STREFA ROZGRYWEK

KADECI


Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 246015092
2MKS Andrychów 2333121111
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 220682150
1 2019-02-15 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:15, 25:15, 25:16)
2 2019-02-15 MKS Andrychów - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:10, 25:14, 25:12)
3 2019-02-16 Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Hutnik Kraków 2334146152
2UKS Sparta AGH Kraków 12307550
3UKS JEDYNKA Biecz 11137796
1 2019-02-15 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:13, 25:19, 25:18)
2 2019-02-15 UKS Hutnik Kraków - UKS JEDYNKA Biecz 3:1 (25:22, 21:25, 25:9, 25:21)
3 2019-02-16 UKS JEDYNKA Biecz - UKS Sparta AGH Kraków 0:0

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 918270675351
2UKS JEDYNKA Biecz 9162311779695
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 10162114748718
4GKPS Gorlice 10141420683781
5UKS AS Niepołomice 10131121647699
6LKS Szynwałd 1010030462750
7Pauza 2 000000
2018-10-13 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-13 Pauza 2 - UKS AS Niepołomice 0:0
2 2018-10-13 GKPS Gorlice - UKS JEDYNKA Biecz 1:3 (25:20, 19:25, 20:25, 23:25)
3 2018-10-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS Szynwałd 3:0 (25:15, 25:12, 25:16)
2018-10-20pauzuje- LKS Szynwałd 0:0
4 2018-10-20 UKS JEDYNKA Biecz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (20:25, 29:31, 25:20, 25:15, 11:15)
5 2019-01-05 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 3:0 (25:15, 25:16, 25:19)
6 2018-10-20 Dunajec Nowy Sącz - Pauza 2 0:0
2018-10-27 Pauza 2 - pauzuje0:0
7 2018-10-27 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (14:25, 15:25, 12:25)
8 2018-10-27 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
9 2018-10-27 LKS Szynwałd - UKS JEDYNKA Biecz 0:3 (22:25, 17:25, 16:25)
2018-11-10pauzuje- UKS JEDYNKA Biecz 0:0
10 2018-11-10 UKS AS Niepołomice - LKS Szynwałd 3:0 (25:16, 25:8, 25:13)
11 2018-11-11 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:10, 25:13, 25:11)
12 2018-11-10 Pauza 2 - GKPS Gorlice 0:0
2018-11-17 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
13 2018-11-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Pauza 2 0:0
14 2018-11-17 LKS Szynwałd - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (12:25, 8:25, 12:25)
15 2018-11-17 UKS AS Niepołomice - UKS JEDYNKA Biecz 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
2018-11-24pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
16 2018-11-10 UKS JEDYNKA Biecz - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (14:25, 11:25, 20:25)
17 2018-11-24 Pauza 2 - LKS Szynwałd 0:0
18 2018-12-22 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:2 (18:25, 26:24, 16:25, 25:23, 15:13)
2018-12-01 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - pauzuje0:0
19 2018-12-01 LKS Szynwałd - GKPS Gorlice 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
20 2018-12-01 UKS JEDYNKA Biecz - Pauza 2 0:0
21 2018-12-01 UKS AS Niepołomice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (14:25, 16:25, 10:25)
2018-12-08pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2018-12-08 UKS AS Niepołomice - Pauza 2 0:0
23 2018-12-08 UKS JEDYNKA Biecz - GKPS Gorlice 3:1 (24:26, 25:22, 26:24, 25:16)
24 2018-12-08 LKS Szynwałd - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (20:25, 21:25, 12:25)
2018-12-12 LKS Szynwałd - pauzuje0:0
25 2018-12-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS JEDYNKA Biecz 1:3 (16:25, 17:25, 25:23, 21:25)
26 2019-02-03 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)
27 2018-12-12 Pauza 2 - Dunajec Nowy Sącz 0:0
2018-12-15pauzuje- Pauza 2 0:0
28 2018-12-14 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:13, 25:18, 25:13)
29 2018-12-15 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (20:25, 27:29, 12:25)
30 2018-12-15 UKS JEDYNKA Biecz - LKS Szynwałd 3:0 (25:20, 25:15, 25:13)
2019-01-12 UKS JEDYNKA Biecz - pauzuje0:0
31 2019-01-12 LKS Szynwałd - UKS AS Niepołomice 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
32 2019-01-12 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (13:25, 13:25, 14:25)
33 2019-01-12 GKPS Gorlice - Pauza 2 0:0
2019-01-19pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
34 2019-01-19 Pauza 2 - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
35 2018-11-17 Dunajec Nowy Sącz - LKS Szynwałd 3:0 (25:9, 25:12, 25:9)
36 2019-01-28 UKS JEDYNKA Biecz - UKS AS Niepołomice 3:2 (15:25, 25:10, 25:19, 22:25, 19:17)
2019-01-26 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
37 2019-01-26 UKS JEDYNKA Biecz - Dunajec Nowy Sącz 0:0
38 2019-01-26 LKS Szynwałd - Pauza 2 0:0
39 2019-01-31 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
2019-02-02pauzuje- ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
40 2019-02-02 GKPS Gorlice - LKS Szynwałd 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
41 2019-02-02 Pauza 2 - UKS JEDYNKA Biecz 0:0
42 2019-02-02 Dunajec Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:19, 25:14)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1223356948642
2MKS Andrychów 12213010946621
3UKS Hutnik Kraków 12212811914701
4UMKS KĘCZANIN Kęty 12171822778822
5WAWEL Kraków 12171724791865
6ALPS Wadowice 1214731605917
7SL SALOS RP Kraków 1213435504918
2018-10-13 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
1 2018-10-13 MKS Andrychów - ALPS Wadowice 3:0 (25:9, 25:14, 25:9)
2 2018-10-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:15, 25:13, 25:14)
3 2018-10-16 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:1 (25:23, 25:16, 22:25, 25:23)
2018-10-20pauzuje- WAWEL Kraków 0:0
4 2018-10-17 SL SALOS RP Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (11:25, 6:25, 12:25)
5 2018-10-22 ALPS Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (19:25, 19:25, 8:25)
6 2018-10-17 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 27:25, 27:25)
2018-10-27 MKS Andrychów - pauzuje0:0
7 2018-10-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
8 2018-10-23 UKS Hutnik Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:10, 25:14, 25:8)
9 2018-10-27 WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:16, 25:13, 25:21)
2018-11-10pauzuje- SL SALOS RP Kraków 0:0
10 2018-11-10 ALPS Wadowice - WAWEL Kraków 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 14:25)
11 2019-02-11 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)
12 2018-10-31 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:12, 25:23, 25:12)
2018-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
13 2018-11-20 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:3 (22:25, 20:25, 15:25)
14 2019-01-08 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (5:25, 15:25, 11:25)
15 2018-11-17 SL SALOS RP Kraków - ALPS Wadowice 1:3 (22:25, 17:25, 25:22, 15:25)
2018-11-24pauzuje- ALPS Wadowice 0:0
16 2018-11-23 UKS Sparta AGH Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:7, 25:4)
17 2018-11-24 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:9, 25:12)
18 2018-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
2018-12-01 UKS Hutnik Kraków - pauzuje0:0
19 2018-12-02 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (21:25, 22:25, 25:20, 25:13, 15:11)
20 2018-12-02 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:3, 25:6, 25:9)
21 2018-12-01 ALPS Wadowice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 19:25, 9:25)
2018-12-08pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
22 2018-12-08 ALPS Wadowice - MKS Andrychów 0:3 (7:25, 12:25, 12:25)
23 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 14:25, 10:25)
24 2018-12-06 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (18:25, 14:25, 16:25)
2018-12-12 WAWEL Kraków - pauzuje0:0
25 2018-11-27 UKS Hutnik Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:6, 25:9)
26 2018-12-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - ALPS Wadowice 3:0 (25:11, 25:15, 25:11)
27 2019-01-09 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 2:3 (25:15, 15:25, 25:23, 12:25, 10:15)
2018-12-15pauzuje- MKS Andrychów 0:0
28 2018-12-19 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:11, 25:14, 25:15)
29 2018-12-17 ALPS Wadowice - UKS Hutnik Kraków 0:3 (12:25, 9:25, 24:26)
30 2018-12-16 SL SALOS RP Kraków - WAWEL Kraków 0:3 (1:25, 16:25, 9:25)
2019-01-12 SL SALOS RP Kraków - pauzuje0:0
31 2019-02-09 WAWEL Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:11, 25:15, 25:20)
32 2019-02-05 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 21:25)
33 2019-01-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 1:3 (27:25, 15:25, 12:25, 13:25)
2019-01-19pauzuje- UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
34 2019-02-01 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 1:3 (26:28, 25:11, 20:25, 18:25)
35 2018-11-07 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:14, 25:12, 25:12)
36 2019-02-02 ALPS Wadowice - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 28:26, 25:20)
2019-01-26 ALPS Wadowice - pauzuje0:0
37 2019-01-11 SL SALOS RP Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 3:2 (17:25, 14:25, 25:18, 25:0, 15:0)
38 2019-01-31 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (13:25, 14:25, 13:25)
39 2019-01-08 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:16, 25:9, 25:21)
2019-02-02pauzuje- UKS Hutnik Kraków 0:0
40 2019-02-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:20)
41 2019-01-27 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:3 (7:25, 8:25, 9:25)
42 2018-12-01 UKS Sparta AGH Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:11, 25:15, 25:12)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij