180 2022-04-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
181 2022-04-09 MKS Andrychów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
230 2022-04-09 AZS AGH KRAKÓW - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
178 2022-03-26 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
213 2022-03-26 AZS AGH KRAKÓW - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
165 2022-03-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
166 2022-03-19 MKS Andrychów - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
175 2022-03-19 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
158 2022-03-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
163 2022-03-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - UJ-CM 7r Solna Wieliczka Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
196 2022-03-12 AZS AGH KRAKÓW - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
160 2022-03-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
88 2022-02-26 MUKS Poprad Stary Sącz - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
150 2022-02-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
151 2022-02-26 MKS Andrychów - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
145 2022-02-19 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
147 2022-02-19 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
179 2022-02-19 AZS AGH KRAKÓW - Legia Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
84 2022-02-12 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
143 2022-02-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
83 2022-02-12 TS WISŁA KRAKÓW - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2022-02-12 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
135 2022-02-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
136 2022-02-09 MKS Andrychów - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
130 2022-02-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
132 2022-02-05 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
162 2022-02-05 AZS AGH KRAKÓW - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-19 2022-01-30 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-20 2022-01-30 ISKIERKA TARNÓW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-30 LKS BOBOWA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-28 2022-01-30 Jedynka Libiąż - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2022-01-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2022-01-30 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
128 2022-01-29 KS Hutnik-Wanda Kraków - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
77 2022-01-29 MUKS Poprad Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschód-28 2022-01-23 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-29 2022-01-23 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-30 2022-01-23 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-28 2022-01-23 SL SALOS RP Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-29 2022-01-23 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-30 2022-01-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-19 2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-20 2022-01-23 KS AGH Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-3 2022-01-23 WTS SOLNA WIELICZKA - STS Sandecja Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2022-01-23 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-28 2022-01-23 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2022-01-23 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2022-01-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
73 2022-01-22 MKS MOS Maraton Krzeszowice - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
121 2022-01-22 MKS Andrychów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
115 2022-01-22 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
117 2022-01-22 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
145 2022-01-22 AZS AGH KRAKÓW - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
72 2022-01-22 TS WISŁA KRAKÓW - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
74 2022-01-22 STS Sandecja Nowy Sącz - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-17 2022-01-16 KS Hutnik-Wanda Kraków - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-18 2022-01-16 LKS BOBOWA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-25 2022-01-16 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2022-01-16 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2022-01-16 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
119 2022-01-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
113 2022-01-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
144 2022-01-15 AZS AGH KRAKÓW - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
100 2022-01-12 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
102 2022-01-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-15 2022-01-12 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-16 2022-01-12 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2022-01-12 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-22 2022-01-12 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-23 2022-01-12 UKS Sparta AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-24 2022-01-12 MKS Andrychów - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-25 2022-01-09 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-26 2022-01-09 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-27 2022-01-09 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-25 2022-01-09 KS Hutnik-Wanda Kraków - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-26 2022-01-09 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-27 2022-01-09 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-17 2022-01-09 TS WISŁA KRAKÓW - KS AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-18 2022-01-09 SMS Sparta UJ Kraków II - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2022-01-09 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-5 2022-01-09 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-12 2022-01-09 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - STS Sandecja Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-25 2022-01-09 KS DALIN Myślenice - MKS MOS Maraton Krzeszowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2022-01-09 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2022-01-09 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
112 2022-01-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
61 2022-01-08 TS WISŁA KRAKÓW - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
63 2022-01-08 STS Sandecja Nowy Sącz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
65 2022-01-08 MUKS Poprad Stary Sącz - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
127 2022-01-05 AZS AGH KRAKÓW - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-13 2021-12-19 LKS BOBOWA - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-14 2021-12-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-12-19 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-19 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - Jedynka Libiąż I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-20 2021-12-19 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-21 2021-12-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
104 2021-12-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
105 2021-12-18 MKS Andrychów - MCKiS JAWORZNO Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2021-12-18 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
-28 2021-12-18 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-29 2021-12-18 MKS Andrychów - KS BRONOWIANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-30 2021-12-18 UKS Jedynka Tarnów - WTS SOLNA WIELICZKA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
60 2021-12-18 TS WISŁA KRAKÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschód-22 2021-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-23 2021-12-15 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-24 2021-12-15 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-22 2021-12-15 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-24 2021-12-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-15 2021-12-15 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-16 2021-12-15 WTS SOLNA WIELICZKA II - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2021-12-15 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-22 2021-12-15 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - UMKS-PMOS CHRZANÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-24 2021-12-15 KS DALIN Myślenice - SETBOL Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-19 2021-12-12 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-20 2021-12-12 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-21 2021-12-12 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-19 2021-12-12 WKS WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-20 2021-12-12 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-21 2021-12-12 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-13 2021-12-12 SMS Sparta UJ Kraków II - WTS SOLNA WIELICZKA II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-14 2021-12-12 SMS Sparta UJ Kraków - KS AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2021-12-12 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-7 2021-12-12 WTS SOLNA WIELICZKA - XXI LO JEDYNKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-8 2021-12-12 STS Sandecja Nowy Sącz - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-12 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Maraton Krzeszowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-20 2021-12-12 UMKS-PMOS CHRZANÓW - KS DALIN Myślenice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-21 2021-12-12 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
51 2021-12-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
97 2021-12-11 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
83 2021-12-11 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Enea Energetyk Poznań Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
100 2021-12-11 AZS AGH KRAKÓW - eWinner Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Zachod-28 2021-12-11 UKS Gminy Brzeszcze - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2021-12-11 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SETBOL Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2021-12-11 SMS Sparta UJ Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-25 2021-12-11 WTS SOLNA WIELICZKA - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-26 2021-12-11 KS BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-27 2021-12-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-25 2021-12-11 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-26 2021-12-11 GSKS Laskowa - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-27 2021-12-11 AS Niepołomice - SMS SPARTA AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-28 2021-12-11 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-28 2021-12-11 WTS SOLNA WIELICZKA II - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-29 2021-12-11 KS VOLLEY Gorlice - PODKARPACIE Bobowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-30 2021-12-11 MKS RYGLICE - MKS MOS Wieliczka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
52 2021-12-11 STS Sandecja Nowy Sącz - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2021-12-11 MUKS Poprad Stary Sącz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
87 2021-12-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschód-2 2021-12-05 14:00 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz I Leśniak Krzysztof II Habel Piotr Sekretarz Stańczyk Dariusz
Wschod-11 2021-12-05 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-12 2021-12-05 KS Hutnik-Wanda Kraków - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-12-05 Jedynka Libiąż - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-12-05 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-18 2021-12-05 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
50 2021-12-04 MKS MOS Maraton Krzeszowice - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
81 2021-12-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
80 2021-12-04 MKS Andrychów - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
82 2021-12-04 KS Hutnik-Wanda Kraków - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
72 2021-12-04 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Zachod-25 2021-12-04 UKS VICTORIA WITKOWICE - UKS Gminy Brzeszcze I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2021-12-04 SETBOL Oświęcim - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2021-12-04 TS WISŁA KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-22 2021-12-04 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-23 2021-12-04 UKS Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-24 2021-12-04 WTS SOLNA WIELICZKA - KS BRONOWIANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-21 2021-12-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-22 2021-12-04 GKPS Gorlice - AS Niepołomice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-23 2021-12-04 SMS SPARTA AGH Kraków - GSKS Laskowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-24 2021-12-04 WKS WAWEL Kraków - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-19 2021-12-04 VOLLEY Gromnik - MKS RYGLICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-20 2021-12-04 ISKIERKA TARNÓW - Orzeł Ciężkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-30 2021-12-04 GKPS II Trybus Szymbark - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-19 2021-12-04 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-20 2021-12-04 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-25 2021-12-04 MKS MOS Wieliczka - WTS SOLNA WIELICZKA II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-30 2021-12-04 APS ORLIK BOLESŁAW - Zawisza Sulechów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-26 2021-12-04 PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-27 2021-12-04 POPRAD Stary Sącz - KS VOLLEY Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
49 2021-12-04 TS WISŁA KRAKÓW - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschód-16 2021-11-28 UKS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-17 2021-11-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-18 2021-11-28 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-16 2021-11-28 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-17 2021-11-28 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-18 2021-11-28 WKS WAWEL Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-11 2021-11-28 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-12 2021-11-28 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2021-11-28 KS AGH Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-11-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Maraton Krzeszowice I Krzak Anna II Szypuła Kamil Sekretarz Sikorski Marcin
Wschod-9 2021-11-28 STS Sandecja Nowy Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-10 2021-11-28 POPRAD Stary Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-11-28 KS DALIN Myślenice - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-18 2021-11-28 SETBOL Oświęcim - UMKS-PMOS CHRZANÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42 2021-11-27 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
74 2021-11-27 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
70 2021-11-27 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2021-11-27 AZS AGH KRAKÓW - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Zachod-22 2021-11-27 UKS Gminy Brzeszcze - KS PRĄDNICZANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-23 2021-11-27 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-24 2021-11-27 UKS VICTORIA WITKOWICE - SETBOL Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-19 2021-11-27 KS BRONOWIANKA Kraków - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-20 2021-11-27 UMKS KĘCZANIN Kęty - WTS SOLNA WIELICZKA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-21 2021-11-27 MKS Andrychów - UKS Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-17 2021-11-27 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-18 2021-11-27 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - SMS SPARTA AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-19 2021-11-27 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-20 2021-11-27 AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-17 2021-11-27 MKS RYGLICE - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-18 2021-11-27 LKS BOBOWA - VOLLEY Gromnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-29 2021-11-27 Orzeł Ciężkowice - GKPS II Trybus Szymbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-24 2021-11-27 APS ORLIK BOLESŁAW - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-11-27 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-18 2021-11-27 Zawisza Sulechów - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-22 2021-11-27 WTS SOLNA WIELICZKA II - KS VOLLEY Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-29 2021-11-27 SKAWA Wadowice - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-23 2021-11-27 MKS RYGLICE - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-24 2021-11-27 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
43 2021-11-27 TS WISŁA KRAKÓW - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
41 2021-11-27 STS Sandecja Nowy Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
68 2021-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
67 2021-11-24 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-9 2021-11-21 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-10 2021-11-21 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-21 LKS BOBOWA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-13 2021-11-21 WKS WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-14 2021-11-21 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-15 2021-11-21 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-21 2021-11-21 17:00 ISKIERKA TARNÓW - GKPS II Trybus Szymbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
61 2021-11-20 KS Hutnik-Wanda Kraków - MCKiS JAWORZNO Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
59 2021-11-20 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Zachod-19 2021-11-20 SETBOL Oświęcim - UKS Gminy Brzeszcze I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-20 2021-11-20 TS WISŁA KRAKÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-21 2021-11-20 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-16 2021-11-20 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UKS Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-17 2021-11-20 WTS SOLNA WIELICZKA - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-18 2021-11-20 KS BRONOWIANKA Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-13 2021-11-20 UMKS KĘCZANIN Kęty - AS Niepołomice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-14 2021-11-20 MKS GRYF Brzesko - GSKS Laskowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-15 2021-11-20 GKPS Gorlice - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-16 2021-11-20 SMS SPARTA AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-15 2021-11-20 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-16 2021-11-20 Orzeł Ciężkowice - MKS RYGLICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-28 2021-11-20 GKPS II Trybus Szymbark - VOLLEY Gromnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-15 2021-11-20 SMS DALIN MYŚLENICE - Zawisza Sulechów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-16 2021-11-20 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-19 2021-11-20 WTS SOLNA WIELICZKA II - PODKARPACIE Bobowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-28 2021-11-20 APS ORLIK BOLESŁAW - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-20 2021-11-20 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-21 2021-11-20 KS VOLLEY Gorlice - MKS RYGLICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
39 2021-11-20 MUKS Poprad Stary Sącz - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-7 2021-11-18 ISKIERKA TARNÓW - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-8 2021-11-18 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-18 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-10 2021-11-18 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-18 UKS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-12 2021-11-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
115 2021-11-17 AZS AGH KRAKÓW - Polski Cukier AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschód-13 2021-11-14 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-14 2021-11-14 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-15 2021-11-14 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-13 2021-11-14 SMS DALIN MYŚLENICE - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-14 2021-11-14 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-15 2021-11-14 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-9 2021-11-14 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-10 2021-11-14 WTS SOLNA WIELICZKA II - KS AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2021-11-14 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-6 2021-11-14 STS Sandecja Nowy Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-11 2021-11-14 WTS SOLNA WIELICZKA - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-13 2021-11-14 UMKS-PMOS CHRZANÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-14 2021-11-14 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-15 2021-11-14 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
33 2021-11-13 MKS MOS Maraton Krzeszowice - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
55 2021-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2021-11-13 MKS Andrychów - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Zachod-16 2021-11-13 UKS Gminy Brzeszcze - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-17 2021-11-13 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS PRĄDNICZANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-18 2021-11-13 SETBOL Oświęcim - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
70 2021-11-13 AZS AGH KRAKÓW - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
-13 2021-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-14 2021-11-13 KS BRONOWIANKA Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-15 2021-11-13 WTS SOLNA WIELICZKA - UKS Jedynka Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-9 2021-11-13 SMS SPARTA AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-10 2021-11-13 WKS WAWEL Kraków - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-11 2021-11-13 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-12 2021-11-13 GSKS Laskowa - AS Niepołomice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-13 2021-11-13 LKS BOBOWA - Orzeł Ciężkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-14 2021-11-13 VOLLEY Gromnik - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-27 2021-11-13 MKS RYGLICE - GKPS II Trybus Szymbark I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-13 2021-11-13 Zawisza Sulechów - SKAWA Wadowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-14 2021-11-13 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-16 2021-11-13 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS RYGLICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-27 2021-11-13 APS ORLIK BOLESŁAW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-17 2021-11-13 MKS MOS Wieliczka - KS VOLLEY Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-18 2021-11-13 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
34 2021-11-13 TS WISŁA KRAKÓW - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
32 2021-11-13 STS Sandecja Nowy Sącz - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschód-10 2021-11-11 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-11 2021-11-11 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-12 2021-11-11 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-10 2021-11-11 SL SALOS RP Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-12 2021-11-11 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-7 2021-11-11 KS AGH Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-8 2021-11-11 SMS Sparta UJ Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-0 2021-11-11 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-10 2021-11-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS DALIN Myślenice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-12 2021-11-11 SKAWA Wadowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-5 2021-11-07 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-6 2021-11-07 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-11-07 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-7 2021-11-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-8 2021-11-07 WKS WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-9 2021-11-07 KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
48 2021-11-06 KS Hutnik-Wanda Kraków - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
46 2021-11-06 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - ITA TOOLS Stal Mielec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
44 2021-11-06 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Zachod-13 2021-11-06 TS WISŁA KRAKÓW - UKS Gminy Brzeszcze I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-14 2021-11-06 SETBOL Oświęcim - KS PRĄDNICZANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-15 2021-11-06 UKS VICTORIA WITKOWICE - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-10 2021-11-06 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - WTS SOLNA WIELICZKA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-11 2021-11-06 UKS Jedynka Tarnów - KS BRONOWIANKA Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-12 2021-11-06 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-5 2021-11-06 UMKS KĘCZANIN Kęty - GSKS Laskowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-6 2021-11-06 AS Niepołomice - KS GRÓD CZOP Podegrodzie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-7 2021-11-06 MKS GRYF Brzesko - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
-8 2021-11-06 GKPS Gorlice - SMS SPARTA AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-11 2021-11-06 Orzeł Ciężkowice - VOLLEY Gromnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-12 2021-11-06 MKS RYGLICE - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-26 2021-11-06 GKPS II Trybus Szymbark - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-11 2021-11-06 SKAWA Wadowice - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-12 2021-11-06 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - Zawisza Sulechów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-13 2021-11-06 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-26 2021-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-14 2021-11-06 PODKARPACIE Bobowa - KS VOLLEY Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-15 2021-11-06 MKS MOS Wieliczka - MKS RYGLICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
30 2021-11-06 MUKS Poprad Stary Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
Wschod-1 2021-11-03 15:30 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - WTS SOLNA WIELICZKA I Kozioł Sławomir II Stolarz Ewa Sekretarz Kuczek Michał
Wschód-7 2021-10-31 11:00 ISKIERKA TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków I Chochorowski Józef II Opozda Monika Sekretarz Drogoś Tomasz
Wschód-8 2021-10-31 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko I Bochenek Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Wojdyła Hanna
Wschód-9 2021-10-31 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz Bogacka Marta
Zachód-7 2021-10-31 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków I Babińska Natalia II Szypuła Kamil Sekretarz Prus Stanisław
Zachód-8 2021-10-31 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty I Bednarz Marcin II Guratowski Wojciech Sekretarz Gach Jan
Centrum-6 2021-10-31 TS WISŁA KRAKÓW - WTS SOLNA WIELICZKA II I Sroczyk Ewa II Skrobot Marcin Sekretarz Magda Łukasz
Centrum-0 2021-10-31 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-23 2021-10-31 17:00 VOLLEY Gromnik - GKPS II Trybus Szymbark I Chochorowski Józef II Brudny Jakub Sekretarz Lachowicz Adrian
Wschod-2 2021-10-31 POPRAD Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz I Haczek Mirosław II Mężyk Bogdan Sekretarz Życzkowska Małgorzata
Zachod-7 2021-10-31 SKAWA Wadowice - MKS MOS Maraton Krzeszowice I Raj Arkadiusz II Krętosz Maksymilian Sekretarz Banat Jakub
Zachod-8 2021-10-31 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty I Gajda Lechosław II Walczyński Grzegorz Sekretarz Ciepichał Łukasz
Zachod-9 2021-10-31 10:30 SETBOL Oświęcim - KS DALIN Myślenice I Gołuszka Damian II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Marek
2 2021-10-31 STS Sandecja Nowy Sącz - turniej I Pilawska Anita II Kownacka Violetta Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-10-31 WTS SOLNA WIELICZKA - turniej I Firek Wojciech II Kopecki Mateusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
Zachod-10 2021-10-30 UKS Gminy Brzeszcze - UKS VICTORIA WITKOWICE I Krętosz Maksymilian II Pustelnik Marek Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-12 2021-10-30 KS PRĄDNICZANKA Kraków - TS WISŁA KRAKÓW I Magda Łukasz II Sroczyk Ewa Sekretarz Śpiewla Zdzisław
55 2021-10-30 17:00 AZS AGH KRAKÓW - KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 Strzałka Marcin L2 Nierzwicki Tomasz
-7 2021-10-30 15:00 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - MKS Andrychów I Stańczyk Dariusz II Żyrkowski Maciej Sekretarz Krasiński Piotr
-8 2021-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Jedynka Tarnów I Otfinowski Grzegorz II Prus Stanisław Sekretarz Karcz Grzegorz
-9 2021-10-30 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA I Kieć Maria II Guratowski Wojciech Sekretarz Trybuch Daniel
Wschod-10 2021-10-30 Orzeł Ciężkowice - ISKIERKA TARNÓW I Kozioł Sławomir II Drogoś Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-25 2021-10-30 LKS BOBOWA - GKPS II Trybus Szymbark I Kutta Maciej II Haczek Mirosław Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
41 2021-10-30 MKS Andrychów - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Banat Jakub L2 Gołuszka Damian
42 2021-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Otfinowski Grzegorz L2 Prus Stanisław
21 2021-10-30 MUKS Poprad Stary Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Życzkowska Małgorzata L1 Jarończyk Remigiusz L2 Pierzchała Krzysztof
23 2021-10-30 16:30 STS Sandecja Nowy Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Mężyk Bogdan L2 Pilawska Anita
24 2021-10-30 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Kruk Piotr L1 Panasiuk Adrian L2 Płaziński Krzysztof
25 2021-10-30 TS WISŁA KRAKÓW - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Firek Wojciech L2 Nurzyński Szymon
Zachod-9 2021-10-30 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Brudny Jakub II Stolarz Ewa Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-10 2021-10-30 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE I Babińska Natalia II Krzak Anna Sekretarz Pustelnik Oskar
Wschód-10 2021-10-30 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS MOS Wieliczka I Kwiecień Tomasz II Muzyk Aleksander Sekretarz Gach Jan
Zachod-25 2021-10-30 Zawisza Sulechów - APS ORLIK BOLESŁAW I Kopecki Mateusz II Kowal Sonia Sekretarz Flis Wojciech
Wschód-11 2021-10-30 19:00 MKS RYGLICE - PODKARPACIE Bobowa I Opozda Monika II Chochorowski Józef Sekretarz Lachowicz Adrian
Wschod-9 2021-10-29 20:00 MKS RYGLICE - VOLLEY Gromnik I Chochorowski Józef II Opozda Monika Sekretarz Lachowicz Adrian
Wschód-12 2021-10-29 18:00 KS VOLLEY Gorlice - POPRAD Stary Sącz I Chmura Tomasz II Bochenek Tomasz Sekretarz Czerwień Szymon
10 2021-10-28 20:30 AZS AGH KRAKÓW - SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Karwowski Krzysztof L2 Muzyk Aleksander
8 2021-10-27 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Tobiasz Karol L2 Skrobot Marcin
13 2021-10-27 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS Wieluń Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Prus Stanisław L2 Otfinowski Grzegorz
Zachód-9 2021-10-26 18:30 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków I Tobiasz Karol II Krzak Anna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Zachod-9 2021-10-25 17:00 SETBOL Oświęcim - UKS VICTORIA WITKOWICE I Raj Arkadiusz II Babińska Natalia Sekretarz Prus Stanisław
27 2021-10-25 18:00 SMS PZPS Szczyrk II - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Ostrowska Teresa L2 Walczyński Grzegorz
Wschod-3 2021-10-24 10:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - LKS BOBOWA I Lachowicz Adrian II Stańczyk Dariusz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2021-10-24 10:00 ISKIERKA TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ I Krasiński Piotr II Brudny Jakub Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-10-24 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-4 2021-10-24 10:00 Jedynka Libiąż - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Płaziński Krzysztof II Kruk Piotr Sekretarz nieobsadzony
Zachod-5 2021-10-24 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków I Stach Piotr II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony
Zachod-6 2021-10-24 10:00 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I Strzałka Marcin II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz nieobsadzony
1 2021-10-24 11:30 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Stańczyk Dariusz II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-10-24 9:30 POPRAD Stary Sącz II - turniej I Wcześny Tadeusz II Pilawska Anita Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-10-24 9:30 MKS MOS Wieliczka - turniej I Kiławiec Barbara II Trybuch Daniel Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-10-24 9:00 KS AGH Kraków - turniej I Sroczyk Ewa II Śpiewla Zdzisław Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-10-24 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - turniej I Otfinowski Grzegorz II Gołuszka Damian Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-10-24 9:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - turniej I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-10-24 13:00 SMS Sparta UJ Kraków II - turniej I Mulka Grzegorz II Ciepichał Łukasz Sekretarz Dąbrowski Marcin L I Pierucki Bogusław L II
4 2021-10-24 9:30 UKS Jedynka Tarnów II - turniej I Drogoś Tomasz II Kuczek Michał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-10-23 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Pawłowski Rafał L2 Strzałka Marcin
31 2021-10-23 17:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - ITA TOOLS Stal Mielec Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna L1 Kozioł Sławomir L2 Drogoś Tomasz
Zachod-7 2021-10-23 17:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS Gminy Brzeszcze I Magda Łukasz II Tobiasz Karol Sekretarz Sroczyk Ewa
Zachod-8 2021-10-23 16:00 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków I Nierzwicki Tomasz II Bednarz Marcin Sekretarz Nowakowska Krystyna
-4 2021-10-23 13:00 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - KS BRONOWIANKA Kraków I Habel Piotr II Brudny Jakub Sekretarz Tyszkowski Krzysztof
-5 2021-10-23 13:00 WTS SOLNA WIELICZKA - UMKS KĘCZANIN Kęty I Kowal Sonia II Flis Tomasz Sekretarz Sobieraj Andrzej
-6 2021-10-23 18:00 UKS Jedynka Tarnów - MKS Andrychów I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Zachara Paweł
-1 2021-10-23 18:00 GKPS Gorlice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz Wojdyła Hanna
-2 2021-10-23 18:00 SMS SPARTA AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko I Romaniec Adrianna II Rybicki Zbigniew Sekretarz Flis Wojciech
-3 2021-10-23 18:00 WKS WAWEL Kraków - AS Niepołomice I Biederman Anna II Ferenczak Gabriela Sekretarz Ciepichał Łukasz
-4 2021-10-23 KS GRÓD CZOP Podegrodzie - GSKS Laskowa I Haczek Mirosław II Bochenek Tomasz Sekretarz Haczek Agnieszka
0 2021-10-23 10:00 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - turniej I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz nieobsadzony
0 2021-10-23 9:30 Radwan Sport Gdów - turniej I Sroczyk Ewa II Kajdas Kamila Sekretarz nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SPARTA AGH Kraków - turniej I Pierucki Bogusław II Ciepichał Łukasz Sekretarz nieobsadzony
Wschod-7 2021-10-23 18:00 ISKIERKA TARNÓW - MKS RYGLICE I Brudny Jakub II Habel Piotr Sekretarz Tyszkowski Krzysztof
Wschod-24 2021-10-23 16:00 GKPS II Trybus Szymbark - Orzeł Ciężkowice I Chmura Tomasz II Augustyn Paulina Sekretarz Chmura Julia
0 2021-10-23 9:00 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje I Mężyk Bogdan II Mordarski Kazimierz Sekretarz Dziki Karol L I Trześniak Kamil L II
0 2021-10-23 9:30 UKS Jedynka Tarnów - pauzuje I Stańczyk Dariusz II Stolarz Ewa Sekretarz Krasiński Piotr L I Lachowicz Adrian L II Żyrkowski Maciej
0 2021-10-23 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje I Magda Łukasz II Ostrowska Teresa Sekretarz Płaziński Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Karwowski Krzysztof II Kowal Sonia Sekretarz Bednarz Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:30 PKS Kalwaria Zebrzydowska - pauzuje I Prus Stanisław II Gołuszka Damian Sekretarz Banat Jakub L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 10:30 UKS 2010 LISZKI - turniej I Mulka Grzegorz II Nowakowska Krystyna Sekretarz Nowakowski Andrzej L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 10:00 KS PRĄDNICZANKA Kraków - pauzuje I Gos (Dzieniecka) Joanna II Pawłowski Rafał Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-23 9:00 SMS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Kieć Maria II Skrobot Marcin Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-10-23 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz Krzak Anna L1 Otfinowski Grzegorz L2 Krętosz Maksymilian
35 2021-10-23 16:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna L1 Karwowski Krzysztof L2 Muzyk Aleksander
17 2021-10-23 16:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Kruk Piotr L1 Trybuch Daniel L2 Dąbrowski Marcin
Zachod-7 2021-10-23 16:30 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Skrobot Marcin II Kieć Maria Sekretarz Kosiorek Mateusz
Zachod-8 2021-10-23 18:30 KS Hutnik-Wanda Kraków - Zawisza Sulechów I Karwowski Krzysztof II Pierucki Bogusław Sekretarz Kajdas Kamila
Wschód-7 2021-10-23 20:00 KS VOLLEY Gorlice - WTS SOLNA WIELICZKA II I Nikiel Przemysław II Bochenek Tomasz Sekretarz Kownacka Violetta
Wschód-8 2021-10-23 POPRAD Stary Sącz - MKS RYGLICE I Pilawska Anita II Mordarski Kazimierz Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschód-9 2021-10-23 19:00 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka I Olszanecki Marek II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Zachod-5 2021-10-22 18:00 UKS VICTORIA WITKOWICE - TS WISŁA KRAKÓW I Stach Piotr II Raj Arkadiusz Sekretarz Pustelnik Marek
Zachod-11 2021-10-22 17:00 SMS Sparta UJ Kraków - SETBOL Oświęcim I Romaniec Adrianna II Zygmunt Michał Sekretarz Dąbrowski Marcin
Centrum-5 2021-10-22 19:00 SMS Sparta UJ Kraków II - KS AGH Kraków I Sroczyk Ewa II Strzałka Marcin Sekretarz Sobieraj Andrzej
Wschod-8 2021-10-22 20:00 VOLLEY Gromnik - LKS BOBOWA I Stańczyk Dariusz II Leśniak Krzysztof Sekretarz Zachara Paweł
Zachod-23 2021-10-22 KS Hutnik-Wanda Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW I Trybuch Daniel II Karwowski Krzysztof Sekretarz Kiławiec Barbara
Wschód-3 2021-10-21 20:00 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA I Drąg Katarzyna II Dziki Karol Sekretarz Wojdyła Hanna
-1 2021-10-20 18:15 UKS Jedynka Tarnów - SMS XXI LO Jedynka Tarnów I Leśniak Krzysztof II Habel Piotr Sekretarz Opozda Monika
Zachód-4 2021-10-20 18:00 SL SALOS RP Kraków - WKS WAWEL Kraków I Dąbrowski Marcin II Skrobot Marcin Sekretarz Kiławiec Barbara
Centrum-4 2021-10-20 19:15 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków I Karwowski Krzysztof II Firek Wojciech Sekretarz Ciepichał Łukasz
Zachod-2 2021-10-20 17:30 SKAWA Wadowice - KS DALIN Myślenice I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschód-5 2021-10-17 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice I Bogacka Marta II Pilawska Anita Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschód-6 2021-10-17 11:00 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW I Krasiński Piotr II Zachara Paweł Sekretarz Kozioł Piotr
Zachód-5 2021-10-17 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Romaniec Adrianna II Kot Adam Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna
Zachód-6 2021-10-17 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Babińska Natalia II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Kasprzyk Piotr
Centrum-0 2021-10-17 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-4 2021-10-17 11:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim I Gajda Lechosław II Bednarz Marcin Sekretarz Kruk Piotr
Zachod-5 2021-10-17 13:30 KS DALIN Myślenice - UMKS-PMOS CHRZANÓW I Dąbrowski Marcin II Nowakowski Andrzej Sekretarz Nowakowska Krystyna
Zachod-6 2021-10-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice I Prus Stanisław II Szypuła Kamil Sekretarz Pustelnik Oskar
0 2021-10-17 15:00 UKS Jedynka Tarnów - turniej I Stańczyk Dariusz II Kuczek Michał Sekretarz Opozda Monika L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2021-10-16 17:00 AZS AGH KRAKÓW - ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE Sekretarz nieobsadzony L1 Nierzwicki Tomasz L2 Kwiecień Tomasz
Zachod-4 2021-10-16 17:00 UKS Gminy Brzeszcze - SETBOL Oświęcim I Krętosz Maksymilian II Prus Stanisław Sekretarz Sikorski Marcin
Zachod-6 2021-10-16 18:00 SMS Sparta UJ Kraków - KS PRĄDNICZANKA Kraków I Gajda Lechosław II Kieć Maria Sekretarz Ostrowska Teresa
-2 2021-10-16 19:00 MKS Andrychów - WTS SOLNA WIELICZKA I Karwowski Krzysztof II Sobieraj Andrzej Sekretarz Płaziński Krzysztof
Wschod-5 2021-10-16 18:00 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I Augustyn Paulina II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Chmura Julia
Wschod-6 2021-10-16 18:00 MKS RYGLICE - Orzeł Ciężkowice I Drogoś Tomasz II Stolarz Ewa Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
0 2021-10-16 9:00 WTS SOLNA WIELICZKA - pauzuje I Nowakowski Andrzej II Nowakowska Krystyna Sekretarz Kopecki Mateusz L I Tobiasz Karol L II
0 2021-10-16 9:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje I Banat Jakub II Pustelnik Marek Sekretarz Raj Arkadiusz L I Karcz Grzegorz L II
13 2021-10-16 14:00 MKS SAN-Pajda Jarosław II - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Magda Łukasz L1 Gach Jan L2 Kosiorek Mateusz
0 2021-10-16 9:30 SMS DALIN MYŚLENICE - turniej I Gos (Dzieniecka) Joanna II Dąbrowski Marcin Sekretarz Karwowski Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
0 2021-10-16 9:00 TS WISŁA KRAKÓW - turniej I Kwiecień Tomasz II Flis Wojciech Sekretarz Śpiewla Zdzisław L I Ciepichał Łukasz L II
0 2021-10-16 9:30 SMS DALIN MYŚLENICE - pauzuje I Romaniec Adrianna II Gołuszka Damian Sekretarz Krzak Anna L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-10-16 17:00 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Płaziński Krzysztof L2 Karwowski Krzysztof
12 2021-10-16 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Haczek Mirosław L2 Mężyk Bogdan
14 2021-10-16 18:00 STS Sandecja Nowy Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Haczek Agnieszka L1 Góral Krzysztof L2 Jarończyk Remigiusz
15 2021-10-16 18:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Kruk Piotr L1 Karcz Grzegorz L2 Panasiuk Adrian
Zachod-5 2021-10-16 18:00 Zawisza Sulechów - SMS DALIN MYŚLENICE I Bednarz Marcin II Flis Tomasz Sekretarz Flis Wojciech
Zachod-6 2021-10-16 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKAWA Wadowice I Stańczyk Dariusz II Kozioł Sławomir Sekretarz nieobsadzony
Zachod-2 2021-10-15 20:45 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE I Bednarz Marcin II Magda Łukasz Sekretarz Kosiorek Mateusz
Wschod-2 2021-10-15 19:00 LKS BOBOWA - KS Hutnik-Wanda Kraków I Chmura Tomasz II Augustyn Paulina Sekretarz nieobsadzony
Wschód-4 2021-10-15 19:00 PODKARPACIE Bobowa - WTS SOLNA WIELICZKA II I Nikiel Przemysław II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta
Wschód-5 2021-10-15 19:45 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz I Karwowski Krzysztof II Gos (Dzieniecka) Joanna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschód-6 2021-10-15 19:30 MKS RYGLICE - KS VOLLEY Gorlice I Stolarz Ewa II Drogoś Tomasz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschód-4 2021-10-14 12:00 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA I Kowal Sonia II Kopecki Mateusz Sekretarz Pierucki Bogusław
-3 2021-10-14 20:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS BRONOWIANKA Kraków I Otfinowski Grzegorz II Gołuszka Damian Sekretarz Krzak Anna
9 2021-10-13 19:30 AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Kieć Maria L1 Strzałka Marcin L2 Romaniec Adrianna
Centrum-3 2021-10-13 18:00 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków II I Skrobot Marcin II Ciepichał Łukasz Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Wschod-1 2021-10-10 10:00 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Bogacka Marta II Haczek Agnieszka Sekretarz nieobsadzony
Wschod-0 2021-10-10 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-1 2021-10-10 UKS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż I Kosiorek Mateusz II Gajda Lechosław Sekretarz nieobsadzony
Zachod-2 2021-10-10 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Krętosz Maksymilian II Karcz Grzegorz Sekretarz nieobsadzony
0 2021-10-10 10:30 POPRAD Stary Sącz - pauzuje I Pierzchała Krzysztof II Pilawska Anita Sekretarz Poremba Sławomir L I Jarończyk Remigiusz L II
Zachod-22 2021-10-10 18:00 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - APS ORLIK BOLESŁAW I Brudny Jakub II Surdej Ryszard Sekretarz Kuczek Michał
7 2021-10-09 19:00 TS WISŁA KRAKÓW - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz Biederman Wojciech L1 Bednarz Marcin L2 Flis Wojciech
20 2021-10-09 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS Częstochowianka Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Nurzyński Szymon L2 Romaniec Adrianna
Zachod-1 2021-10-09 17:00 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Gminy Brzeszcze I Kowal Sonia II Nierzwicki Tomasz Sekretarz Gach Jan
Zachod-3 2021-10-09 12:00 TS WISŁA KRAKÓW - SETBOL Oświęcim I Biederman Paweł II Sroczyk Ewa Sekretarz Nowakowski Andrzej
18 2021-10-09 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Habel Piotr L1 Zachara Paweł L2 Stańczyk Dariusz
Zachod-3 2021-10-09 9:30 WKS WAWEL Kraków - KS Radwansport Szkoła Gortata Kraków I Dąbrowski Marcin II Ostrowska Teresa Sekretarz nieobsadzony
Wschod-3 2021-10-09 Orzeł Ciężkowice - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschod-4 2021-10-09 18:00 ISKIERKA TARNÓW - VOLLEY Gromnik I Brudny Jakub II Tyszkowski Krzysztof Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-22 2021-10-09 GKPS II Trybus Szymbark - MKS RYGLICE I Drąg Katarzyna II Augustyn Paulina Sekretarz Chmura Julia
15 2021-10-09 18:00 MKS Andrychów - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Babińska Natalia L2 Karcz Grzegorz
16 2021-10-09 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MCKiS JAWORZNO Sekretarz Krzak Anna L1 Prus Stanisław L2 Gołuszka Damian
Zachod-3 2021-10-09 16:00 SKAWA Wadowice - Zawisza Sulechów I Krętosz Maksymilian II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachod-4 2021-10-09 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Strzałka Marcin II Mulka Grzegorz Sekretarz Kajdas Kamila
Wschód-3 2021-10-09 9:00 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa I Mężyk Bogdan II Wcześny Tadeusz Sekretarz Życzkowska Małgorzata
57 2021-10-08 19:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Kozioł Piotr L1 Drogoś Tomasz L2 Krasiński Piotr
Wschód-1 2021-10-08 19:00 MKS RYGLICE - WTS SOLNA WIELICZKA II I Stolarz Ewa II Stańczyk Dariusz Sekretarz Kozioł Sławomir
Wschód-2 2021-10-08 18:00 KS VOLLEY Gorlice - MKS MOS Wieliczka I Bochenek Tomasz II Chmura Tomasz Sekretarz Czerwień Szymon
Wschód-1 2021-10-03 11:00 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków I Krasiński Piotr II Zachara Paweł Sekretarz Leśniak Krzysztof
Zachód-1 2021-10-03 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków I Gołuszka Damian II Prus Stanisław Sekretarz Pustelnik Marek
Zachód-2 2021-10-03 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Babińska Natalia II Mituta Adam Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachód-3 2021-10-03 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - WKS WAWEL Kraków I Kowal Sonia II Drab Bohdan Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna
Centrum-0 2021-10-03 KS AGH Kraków - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachod-3 2021-10-03 10:00 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SETBOL Oświęcim I Gajda Lechosław II Sikorski Marcin Sekretarz Kruk Piotr
Zachod-1 2021-10-03 11:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty I Biederman Anna II Sroczyk Ewa Sekretarz Kwiecień Tomasz
5 2021-10-02 18:00 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Kutta Maciej L2 Pierzchała Krzysztof
3 2021-10-02 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Góral Krzysztof L1 Mężyk Bogdan L2 Jarończyk Remigiusz
9 2021-10-02 17:30 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz Biederman Wojciech L1 Kowal Sonia L2 Biederman Paweł
Wschod-1 2021-10-02 VOLLEY Gromnik - Orzeł Ciężkowice I Opozda Monika II Stańczyk Dariusz Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna
Wschod-2 2021-10-02 LKS BOBOWA - MKS RYGLICE I Chmura Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Chmura Julia
Zachod-1 2021-10-02 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKAWA Wadowice I Romaniec Adrianna II Rybicki Zbigniew Sekretarz Flis Wojciech
Zachod-2 2021-10-02 18:00 Zawisza Sulechów - SOKÓŁ Gumniska Tarnów I Biederman Anna II Kieć Maria Sekretarz Firek Wojciech
Zachod-21 2021-10-02 SMS DALIN MYŚLENICE - APS ORLIK BOLESŁAW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Centrum-1 2021-10-01 17:30 SMS Sparta UJ Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA II I Biederman Anna II Ciepichał Łukasz Sekretarz Nowakowski Andrzej
Centrum-2 2021-10-01 17:30 SMS Sparta UJ Kraków II - TS WISŁA KRAKÓW I Dąbrowski Marcin II Kwiecień Tomasz Sekretarz Nowakowska Krystyna
5 2021-09-25 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS Częstochowianka Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna L1 Żyrkowski Maciej L2 Stolarz Ewa
7 2021-09-25 20:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Biederman Wojciech L1 Biederman Anna L2 Muzyk Aleksander
2 2021-09-25 18:00 MKS Andrychów - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Krętosz Maksymilian L2 Stach Piotr
3 2021-09-25 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Krzak Anna L1 Babińska Natalia L2 Otfinowski Grzegorz
14 2021-09-08 17:30 Polska - Ukraina L1 Drab Bohdan L2 Kopecki Mateusz L3 L4 LR Karwowski Krzysztof
15 2021-09-08 20:30 Grecja - Portugalia L1 Krętosz Maksymilian L2 Panasiuk Adrian L3 L4 LR Bednarz Marcin
12 2021-09-07 17:30 Serbia - Grecja L1 Szypuła Kamil L2 Gołuszka Damian L3 L4 LR Krętosz Maksymilian
13 2021-09-07 20:30 Ukraina - Belgia L1 Kowal Sonia L2 Rybicki Zbigniew L3 L4 LR Kot Adam
10 2021-09-06 17:30 Portugalia - Serbia L1 Drogoś Tomasz L2 Brudny Jakub L3 L4 LR Żyrkowski Maciej
11 2021-09-06 20:30 Polska - Belgia L1 Leśniak Krzysztof L2 Surdej Ryszard L3 L4 LR Habel Piotr
8 2021-09-05 17:30 Portugalia - Ukraina L1 Olszanecki Marek L2 Drąg Katarzyna L3 L4 LR Wcześny Tadeusz
9 2021-09-05 20:30 Grecja - Polska L1 Muzyk Aleksander L2 Drab Bohdan L3 L4 LR Kowal Sonia
6 2021-09-04 17:30 Belgia - Grecja L1 Otfinowski Grzegorz L2 Bochenek Tomasz L3 L4 LR Kieć Maria
7 2021-09-04 20:30 Serbia - Polska L1 Szypuła Kamil L2 Gołuszka Damian L3 L4 LR Zygmunt Michał
4 2021-09-03 17:30 Belgia - Portugalia L1 Biederman Anna L2 Kopecki Mateusz L3 L4 LR Mulka Grzegorz
5 2021-09-03 20:30 Ukraina - Serbia L1 Haczek Mirosław L2 Stolarczyk Przemysław L3 L4 LR Bochenek Tomasz
1 2021-09-02 14:30 Grecja - Ukraina L1 Karwowski Krzysztof L2 Bednarz Marcin L3 L4 LR Kopecki Mateusz
2 2021-09-02 17:30 Polska - Portugalia L1 Rybicki Zbigniew L2 Kot Adam L3 L4 LR Karwowski Krzysztof
3 2021-09-02 20:30 Belgia - Serbia L1 Mulka Grzegorz L2 Walczyński Grzegorz L3 L4 LR Panasiuk Adrian