Szczebel Centralny - obsady pomocnicze

  • Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów
  • UJ-CM 7r Solna Wieliczka
  • KS Częstochowianka
  • Enea Energetyk Poznań
  • Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki
  • ITA TOOLS Stal Mielec
  • KS AZS AWF Warszawa
  • GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca
  • LOS Nowy Dwór Mazowiecki
  • Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie
  • KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
  • MKS SAN-Pajda Jarosław
  • SMS PZPS Szczyrk
  • Asotra Płomień Sosnowiec
5 2021-09-25 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS Częstochowianka Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna L1 Żyrkowski Maciej L2 Stolarz Ewa
7 2021-09-25 20:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Biederman Wojciech L1 Biederman Anna L2 Muzyk Aleksander
57 2021-10-08 19:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Kozioł Piotr L1 Drogoś Tomasz L2 Krasiński Piotr
18 2021-10-09 18:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Habel Piotr L1 Zachara Paweł L2 Stańczyk Dariusz
20 2021-10-09 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS Częstochowianka Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Nurzyński Szymon L2 Romaniec Adrianna
31 2021-10-23 17:00 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - ITA TOOLS Stal Mielec Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna L1 Kozioł Sławomir L2 Drogoś Tomasz
33 2021-10-23 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Pawłowski Rafał L2 Strzałka Marcin
44 2021-11-06 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
46 2021-11-06 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - ITA TOOLS Stal Mielec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
59 2021-11-20 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
70 2021-11-27 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
72 2021-12-04 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
83 2021-12-11 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Enea Energetyk Poznań Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2021-12-18 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
100 2022-01-12 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
102 2022-01-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
115 2022-01-22 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
117 2022-01-22 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
130 2022-02-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
132 2022-02-05 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
145 2022-02-19 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
147 2022-02-19 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
160 2022-03-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
163 2022-03-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - UJ-CM 7r Solna Wieliczka Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
175 2022-03-19 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
178 2022-03-26 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • STS Sandecja Nowy Sącz
  • MUKS Poprad Stary Sącz
  • TS WISŁA KRAKÓW
  • MKS MOS Maraton Krzeszowice
  • MKS SAN-Pajda Jarosław II
  • SMS PZPS Szczyrk II
  • KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
  • Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia
  • KS Marba Sędziszów Małopolski
  • Silesia Volley Mysłowice
3 2021-10-02 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Góral Krzysztof L1 Mężyk Bogdan L2 Jarończyk Remigiusz
5 2021-10-02 18:00 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Kutta Maciej L2 Pierzchała Krzysztof
7 2021-10-09 19:00 TS WISŁA KRAKÓW - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz Biederman Wojciech L1 Bednarz Marcin L2 Flis Wojciech
12 2021-10-16 17:00 MUKS Poprad Stary Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Haczek Mirosław L2 Mężyk Bogdan
13 2021-10-16 14:00 MKS SAN-Pajda Jarosław II - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Magda Łukasz L1 Gach Jan L2 Kosiorek Mateusz
14 2021-10-16 18:00 STS Sandecja Nowy Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Haczek Agnieszka L1 Góral Krzysztof L2 Jarończyk Remigiusz
15 2021-10-16 18:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Kruk Piotr L1 Karcz Grzegorz L2 Panasiuk Adrian
17 2021-10-23 16:00 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Kruk Piotr L1 Trybuch Daniel L2 Dąbrowski Marcin
27 2021-10-25 18:00 SMS PZPS Szczyrk II - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz Śpiewla Zdzisław L1 Ostrowska Teresa L2 Walczyński Grzegorz
21 2021-10-30 MUKS Poprad Stary Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz Życzkowska Małgorzata L1 Jarończyk Remigiusz L2 Pierzchała Krzysztof
23 2021-10-30 STS Sandecja Nowy Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz Mordarski Kazimierz L1 Mężyk Bogdan L2 Pilawska Anita
24 2021-10-30 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Kruk Piotr L1 Panasiuk Adrian L2 Płaziński Krzysztof
25 2021-10-30 TS WISŁA KRAKÓW - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Firek Wojciech L2 Nurzyński Szymon
30 2021-11-06 MUKS Poprad Stary Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
32 2021-11-13 STS Sandecja Nowy Sącz - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
33 2021-11-13 MKS MOS Maraton Krzeszowice - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
34 2021-11-13 TS WISŁA KRAKÓW - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
39 2021-11-20 MUKS Poprad Stary Sącz - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
41 2021-11-27 STS Sandecja Nowy Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
42 2021-11-27 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
43 2021-11-27 TS WISŁA KRAKÓW - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
49 2021-12-04 TS WISŁA KRAKÓW - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
50 2021-12-04 MKS MOS Maraton Krzeszowice - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
51 2021-12-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
52 2021-12-11 STS Sandecja Nowy Sącz - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2021-12-11 MUKS Poprad Stary Sącz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
60 2021-12-18 TS WISŁA KRAKÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
61 2022-01-08 TS WISŁA KRAKÓW - KS Marba Sędziszów Małopolski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
63 2022-01-08 STS Sandecja Nowy Sącz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
65 2022-01-08 MUKS Poprad Stary Sącz - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
72 2022-01-22 TS WISŁA KRAKÓW - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
73 2022-01-22 MKS MOS Maraton Krzeszowice - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
74 2022-01-22 STS Sandecja Nowy Sącz - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
77 2022-01-29 MUKS Poprad Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
83 2022-02-12 TS WISŁA KRAKÓW - Silesia Volley Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
84 2022-02-12 MKS MOS Maraton Krzeszowice - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2022-02-12 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
88 2022-02-26 MUKS Poprad Stary Sącz - TS WISŁA KRAKÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • UJ-CM 7r Solna Wieliczka
  • Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów
8 2021-10-27 18:00 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Tobiasz Karol L2 Skrobot Marcin
  • Grecja
  • Polska
  • Belgia
  • Ukraina
  • Serbia
  • Portugalia
1 2021-09-02 14:30 Grecja - Ukraina L1 Karwowski Krzysztof L2 Bednarz Marcin L3 L4 LR Kopecki Mateusz
2 2021-09-02 17:30 Polska - Portugalia L1 Rybicki Zbigniew L2 Kot Adam L3 L4 LR Karwowski Krzysztof
3 2021-09-02 20:30 Belgia - Serbia L1 Mulka Grzegorz L2 Walczyński Grzegorz L3 L4 LR Panasiuk Adrian
4 2021-09-03 17:30 Belgia - Portugalia L1 Biederman Anna L2 Kopecki Mateusz L3 L4 LR Mulka Grzegorz
5 2021-09-03 20:30 Ukraina - Serbia L1 Haczek Mirosław L2 Stolarczyk Przemysław L3 L4 LR Bochenek Tomasz
6 2021-09-04 17:30 Belgia - Grecja L1 Otfinowski Grzegorz L2 Bochenek Tomasz L3 L4 LR Kieć Maria
7 2021-09-04 20:30 Serbia - Polska L1 Szypuła Kamil L2 Gołuszka Damian L3 L4 LR Zygmunt Michał
8 2021-09-05 17:30 Portugalia - Ukraina L1 Olszanecki Marek L2 Drąg Katarzyna L3 L4 LR Wcześny Tadeusz
9 2021-09-05 20:30 Grecja - Polska L1 Muzyk Aleksander L2 Drab Bohdan L3 L4 LR Kowal Sonia
10 2021-09-06 17:30 Portugalia - Serbia L1 Drogoś Tomasz L2 Brudny Jakub L3 L4 LR Żyrkowski Maciej
11 2021-09-06 20:30 Polska - Belgia L1 Leśniak Krzysztof L2 Surdej Ryszard L3 L4 LR Habel Piotr
12 2021-09-07 17:30 Serbia - Grecja L1 Szypuła Kamil L2 Gołuszka Damian L3 L4 LR Krętosz Maksymilian
13 2021-09-07 20:30 Ukraina - Belgia L1 Kowal Sonia L2 Rybicki Zbigniew L3 L4 LR Kot Adam
14 2021-09-08 17:30 Polska - Ukraina L1 Drab Bohdan L2 Kopecki Mateusz L3 L4 LR Karwowski Krzysztof
15 2021-09-08 20:30 Grecja - Portugalia L1 Krętosz Maksymilian L2 Panasiuk Adrian L3 L4 LR Bednarz Marcin
  • AZS AGH KRAKÓW
  • ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE
  • SPS Chrobry Głogów
  • KRISPOL Września
  • MKS Będzin
  • Polski Cukier AVIA Świdnik
  • SMS PZPS Spała
  • eWinner Gwardia Wrocław
  • KPS Siedlce
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork
  • Olimpia Sulęcin
  • Legia Warszawa
  • BBTS Bielsko-Biała
  • BKS Visła Bydgoszcz
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
40 2021-10-16 17:00 AZS AGH KRAKÓW - ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE Sekretarz nieobsadzony L1 Nierzwicki Tomasz L2 Kwiecień Tomasz
10 2021-10-28 20:30 AZS AGH KRAKÓW - SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Karwowski Krzysztof L2 Muzyk Aleksander
55 2021-10-30 17:00 AZS AGH KRAKÓW - KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 Strzałka Marcin L2 Nierzwicki Tomasz
70 2021-11-13 AZS AGH KRAKÓW - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
115 2021-11-17 AZS AGH KRAKÓW - Polski Cukier AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
85 2021-11-27 AZS AGH KRAKÓW - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
100 2021-12-11 AZS AGH KRAKÓW - eWinner Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
127 2022-01-05 AZS AGH KRAKÓW - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
144 2022-01-15 AZS AGH KRAKÓW - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
145 2022-01-22 AZS AGH KRAKÓW - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
162 2022-02-05 AZS AGH KRAKÓW - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
179 2022-02-19 AZS AGH KRAKÓW - Legia Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
196 2022-03-12 AZS AGH KRAKÓW - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
213 2022-03-26 AZS AGH KRAKÓW - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
230 2022-04-09 AZS AGH KRAKÓW - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • MKS Andrychów
  • UMKS KĘCZANIN Kęty
  • KS Hutnik-Wanda Kraków
  • AKS V LO RZESZÓW
  • KS Błękitni Ropczyce
  • MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
  • UKS Kępa MOSiR Dębica
  • MCKiS JAWORZNO
  • TS VOLLEY RYBNIK
  • Tyski Klub Siatkarski
  • Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie
  • MKS Będzin
  • Extrans Sędziszów
  • Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla
2 2021-09-25 18:00 MKS Andrychów - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Krętosz Maksymilian L2 Stach Piotr
3 2021-09-25 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz Krzak Anna L1 Babińska Natalia L2 Otfinowski Grzegorz
9 2021-10-02 17:30 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz Biederman Wojciech L1 Kowal Sonia L2 Biederman Paweł
15 2021-10-09 18:00 MKS Andrychów - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Babińska Natalia L2 Karcz Grzegorz
16 2021-10-09 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MCKiS JAWORZNO Sekretarz Krzak Anna L1 Prus Stanisław L2 Gołuszka Damian
28 2021-10-16 17:00 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Sobieraj Andrzej L1 Płaziński Krzysztof L2 Karwowski Krzysztof
29 2021-10-23 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz Krzak Anna L1 Otfinowski Grzegorz L2 Krętosz Maksymilian
35 2021-10-23 16:00 KS Hutnik-Wanda Kraków - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna L1 Karwowski Krzysztof L2 Muzyk Aleksander
41 2021-10-30 MKS Andrychów - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz Raj Arkadiusz L1 Banat Jakub L2 Gołuszka Damian
42 2021-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Otfinowski Grzegorz L2 Prus Stanisław
48 2021-11-06 KS Hutnik-Wanda Kraków - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2021-11-13 MKS Andrychów - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
55 2021-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
61 2021-11-20 KS Hutnik-Wanda Kraków - MCKiS JAWORZNO Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
67 2021-11-24 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
68 2021-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
74 2021-11-27 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
80 2021-12-04 MKS Andrychów - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
81 2021-12-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
82 2021-12-04 KS Hutnik-Wanda Kraków - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
87 2021-12-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
97 2021-12-11 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
104 2021-12-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
105 2021-12-18 MKS Andrychów - MCKiS JAWORZNO Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
112 2022-01-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
113 2022-01-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - UKS Kępa MOSiR Dębica Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
119 2022-01-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
121 2022-01-22 MKS Andrychów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
128 2022-01-29 KS Hutnik-Wanda Kraków - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
135 2022-02-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
136 2022-02-09 MKS Andrychów - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
143 2022-02-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - AKS V LO RZESZÓW Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
150 2022-02-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
151 2022-02-26 MKS Andrychów - Extrans Sędziszów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
158 2022-03-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
165 2022-03-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
166 2022-03-19 MKS Andrychów - TS VOLLEY RYBNIK Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
180 2022-04-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
181 2022-04-09 MKS Andrychów - KS Błękitni Ropczyce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • AS Niepołomice
  • UMKS KĘCZANIN Kęty
  • WKS Wieluń
9 2021-10-13 19:30 AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty Sekretarz Kieć Maria L1 Strzałka Marcin L2 Romaniec Adrianna
13 2021-10-27 18:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS Wieluń Sekretarz Karcz Grzegorz L1 Prus Stanisław L2 Otfinowski Grzegorz