Przeglądanie meczów
II Liga Małopolska Mężczyzn
- KS DALIN MYŚLENICE
- KS Hutnik Kraków
- MKS Proszowice
- SMS SPARTA AGH Kraków
- LKS BOBOWA
- WKS WAWEL Kraków
Finałowa 1-6-0 | 0000-00-00 | KS DALIN MYŚLENICE | - | LKS BOBOWA | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 0000-00-00 | WKS WAWEL Kraków | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 0000-00-00 | MKS Proszowice | - | LKS BOBOWA | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 0000-00-00 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | KS Hutnik Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 0000-00-00 | KS DALIN MYŚLENICE | - | MKS Proszowice | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 0000-00-00 | KS Hutnik Kraków | - | WKS WAWEL Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 1000-01-01 | KS Hutnik Kraków | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 1000-01-01 | MKS Proszowice | - | KS DALIN MYŚLENICE | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 1000-01-01 | WKS WAWEL Kraków | - | KS Hutnik Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 1000-01-01 | LKS BOBOWA | - | KS DALIN MYŚLENICE | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 1000-11-30 | LKS BOBOWA | - | MKS Proszowice | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-0 | 1000-11-30 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | WKS WAWEL Kraków | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 1-6-1 | 2024-02-03 | 14:00 | KS DALIN MYŚLENICE | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Flis Wojciech | II Sobieraj Andrzej | Sekretarz Tyrpuła Natalia |
Finałowa 1-6-3 | 2024-02-03 | 16:00 | MKS Proszowice | - | WKS WAWEL Kraków | I Pierucki Bogusław | II Nurzyński Szymon | Sekretarz Budziła Bartłomiej |
Finałowa 1-6-4 | 2024-02-10 | 17:00 | WKS WAWEL Kraków | - | LKS BOBOWA | I Dąbrowski Marcin | II Karwowski Krzysztof | Sekretarz Śpiewla Zdzisław |
Finałowa 1-6-5 | 2024-02-10 | 12:30 | MKS Proszowice | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Skrobot Marcin | II Magda Łukasz | Sekretarz Ciepichał Łukasz |
Finałowa 1-6-6 | 2024-02-11 | 13:30 | KS DALIN MYŚLENICE | - | KS Hutnik Kraków | I Tobiasz Karol | II Strzałka Marcin | Sekretarz Filipiec Daniel |
Finałowa 1-6-2 | 2024-02-17 | 11:30 | KS Hutnik Kraków | - | LKS BOBOWA | I Derosa Arkadiusz | II Nierzwicki Tomasz | Sekretarz Śpiewla Zdzisław |
Finałowa 1-6-8 | 2024-02-24 | 17:00 | WKS WAWEL Kraków | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Strzałka Marcin | II Dąbrowski Marcin | Sekretarz Zygmunt Michał |
Finałowa 1-6-9 | 2024-02-24 | 14:00 | MKS Proszowice | - | KS Hutnik Kraków | I Ciepichał Łukasz | II Walczyński Grzegorz | Sekretarz Panasiuk Adrian |
Finałowa 1-6-7 | 2024-02-25 | 19:00 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | LKS BOBOWA | I Flis Wojciech | II Romaniec Adrianna | Sekretarz Sienko Natalia |
Finałowa 1-6-12 | 2024-03-02 | 18:30 | WKS WAWEL Kraków | - | MKS Proszowice | I Dąbrowski Marcin | II Litwin Jacek | Sekretarz Śpiewla Zdzisław |
Finałowa 1-6-11 | 2024-03-03 | 13:00 | LKS BOBOWA | - | KS Hutnik Kraków | I Nikiel Przemysław | II Olszanecki Marek | Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta |
Finałowa 1-6-14 | 2024-03-09 | 17:45 | KS DALIN MYŚLENICE | - | WKS WAWEL Kraków | I Csorich Patrycja | II Rybicki Zbigniew | Sekretarz Tyrpuła Natalia |
Finałowa 1-6-15 | 2024-03-10 | 16:00 | KS Hutnik Kraków | - | MKS Proszowice | I Derosa Arkadiusz | II Pierucki Bogusław | Sekretarz Filipiec Daniel |
Finałowa 1-6-10 | 2024-03-12 | 19:45 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Dąbrowski Marcin | II Rybicki Zbigniew | Sekretarz Nowakowska Krystyna |
Finałowa 1-6-16 | 2024-03-16 | 11:30 | KS Hutnik Kraków | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Skrobot Marcin | II Pierucki Bogusław | Sekretarz Filipiec Daniel |
Finałowa 1-6-17 | 2024-03-16 | 16:30 | LKS BOBOWA | - | WKS WAWEL Kraków | I Pilawska Anita | II Pilawska Katarzyna | Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta |
Finałowa 1-6-13 | 2024-04-05 | 19:30 | LKS BOBOWA | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Pierzchała Krzysztof | II Kutta Maciej | Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta |
Finałowa 1-6-18 | 2024-04-17 | 19:30 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | MKS Proszowice | I Dąbrowski Marcin | II Magda Łukasz | Sekretarz Śpiewla Zdzisław |
- MKS Andrychów
- MUKS Sokół Gumniska Tarnów
- Orzeł Ciężkowice
Finałowa 7-10-0 | 0000-00-00 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | Orzeł Ciężkowice | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 7-10-0 | 1000-11-30 | Orzeł Ciężkowice | - | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 7-10-2 | 2024-02-04 | 16:00 | MKS Andrychów | - | Orzeł Ciężkowice | I Raj Arkadiusz | II Karcz Grzegorz | Sekretarz Szypuła Kamil |
Finałowa 7-10-4 | 2024-02-17 | 11:00 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | MKS Andrychów | I Stolarz Ewa | II Habel Piotr | Sekretarz Kozioł (Kluzek) Natalia |
Finałowa 7-10-6 | 2024-02-24 | Orzeł Ciężkowice | - | MKS Andrychów | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Finałowa 7-10-8 | 2024-03-02 | 12:30 | MKS Andrychów | - | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | I Szypuła Kamil | II Szpyrka Kordian | Sekretarz Pustelnik Oskar |
- LKS BOBOWA
- Orzeł Ciężkowice
- MKS Proszowice
- MUKS Sokół Gumniska Tarnów
- KS DALIN MYŚLENICE
Wschód-0 | 2023-10-21 | MKS Proszowice | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-2 | 2023-10-21 | 18:00 | Orzeł Ciężkowice | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Pierzchała Krzysztof | II Kutta Maciej | Sekretarz Mordarski Kazimierz |
Wschód-0 | 2023-10-28 | KS DALIN MYŚLENICE | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-3 | 2023-10-28 | 18:00 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | Orzeł Ciężkowice | I Tyszkowski Krzysztof | II Kozioł (Kluzek) Natalia | Sekretarz Więcek Martyna |
Wschód-4 | 2023-10-28 | 14:00 | MKS Proszowice | - | LKS BOBOWA | I Derosa Arkadiusz | II Ciepichał Łukasz | Sekretarz Strzałka Marcin |
Wschód-0 | 2023-11-04 | LKS BOBOWA | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-5 | 2023-11-04 | 18:00 | Orzeł Ciężkowice | - | MKS Proszowice | I Stańczyk Dariusz | II Olszanecki Marek | Sekretarz Głowacka (Domagała) Katarzyna |
Wschód-6 | 2023-11-04 | 19:00 | KS DALIN MYŚLENICE | - | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | I Karwowski Krzysztof | II Sobieraj Andrzej | Sekretarz Tyrpuła Natalia |
Wschód-8 | 2023-11-17 | 20:00 | LKS BOBOWA | - | Orzeł Ciężkowice | I Płazińska (Dynarowicz) Alicja | II Augustyn Paulina | Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta |
Wschód-0 | 2023-11-18 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-7 | 2023-11-18 | 15:00 | MKS Proszowice | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Mulka Grzegorz | II Ciepichał Łukasz | Sekretarz Bednarz Marcin |
Wschód-1 | 2023-11-19 | 16:00 | LKS BOBOWA | - | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | I Nikiel Przemysław | II Olszanecki Marek | Sekretarz Niepsuj (Urbanek) Marta |
Wschód-0 | 2023-11-25 | Orzeł Ciężkowice | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-9 | 2023-11-25 | 18:00 | KS DALIN MYŚLENICE | - | LKS BOBOWA | I Kuszewski Tomasz | II Karwowski Krzysztof | Sekretarz Sienko Natalia |
Wschód-10 | 2023-11-26 | 18:00 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | MKS Proszowice | I Tyszkowski Krzysztof | II Stolarz Ewa | Sekretarz Kalupa Eryk |
Wschód-0 | 2023-12-02 | MKS Proszowice | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-11 | 2023-12-02 | 18:00 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | LKS BOBOWA | I Kozioł (Kluzek) Natalia | II Włodarski Tomasz | Sekretarz Stolarz Ewa |
Wschód-12 | 2023-12-03 | 14:45 | KS DALIN MYŚLENICE | - | Orzeł Ciężkowice | I Sobieraj Andrzej | II Karwowski Krzysztof | Sekretarz Flis Wojciech |
Wschód-0 | 2023-12-09 | KS DALIN MYŚLENICE | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-13 | 2023-12-09 | 18:00 | Orzeł Ciężkowice | - | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | I Tyszkowski Krzysztof | II Stańczyk Dariusz | Sekretarz Szczecina Monika |
Wschód-0 | 2023-12-16 | LKS BOBOWA | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-15 | 2023-12-16 | 20:00 | MKS Proszowice | - | Orzeł Ciężkowice | I Flis Wojciech | II Nurzyński Szymon | Sekretarz Nowakowski Jacek |
Wschód-16 | 2023-12-16 | 18:00 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Kozioł (Kluzek) Natalia | II Kozioł Piotr | Sekretarz Szczecina Monika |
Wschód-18 | 2024-01-12 | 19:00 | Orzeł Ciężkowice | - | LKS BOBOWA | I Tyszkowski Krzysztof | II Drogoś Tomasz | Sekretarz Gądek (Kalupa) Emilia |
Wschód-0 | 2024-01-13 | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-17 | 2024-01-13 | 18:00 | KS DALIN MYŚLENICE | - | MKS Proszowice | I Kuszewski Tomasz | II Ferenczak Mariusz | Sekretarz Tyrpuła Natalia |
Wschód-0 | 2024-01-20 | Orzeł Ciężkowice | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | |
Wschód-19 | 2024-01-20 | 16:00 | LKS BOBOWA | - | KS DALIN MYŚLENICE | I Kutta Maciej | II Płazińska (Dynarowicz) Alicja | Sekretarz Mordarski Kazimierz |
Wschód-20 | 2024-01-20 | 18:30 | MKS Proszowice | - | MUKS Sokół Gumniska Tarnów | I Karwowski Krzysztof | II Ciepichał Łukasz | Sekretarz Ząber Kacper |
Wschód-14 | 2024-01-21 | 15:00 | LKS BOBOWA | - | MKS Proszowice | I Augustyn Paulina | II Nikiel Przemysław | Sekretarz Wojdyła Hanna |
- KS Hutnik Kraków
- WKS WAWEL Kraków
- SMS SPARTA AGH Kraków
- UMKS KĘCZANIN Kęty
- MKS Andrychów
Zachód-0 | 2023-10-21 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-2 | 2023-10-21 | 17:30 | WKS WAWEL Kraków | - | MKS Andrychów | I Dąbrowski Marcin | II Nurzyński Szymon | Sekretarz Ciuła Leszek | |
Zachód-1 | 2023-10-23 | 19:00 | KS Hutnik Kraków | - | UMKS KĘCZANIN Kęty | I Pierucki Bogusław | II Karwowski Krzysztof | Sekretarz Mosur Michał | |
Zachód-4 | 2023-10-27 | 19:00 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | KS Hutnik Kraków | I Strzałka Marcin | II Rybicki Zbigniew | Sekretarz Śpiewla Zdzisław | |
Zachód-0 | 2023-10-28 | MKS Andrychów | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-3 | 2023-10-28 | 15:30 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | WKS WAWEL Kraków | I Krzak Anna | II Gołuszka (Babińska) Natalia | Sekretarz Stach Piotr | |
Zachód-0 | 2023-11-04 | KS Hutnik Kraków | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-5 | 2023-11-04 | 17:30 | WKS WAWEL Kraków | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Dąbrowski Marcin | II Flis Wojciech | Sekretarz Nowakowski Jacek | |
Zachód-6 | 2023-11-04 | 11:00 | MKS Andrychów | - | UMKS KĘCZANIN Kęty | I Stach Piotr | II Krzak Anna | Sekretarz Pustelnik Oskar | |
Zachód-7 | 2023-11-15 | 18:30 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | MKS Andrychów | I Karwowski Krzysztof | II Nierzwicki Tomasz | Sekretarz Śpiewla Zdzisław | |
Zachód-0 | 2023-11-18 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-0 | 2023-11-25 | WKS WAWEL Kraków | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-9 | 2023-11-25 | MKS Andrychów | - | KS Hutnik Kraków | I Gołuszka (Babińska) Natalia | II Krętosz Maksymilian | Sekretarz Pustelnik Oskar | ||
Zachód-10 | 2023-11-25 | 13:00 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Szpyrka Kordian | II Stach Piotr | Sekretarz Karcz Grzegorz | |
Zachód-8 | 2023-11-27 | 19:30 | KS Hutnik Kraków | - | WKS WAWEL Kraków | I Tobiasz Karol | II Dąbrowski Marcin | Sekretarz Rybicki Zbigniew | |
Zachód-0 | 2023-12-02 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-11 | 2023-12-02 | 10:00 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | KS Hutnik Kraków | I Szpyrka Kordian | II Szypuła Kamil | Sekretarz Krętosz Maksymilian | |
Zachód-12 | 2023-12-02 | 19:00 | MKS Andrychów | - | WKS WAWEL Kraków | I Raj Arkadiusz | II Karcz Grzegorz | Sekretarz Stach Piotr | |
Zachód-0 | 2023-12-09 | MKS Andrychów | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-13 | 2023-12-09 | 17:30 | WKS WAWEL Kraków | - | UMKS KĘCZANIN Kęty | I Karwowski Krzysztof | II Sobieraj Andrzej | Sekretarz Ciuła Leszek | |
Zachód-14 | 2023-12-11 | 19:30 | KS Hutnik Kraków | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Nurzyński Szymon | II Ciepichał Łukasz | Sekretarz Sienko Natalia | |
Zachód-0 | 2023-12-16 | KS Hutnik Kraków | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-16 | 2023-12-16 | 11:00 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | MKS Andrychów | I Krzak Anna | II Szpyrka Kordian | Sekretarz Krętosz Maksymilian | |
Zachód-15 | 2023-12-17 | 17:00 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | WKS WAWEL Kraków | I Bednarz Marcin | II Litwin Jacek | Sekretarz Kot Anna | |
Zachód-0 | 2024-01-13 | UMKS KĘCZANIN Kęty | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-17 | 2024-01-13 | MKS Andrychów | - | SMS SPARTA AGH Kraków | I Prus Stanisław | II Szypuła Kamil | Sekretarz Stach Piotr | ||
Zachód-18 | 2024-01-13 | 18:00 | WKS WAWEL Kraków | - | KS Hutnik Kraków | I Gołuszka (Babińska) Natalia | II Strzałka Marcin | Sekretarz Pustelnik Oskar | Kwalifikator Rybicki Zbigniew |
Zachód-0 | 2024-01-20 | WKS WAWEL Kraków | - | pauzuje | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | ||
Zachód-20 | 2024-01-20 | 9:00 | SMS SPARTA AGH Kraków | - | UMKS KĘCZANIN Kęty | I Flis Wojciech | II Sobieraj Andrzej | Sekretarz Śpiewla Zdzisław | |
Zachód-19 | 2024-01-22 | 20:00 | KS Hutnik Kraków | - | MKS Andrychów | I Karwowski Krzysztof | II Woliński Marcin | Sekretarz Kajdas Kamila |