3 2022-02-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:2 (25:21, 25:22, 26:28, 21:25, 15:9)

Etap 1

Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 816244666418
2KS Hutnik-Wanda Kraków 814209650501
3LKS BOBOWA 8121212416515
4SOKÓŁ Gumniska Tarnów 89721538656
5ISKIERKA TARNÓW 89421427607
1 2021-10-10 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:14, 25:20, 25:13)
2 2021-10-15 LKS BOBOWA - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)
2021-10-10 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
3 2021-10-24 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - LKS BOBOWA 0:3 (20:25, 21:25, 20:25)
4 2021-10-24 ISKIERKA TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (8:25, 13:25, 11:25)
2021-10-24 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje0:0
5 2022-01-11 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:14, 25:16, 25:12)
6 2021-11-07 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:12, 25:16, 25:18)
2021-11-07 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
7 2021-11-18 ISKIERKA TARNÓW - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (17:25, 10:25, 13:25)
8 2021-11-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS BOBOWA 3:0 (25:23, 25:15, 25:22)
2021-11-18 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje0:0
9 2021-11-21 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:3 (16:25, 13:25, 25:18, 18:25)
10 2022-02-09 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (26:28, 16:25, 19:25)
2021-11-21 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
11 2021-12-05 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:3 (16:25, 25:23, 25:15, 18:25, 8:15)
12 2022-01-28 KS Hutnik-Wanda Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
13 2021-12-21 LKS BOBOWA - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:22, 25:13, 25:16)
14 2021-12-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:11, 25:17, 25:15)
2021-12-19 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje0:0
15 2022-01-13 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:3 (20:25, 23:25, 18:25)
16 2022-01-15 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków 2:3 (20:25, 24:26, 25:22, 26:24, 8:15)
2022-01-12 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
17 2022-01-16 KS Hutnik-Wanda Kraków - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (25:11, 19:25, 25:11, 25:21)
18 2022-01-20 LKS BOBOWA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2022-01-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje0:0
19 2022-01-30 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:1 (20:25, 25:11, 25:21, 25:15)
20 2022-02-08 ISKIERKA TARNÓW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 0:3 (17:25, 21:25, 25:27)
2022-01-30 LKS BOBOWA - pauzuje0:0

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 1020304843584
2UMKS KĘCZANIN Kęty 1018256735581
3MKS Andrychów 10162115805734
4KS Radwansport MDK Kraków 10141420706686
5WKS WAWEL Kraków 1012924625730
6Jedynka Libiąż 1010030351750
1 2021-12-04 SMS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:9, 25:14, 25:16)
2 2021-10-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 26:24, 25:23)
3 2021-10-09 WKS WAWEL Kraków - KS Radwansport MDK Kraków 2:3 (15:25, 25:22, 25:17, 23:25, 7:15)
4 2021-10-24 Jedynka Libiąż - KS Radwansport MDK Kraków 0:3 (14:25, 9:25, 10:25)
5 2021-10-24 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:16)
6 2021-10-24 SMS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:20, 24:26, 25:10, 25:20)
7 2021-11-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:8, 25:14, 25:7)
8 2021-11-06 WKS WAWEL Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (10:25, 16:25, 11:25)
9 2022-01-25 KS Radwansport MDK Kraków - MKS Andrychów 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
10 2021-11-18 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (7:25, 15:25, 22:25)
11 2021-11-18 SMS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport MDK Kraków 3:0 (25:14, 25:12, 25:16)
12 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:14, 25:15, 25:17)
13 2022-02-06 WKS WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
14 2021-11-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Radwansport MDK Kraków 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)
15 2021-11-21 MKS Andrychów - SMS Sparta AGH Kraków 1:3 (25:22, 33:35, 22:25, 13:25)
16 2021-12-04 Jedynka Libiąż - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (8:25, 15:25, 8:25)
17 2021-12-05 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (18:25, 17:25, 18:25)
18 2021-12-12 KS Radwansport MDK Kraków - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:19, 25:9, 25:13)
19 2021-12-18 KS Radwansport MDK Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:12, 25:12, 25:12)
20 2022-01-23 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
21 2021-12-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 22:25, 16:25)
22 2022-01-04 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (15:25, 5:25, 14:25)
23 2022-01-15 SMS Sparta AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:18, 25:22, 26:24)
24 2022-01-13 MKS Andrychów - KS Radwansport MDK Kraków 3:2 (20:25, 25:16, 20:25, 25:22, 15:11)
25 2022-01-08 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:7, 25:7, 25:14)
26 2022-01-12 KS Radwansport MDK Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (21:25, 14:25, 23:25)
27 2022-01-16 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (16:25, 18:25, 16:25)
28 2022-02-06 Jedynka Libiąż - WKS WAWEL Kraków 0:3 (6:25, 4:25, 10:25)
29 2022-01-20 KS Radwansport MDK Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (21:25, 22:25, 22:25)
30 2022-01-29 SMS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:2 (23:25, 23:25, 25:13, 25:13, 15:11)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij