STREFA ROZGRYWEK

KADECI


Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 1020300750356
2UKS START LIPNICA WIELKA 10172310740556
3GKPS Gorlice 10162017754768
4ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 10141421685714
5UKS AS Niepołomice 10131322633784
6LKS Szynwałd 1010030366750
1 2017-12-29 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - UKS START LIPNICA WIELKA 3:0 (25:16, 25:10, 25:9)
2 2017-11-23 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 2:3 (25:17, 25:13, 22:25, 21:25, 11:25)
3 2017-11-15 UKS AS Niepołomice - LKS Szynwałd 3:0 (25:8, 25:13, 25:23)
4 2018-01-09 UKS START LIPNICA WIELKA - LKS Szynwałd 3:0 (25:16, 25:8, 25:12)
5 2017-10-21 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 1:3 (19:25, 26:24, 20:25, 22:25)
6 2017-10-22 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:15, 25:18, 25:9)
7 2018-01-11 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS START LIPNICA WIELKA 0:3 (15:25, 18:25, 15:25)
8 2017-10-30 UKS AS Niepołomice - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (6:25, 17:25, 8:25)
9 2017-10-27 LKS Szynwałd - GKPS Gorlice 0:3 (8:25, 17:25, 17:25)
10 2018-01-26 UKS START LIPNICA WIELKA - GKPS Gorlice 2:3 (25:8, 22:25, 25:27, 25:15, 15:17)
11 2017-11-04 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS Szynwałd 3:0 (25:11, 25:7, 25:2)
12 2017-11-04 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:2 (14:25, 25:14, 23:25, 25:10, 25:9)
13 2018-01-14 UKS AS Niepołomice - UKS START LIPNICA WIELKA 0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
14 2017-11-18 LKS Szynwałd - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (9:25, 14:25, 19:25)
15 2017-11-21 GKPS Gorlice - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (17:25, 10:25, 16:25)
16 2017-12-29 UKS START LIPNICA WIELKA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (15:25, 18:25, 13:25)
17 2017-12-02 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:20, 25:17, 25:17)
18 2017-12-02 LKS Szynwałd - UKS AS Niepołomice 0:3 (16:25, 20:25, 16:25)
19 2018-01-09 LKS Szynwałd - UKS START LIPNICA WIELKA 0:3 (6:25, 22:25, 5:25)
20 2017-11-30 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 1:3 (25:17, 14:25, 25:27, 15:25)
21 2017-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (7:25, 15:25, 19:25)
22 2018-01-25 UKS START LIPNICA WIELKA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:19, 25:9, 25:11)
23 2017-12-15 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:11, 25:15, 25:10)
24 2017-12-19 GKPS Gorlice - LKS Szynwałd 3:0 (25:15, 25:7, 25:9)
25 2018-01-30 GKPS Gorlice - UKS START LIPNICA WIELKA 1:3 (25:22, 18:25, 16:25, 20:25)
26 2018-02-03 LKS Szynwałd - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (10:25, 16:25, 7:25)
27 2018-01-21 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (25:20, 13:25, 19:25, 19:25)
28 2018-01-27 UKS START LIPNICA WIELKA - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:6, 25:12, 25:5)
29 2018-01-27 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS Szynwałd 3:0 (25:11, 25:8, 25:14)
30 2018-01-23 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - GKPS Gorlice 3:0 (25:5, 25:12, 25:12)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 816241618467
2UMKS KĘCZANIN Kęty 8131612656609
3MKS Andrychów 8121213541571
4KS DALIN Myślenice 8111117615661
5UKS Hutnik Kraków 88424552674
1 2017-10-07 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)
2 2017-10-07 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)
2017-10-07 UKS Hutnik Kraków - pauzuje0:0
3 2017-10-21 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 1:3 (25:20, 23:25, 25:27, 21:25)
4 2017-11-23 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
2017-10-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
5 2017-11-12 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:19, 25:11, 25:20)
6 2017-10-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:3 (26:28, 23:25, 25:27)
2017-10-28 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
7 2017-11-30 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (25:18, 24:26, 20:25, 20:25)
8 2017-11-04 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
2017-11-04 KS DALIN Myślenice - pauzuje0:0
9 2017-11-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (25:18, 18:25, 18:25, 22:25)
10 2017-11-18 KS DALIN Myślenice - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:23, 25:17, 19:25, 25:18)
2017-11-18 MKS Andrychów - pauzuje0:0
11 2017-12-02 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (23:25, 15:25, 17:25)
12 2017-12-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
2017-12-02 UKS Hutnik Kraków - pauzuje0:0
13 2017-12-14 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
14 2018-01-10 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:14, 25:19, 25:11)
2017-12-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
15 2018-01-16 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)
16 2017-12-16 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (16:25, 20:25, 25:22, 18:25)
2017-12-16 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
17 2018-01-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:17, 25:17, 21:25, 25:23)
18 2018-01-07 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 18:25, 16:25)
2018-01-13 KS DALIN Myślenice - pauzuje0:0
19 2018-01-19 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)
20 2018-01-23 UKS Hutnik Kraków - KS DALIN Myślenice 1:3 (25:15, 23:25, 17:25, 20:25)
2018-01-27 MKS Andrychów - pauzuje0:0

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Ptaszyckiego 4/207, Kraków
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij