STREFA ROZGRYWEK

KADECI


Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS BOBOWA 713207652486
2ISKIERKA TARNÓW 712168545458
3Dunajec Nowy Sącz 611163462350
4MKS GRYF Brzesko 7101014481518
5UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 691212507502
6GKPS Gorlice 67615434478
7SL SALOS RP Kraków 77021236525
2019-10-05 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2019-10-05 ISKIERKA TARNÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:12, 25:11, 25:16)
2 2019-11-17 GKPS Gorlice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 1:3 (27:29, 19:25, 25:14, 18:25)
3 2019-11-22 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:14, 25:21, 25:12)
2019-10-12pauzuje- MKS GRYF Brzesko 0:0
4 2019-10-20 LKS BOBOWA - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 2:3 (22:25, 25:16, 25:18, 24:26, 10:15)
5 2019-11-10 SL SALOS RP Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (7:25, 13:25, 11:25)
6 2019-10-12 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:19, 25:17, 25:11)
2019-10-19 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
7 2019-10-19 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (18:25, 20:25, 22:25)
8 2019-11-17 LKS BOBOWA - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:3, 25:9, 25:16)
9 2019-10-22 MKS GRYF Brzesko - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (25:23, 25:15, 16:25, 22:25, 15:11)
2019-10-26pauzuje- UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
10 2019-10-26 SL SALOS RP Kraków - MKS GRYF Brzesko 0:3 (6:25, 19:25, 15:25)
11 2019-11-10 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:22, 21:25, 19:25)
12 2019-10-26 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:1 (25:9, 25:15, 28:30, 25:20)
2019-11-09 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
13 2019-11-14 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (25:22, 26:28, 25:12, 25:12)
14 2019-11-09 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
15 2019-11-07 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:10, 25:13, 25:12)
2019-11-16pauzuje- SL SALOS RP Kraków 0:0
16 2019-11-16 Dunajec Nowy Sącz - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
17 2019-11-16 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 3:0 (27:25, 25:21, 25:12)
18 2019-12-01 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 1:3 (12:25, 24:26, 27:25, 18:25)
2019-11-23 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
19 2019-11-23 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
20 2019-11-28 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 18:25)
21 2019-10-27 Dunajec Nowy Sącz - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:9, 25:16)
2019-11-30pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2019-11-30 SL SALOS RP Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (7:25, 11:25, 11:25)
23 2020-01-12 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GKPS Gorlice 0:0
24 2019-11-29 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 1:3 (14:25, 17:25, 25:22, 13:25)
2019-12-07 MKS GRYF Brzesko - pauzuje0:0
25 2019-12-21 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 0:0
26 2019-12-07 GKPS Gorlice - SL SALOS RP Kraków 0:0
27 2019-12-07 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:0
2019-12-14pauzuje- ISKIERKA TARNÓW 0:0
28 2019-12-14 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 0:0
29 2019-12-14 SL SALOS RP Kraków - LKS BOBOWA 0:0
30 2019-12-14 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0
2019-12-21 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - pauzuje0:0
31 2019-12-21 MKS GRYF Brzesko - SL SALOS RP Kraków 0:0
32 2019-12-21 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 0:0
33 2019-12-21 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:0
2020-01-11pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
34 2020-01-11 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
35 2020-01-11 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko 0:0
36 2020-01-11 SL SALOS RP Kraków - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
2020-01-18 SL SALOS RP Kraków - pauzuje0:0
37 2019-12-01 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (21:25, 17:25, 20:25)
38 2020-01-18 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW 0:0
39 2020-01-18 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
2020-01-25pauzuje- LKS BOBOWA 0:0
40 2020-01-25 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 0:0
41 2020-01-25 ISKIERKA TARNÓW - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
42 2019-12-08 SL SALOS RP Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:0

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 59123372274
2UMKS KĘCZANIN Kęty 59126405364
3MKS Andrychów 58116378326
4UKS Sparta AGH Kraków II4667292296
5KS DALIN Myślenice 56414346413
6WAWEL Kraków 44312242362
2019-10-06 UKS Sparta AGH Kraków II - pauzuje3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
1 2019-10-05 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
2 2019-10-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:1 (25:17, 25:12, 23:25, 25:15)
3 2019-12-01 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (24:26, 23:25, 21:25)
2019-10-14pauzuje- MKS Andrychów 0:3 (9:25, 18:25, 25:27)
4 2019-10-09 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Sparta AGH Kraków II 0:3 (23:25, 20:25, 29:31)
5 2019-10-16 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)
2019-10-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
6 2019-10-19 WAWEL Kraków - KS DALIN Myślenice 2:3 (14:25, 15:25, 25:22, 26:24, 16:18)
7 2019-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
8 2019-11-29 UKS Sparta AGH Kraków II - MKS Andrychów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
9 2019-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków II 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
10 2019-11-09 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:11, 25:10)
2019-11-09 KS DALIN Myślenice - pauzuje0:0
11 2019-11-24 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:15, 25:19, 25:9)
12 2019-11-16 UKS Sparta AGH Kraków II - WAWEL Kraków 0:0
13 2019-11-16 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (25:16, 25:22, 17:25, 18:25, 8:15)
14 2019-11-23 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (12:25, 8:25, 20:25)
15 2019-11-23 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków II 1:3 (15:25, 25:16, 16:25, 18:25)
2019-11-23pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
2019-11-30pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków II 0:0
16 2019-12-08 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 0:0
17 2019-12-08 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
18 2019-12-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:0
2019-12-07 MKS Andrychów - pauzuje0:0
19 2019-12-09 UKS Sparta AGH Kraków II - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
20 2019-12-14 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 0:0
2019-12-14pauzuje- UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
21 2019-12-14 KS DALIN Myślenice - WAWEL Kraków 0:0
2019-12-21 WAWEL Kraków - pauzuje0:0
22 2019-12-21 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
23 2019-12-21 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków II 0:0
24 2020-01-11 UKS Sparta AGH Kraków II - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
25 2020-01-11 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
2020-01-11pauzuje- KS DALIN Myślenice 0:0
26 2020-01-18 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
27 2020-01-18 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków II 0:0
28 2020-01-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
29 2020-01-25 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 0:0
30 2020-01-25 UKS Sparta AGH Kraków II - KS DALIN Myślenice 0:0
2020-01-25 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij