Juniorzy

Grupa Wschód

  • MKS GRYF Brzesko
  • ISKIERKA TARNÓW
  • GKPS Gorlice
  • UKS Sparta AGH Kraków
  • Dunajec Nowy Sącz
  • LKS BOBOWA
Wschód-1 2021-10-03 11:00 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków I Krasiński Piotr II Zachara Paweł Sekretarz Leśniak Krzysztof
Wschód-4 2021-10-14 12:00 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA I Kowal Sonia II Kopecki Mateusz Sekretarz Pierucki Bogusław
Wschód-5 2021-10-17 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice I Bogacka Marta II Pilawska Anita Sekretarz Cempa-Pulit Grażyna
Wschód-6 2021-10-17 11:00 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW I Krasiński Piotr II Zachara Paweł Sekretarz Kozioł Piotr
Wschód-3 2021-10-21 20:00 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA I Drąg Katarzyna II Dziki Karol Sekretarz Wojdyła Hanna
Wschód-7 2021-10-31 11:00 ISKIERKA TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków I Chochorowski Józef II Opozda Monika Sekretarz Drogoś Tomasz
Wschód-8 2021-10-31 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko I Bochenek Tomasz II Płazińska (Dynarowicz) Alicja Sekretarz Wojdyła Hanna
Wschód-9 2021-10-31 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz I Pierzchała Krzysztof II Kutta Maciej Sekretarz Bogacka Marta
Wschód-10 2021-11-11 UKS Sparta AGH Kraków - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-11 2021-11-11 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-12 2021-11-11 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-13 2021-11-14 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-14 2021-11-14 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-15 2021-11-14 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-16 2021-11-28 UKS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-17 2021-11-28 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-18 2021-11-28 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-2 2021-12-05 14:00 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz I Leśniak Krzysztof II Habel Piotr Sekretarz Stańczyk Dariusz
Wschód-19 2021-12-12 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-20 2021-12-12 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-21 2021-12-12 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-22 2021-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-23 2021-12-15 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-24 2021-12-15 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-25 2022-01-09 Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-26 2022-01-09 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-27 2022-01-09 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-28 2022-01-23 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-29 2022-01-23 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Wschód-30 2022-01-23 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa Zachód

  • UMKS KĘCZANIN Kęty
  • MKS Andrychów
  • SMS DALIN MYŚLENICE
  • SL SALOS RP Kraków
  • WKS WAWEL Kraków
  • KS Hutnik-Wanda Kraków
Zachód-1 2021-10-03 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków I Gołuszka Damian II Prus Stanisław Sekretarz Pustelnik Marek
Zachód-2 2021-10-03 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Babińska Natalia II Mituta Adam Sekretarz Pustelnik Oskar
Zachód-3 2021-10-03 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - WKS WAWEL Kraków I Kowal Sonia II Drab Bohdan Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna
Zachód-5 2021-10-17 11:00 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I Romaniec Adrianna II Kot Adam Sekretarz Gos (Dzieniecka) Joanna
Zachód-6 2021-10-17 10:00 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów I Babińska Natalia II Otfinowski Grzegorz Sekretarz Kasprzyk Piotr
Zachód-4 2021-10-20 18:00 SL SALOS RP Kraków - WKS WAWEL Kraków I Dąbrowski Marcin II Skrobot Marcin Sekretarz Kiławiec Barbara
Zachód-9 2021-10-26 18:30 WKS WAWEL Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków I Tobiasz Karol II Krzak Anna Sekretarz Śpiewla Zdzisław
Zachód-7 2021-10-31 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków I Babińska Natalia II Szypuła Kamil Sekretarz Prus Stanisław
Zachód-8 2021-10-31 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty I Bednarz Marcin II Guratowski Wojciech Sekretarz Gach Jan
Zachód-10 2021-11-11 SL SALOS RP Kraków - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-12 2021-11-11 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-13 2021-11-14 SMS DALIN MYŚLENICE - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-14 2021-11-14 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-15 2021-11-14 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-16 2021-11-28 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-17 2021-11-28 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-18 2021-11-28 WKS WAWEL Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-19 2021-12-12 WKS WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-20 2021-12-12 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-21 2021-12-12 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-22 2021-12-15 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-24 2021-12-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-25 2022-01-09 KS Hutnik-Wanda Kraków - SL SALOS RP Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-26 2022-01-09 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-27 2022-01-09 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-28 2022-01-23 SL SALOS RP Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-29 2022-01-23 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
Zachód-30 2022-01-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Hutnik-Wanda Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony