STREFA ROZGRYWEK

I LIGA MAŁOPOLSKA KOBIET


Grupa FINAŁ A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 1027297864664
2POPRAD Stary Sącz 10212416927890
3CKIS Maraton Krzeszowice 10182013780718
4UKS Jedynka Tarnów 10111421735770
5TREFL PROXIMA KRAKÓW II1091123678764
6SKAWA Wadowice 104927693871
1 2018-02-27 SKAWA Wadowice - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 1:3 (25:27, 25:21, 8:25, 9:25)
2 2018-02-15 UKS Jedynka Tarnów - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (18:25, 22:25, 20:25)
3 2018-03-04 POPRAD Stary Sącz - MKS Andrychów 2:3 (26:24, 20:25, 28:26, 23:25, 13:15)
4 2018-02-26 CKIS Maraton Krzeszowice - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:0 (25:22, 25:15, 25:22)
5 2018-02-25 POPRAD Stary Sącz - SKAWA Wadowice 3:0 (25:17, 25:21, 36:34)
6 2018-02-24 UKS Jedynka Tarnów - MKS Andrychów 0:3 (19:25, 18:25, 15:25)
7 2018-03-03 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - MKS Andrychów 1:3 (14:25, 25:19, 8:25, 16:25)
8 2018-03-03 POPRAD Stary Sącz - CKIS Maraton Krzeszowice 3:1 (25:23, 27:25, 20:25, 25:15)
9 2018-03-16 SKAWA Wadowice - UKS Jedynka Tarnów 2:3 (16:25, 25:20, 25:17, 20:25, 5:15)
10 2018-03-10 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - SKAWA Wadowice 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
11 2018-03-10 CKIS Maraton Krzeszowice - UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:19, 25:21, 31:29)
12 2018-03-10 MKS Andrychów - POPRAD Stary Sącz 2:3 (21:25, 28:26, 25:23, 23:25, 9:15)
13 2018-03-09 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)
14 2018-03-17 SKAWA Wadowice - POPRAD Stary Sącz 1:3 (18:25, 25:23, 21:25, 19:25)
15 2018-03-17 MKS Andrychów - UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)
16 2018-04-07 MKS Andrychów - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:0 (25:17, 25:17, 25:10)
17 2018-04-12 CKIS Maraton Krzeszowice - POPRAD Stary Sącz 1:3 (25:27, 25:16, 22:25, 17:25)
18 2018-03-24 UKS Jedynka Tarnów - SKAWA Wadowice 3:0 (25:17, 25:20, 25:21)

Grupa FINAŁ B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SETBOL Oświęcim 10232712908818
2BRONOWIANKA Kraków 10212513893802
3MKS MOS Wieliczka 10171917783786
4UMKS KĘCZANIN Kęty 10151717766789
5Wisła Kraków 10131721836826
6SOKÓŁ Zator 101530683848
1 2018-02-09 SOKÓŁ Zator - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (18:25, 27:29, 14:25)
2 2018-02-08 MKS MOS Wieliczka - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:17, 25:21, 25:21)
3 2018-03-10 Wisła Kraków - SETBOL Oświęcim 0:3 (23:25, 24:26, 14:25)
4 2018-03-02 BRONOWIANKA Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (23:25, 25:15, 25:22, 25:23)
5 2018-02-24 Wisła Kraków - SOKÓŁ Zator 3:2 (11:25, 25:20, 22:25, 25:19, 15:13)
6 2018-03-23 MKS MOS Wieliczka - SETBOL Oświęcim 3:1 (23:25, 25:23, 26:24, 25:22)
7 2018-03-08 BRONOWIANKA Kraków - SETBOL Oświęcim 3:2 (25:21, 18:25, 25:14, 26:28, 15:13)
8 2018-03-03 Wisła Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (25:22, 25:27, 28:30, 19:25)
9 2018-03-03 SOKÓŁ Zator - MKS MOS Wieliczka 1:3 (9:25, 23:25, 25:23, 16:25)
10 2018-03-10 BRONOWIANKA Kraków - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:15, 25:16, 27:25)
11 2018-03-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Wieliczka 0:3 (21:25, 24:26, 19:25)
12 2018-04-06 SETBOL Oświęcim - Wisła Kraków 3:2 (25:20, 25:16, 16:25, 22:25, 15:12)
13 2018-03-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - BRONOWIANKA Kraków 3:1 (14:25, 25:23, 25:23, 27:25)
14 2018-03-17 SOKÓŁ Zator - Wisła Kraków 0:3 (23:25, 21:25, 18:25)
15 2018-03-24 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:21, 25:14, 25:21)
16 2018-03-20 SETBOL Oświęcim - BRONOWIANKA Kraków 3:2 (19:25, 25:21, 29:31, 25:19, 16:14)
17 2018-03-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - Wisła Kraków 3:0 (25:23, 28:26, 25:23)
18 2018-03-24 MKS MOS Wieliczka - SOKÓŁ Zator 3:1 (22:25, 25:21, 25:17, 25:14)

Grupa FINA� C

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 4797365356
2GAS ROZWÓJ SZERZYNY 4687338338
3OGNIWO Piwniczna 4569324333
4PAUZUJE 000000
5SMS DALIN MYŚLENICE 000000
1 2018-02-24 OGNIWO Piwniczna - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
2 2018-03-03 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PAUZUJE 0:0
2018-02-10 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - pauzuje0:0
3 2018-02-24 PAUZUJE - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
4 2018-02-10 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
2018-03-03 OGNIWO Piwniczna - pauzuje0:0
5 2018-03-03 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
6 2018-02-10 OGNIWO Piwniczna - PAUZUJE 0:0
2018-02-24 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - pauzuje0:0
7 2018-03-17 SMS DALIN MYŚLENICE - OGNIWO Piwniczna 0:0
8 2018-03-24 PAUZUJE - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
2018-03-10 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - pauzuje0:0
9 2018-03-17 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - PAUZUJE 0:0
10 2018-03-10 SMS DALIN MYŚLENICE - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:0
2018-03-24 OGNIWO Piwniczna - pauzuje0:0
11 2018-03-24 SMS DALIN MYŚLENICE - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 0:0
12 2018-03-10 PAUZUJE - OGNIWO Piwniczna 0:0
2018-03-17 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - pauzuje0:0

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1TREFL PROXIMA KRAKÓW II1843471614641182
2UKS Jedynka Tarnów 1842451514301093
3POPRAD Stary Sącz 1842431613771195
4BRONOWIANKA Kraków 1839422014171248
5MKS MOS Wieliczka 1831362914101336
6Wisła Kraków 1822273913641442
7PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 1821273914211458
8OGNIWO Piwniczna 1812184512391437
9GAS ROZWÓJ SZERZYNY 1812174311631395
10PODKARPACIE Bobowa 1869499121411
1 2017-09-30 POPRAD Stary Sącz - Wisła Kraków 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
2 2017-10-06 UKS Jedynka Tarnów - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:15, 25:9, 25:17)
3 2017-10-05 MKS MOS Wieliczka - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
4 2018-01-27 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:8, 25:3, 25:16)
5 2017-09-30 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)
6 2017-10-07 Wisła Kraków - OGNIWO Piwniczna 3:2 (25:21, 15:25, 21:25, 25:22, 15:8)
7 2017-10-06 PODKARPACIE Bobowa - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (13:25, 17:25, 21:25)
8 2017-10-07 BRONOWIANKA Kraków - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (27:25, 25:14, 25:27, 26:24)
9 2017-10-15 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - MKS MOS Wieliczka 1:3 (27:25, 20:25, 13:25, 22:25)
10 2017-10-05 POPRAD Stary Sącz - UKS Jedynka Tarnów 1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 23:25)
11 2017-10-14 UKS Jedynka Tarnów - Wisła Kraków 3:0 (25:16, 25:10, 25:18)
12 2017-10-14 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz 1:3 (18:25, 25:20, 11:25, 21:25)
13 2017-10-14 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:1 (25:22, 25:17, 21:25, 25:22)
14 2017-10-13 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
15 2017-10-14 OGNIWO Piwniczna - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:10, 25:16, 25:16)
16 2017-10-21 Wisła Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3:1 (25:15, 25:14, 23:25, 25:9)
17 2017-10-21 BRONOWIANKA Kraków - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:14, 25:14, 25:15)
18 2017-10-20 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (15:25, 17:25, 18:25)
19 2017-10-21 POPRAD Stary Sącz - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:0 (25:19, 26:24, 25:22)
20 2017-10-21 UKS Jedynka Tarnów - MKS MOS Wieliczka 3:0 (26:24, 25:21, 25:21)
21 2017-10-28 MKS MOS Wieliczka - Wisła Kraków 3:2 (25:21, 11:25, 25:21, 22:25, 15:13)
22 2017-10-28 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (15:25, 16:25, 18:25)
23 2017-10-27 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - POPRAD Stary Sącz 1:3 (17:25, 20:25, 25:19, 21:25)
24 2017-10-27 OGNIWO Piwniczna - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 0:3 (14:25, 22:25, 16:25)
25 2017-10-28 PODKARPACIE Bobowa - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (17:25, 11:25, 21:25)
26 2017-10-31 Wisła Kraków - BRONOWIANKA Kraków 3:1 (14:25, 25:14, 28:26, 25:20)
27 2017-11-03 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:16, 25:18)
28 2017-11-04 POPRAD Stary Sącz - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:19, 26:24, 25:16)
29 2017-11-03 UKS Jedynka Tarnów - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:0 (25:20, 25:12, 25:21)
30 2017-11-04 MKS MOS Wieliczka - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 1:3 (12:25, 25:16, 20:25, 17:25)
31 2017-11-11 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - Wisła Kraków 3:1 (21:25, 31:29, 25:12, 25:18)
32 2017-11-09 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - MKS MOS Wieliczka 2:3 (16:25, 23:25, 26:24, 25:14, 16:18)
33 2018-01-13 OGNIWO Piwniczna - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (15:25, 13:25, 18:25)
34 2017-11-11 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz 1:3 (17:25, 21:25, 25:21, 18:25)
35 2017-11-11 BRONOWIANKA Kraków - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:13, 25:8, 25:13)
36 2017-11-18 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - Wisła Kraków 3:0 (25:14, 25:15, 25:14)
37 2017-11-18 POPRAD Stary Sącz - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (20:25, 10:25, 22:25)
38 2017-11-17 UKS Jedynka Tarnów - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:9, 25:10, 25:13)
39 2017-11-18 MKS MOS Wieliczka - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:8, 25:18, 25:19)
40 2017-11-18 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)
41 2017-11-22 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - Wisła Kraków 3:0 (25:9, 25:22, 25:20)
42 2017-11-26 OGNIWO Piwniczna - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:2 (25:20, 23:25, 25:18, 22:25, 15:11)
43 2017-11-22 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:3 (5:25, 14:25, 13:25)
44 2017-11-22 BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów 3:0 (27:25, 25:22, 25:22)
45 2018-01-12 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - POPRAD Stary Sącz 0:3 (16:25, 19:25, 20:25)
46 2017-11-25 Wisła Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)
47 2017-11-24 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (7:25, 14:25, 23:25)
48 2017-11-25 BRONOWIANKA Kraków - MKS MOS Wieliczka 3:1 (13:25, 25:22, 26:24, 25:17)
49 2017-11-25 PODKARPACIE Bobowa - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 1:3 (25:21, 12:25, 15:25, 17:25)
50 2017-11-25 OGNIWO Piwniczna - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 1:3 (26:24, 21:25, 12:25, 12:25)
51 2017-12-02 OGNIWO Piwniczna - Wisła Kraków 1:3 (25:17, 20:25, 23:25, 17:25)
52 2017-12-02 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
53 2017-12-02 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - BRONOWIANKA Kraków 3:2 (25:16, 20:25, 25:21, 21:25, 15:10)
54 2017-12-02 MKS MOS Wieliczka - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)
55 2017-12-02 UKS Jedynka Tarnów - POPRAD Stary Sącz 1:3 (19:25, 25:11, 16:25, 23:25)
56 2017-12-09 Wisła Kraków - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (19:25, 15:25, 16:25)
57 2017-12-09 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka 0:3 (13:25, 14:25, 23:25)
58 2017-12-09 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (25:22, 19:25, 27:25, 25:20)
59 2017-12-09 BRONOWIANKA Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 3:2 (25:23, 25:22, 24:26, 17:25, 15:10)
60 2017-12-09 PODKARPACIE Bobowa - OGNIWO Piwniczna 0:3 (21:25, 11:25, 17:25)
61 2017-12-15 PODKARPACIE Bobowa - Wisła Kraków 3:1 (25:16, 17:25, 25:23, 25:14)
62 2017-12-16 OGNIWO Piwniczna - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
63 2017-12-14 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:14, 25:11, 25:16)
64 2017-12-16 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - POPRAD Stary Sącz 0:3 (21:25, 18:25, 25:27)
65 2017-12-16 MKS MOS Wieliczka - UKS Jedynka Tarnów 3:1 (27:25, 18:25, 25:21, 25:20)
66 2018-01-06 Wisła Kraków - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:15, 25:11, 25:17)
67 2018-01-05 UKS Jedynka Tarnów - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:1 (25:12, 25:18, 21:25, 25:16)
68 2017-12-19 POPRAD Stary Sącz - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (17:25, 20:25, 24:26)
69 2018-01-21 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - OGNIWO Piwniczna 1:3 (25:23, 15:25, 20:25, 21:25)
70 2018-01-06 BRONOWIANKA Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:11, 25:22, 25:13)
71 2018-01-10 BRONOWIANKA Kraków - Wisła Kraków 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
72 2018-01-11 PODKARPACIE Bobowa - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:20, 25:22, 28:26)
73 2018-01-10 OGNIWO Piwniczna - POPRAD Stary Sącz 0:3 (17:25, 24:26, 18:25)
74 2018-01-10 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - UKS Jedynka Tarnów 3:1 (13:25, 25:15, 25:16, 25:17)
75 2018-01-14 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - MKS MOS Wieliczka 1:3 (15:25, 25:22, 19:25, 22:25)
76 2018-01-12 Wisła Kraków - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:0 (27:25, 25:17, 25:17)
77 2018-01-13 MKS MOS Wieliczka - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 0:3 (15:25, 13:25, 15:25)
78 2018-01-13 UKS Jedynka Tarnów - OGNIWO Piwniczna 3:1 (22:25, 25:12, 25:20, 25:9)
79 2018-01-15 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:18, 25:13, 25:10)
80 2018-01-13 GAS ROZWÓJ SZERZYNY - BRONOWIANKA Kraków 1:3 (15:25, 16:25, 25:23, 22:25)
81 2018-01-20 Wisła Kraków - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:1 (25:18, 25:22, 20:25, 25:21)
82 2018-01-20 BRONOWIANKA Kraków - POPRAD Stary Sącz 0:3 (10:25, 16:25, 22:25)
83 2018-01-17 PODKARPACIE Bobowa - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (17:25, 12:25, 18:25)
84 2018-01-20 OGNIWO Piwniczna - MKS MOS Wieliczka 1:3 (26:28, 25:19, 18:25, 20:25)
85 2018-01-20 TREFL PROXIMA KRAKÓW II - PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD 3:0 (25:15, 25:11, 25:17)
86 2018-01-27 Wisła Kraków - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3 (25:19, 22:25, 17:25, 25:19, 12:15)
87 2018-01-27 PRĄDNICZANKA MEDIA GOLD - OGNIWO Piwniczna 3:0 (25:21, 28:26, 25:17)
88 2018-01-27 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa 3:0 (25:15, 25:10, 25:4)
89 2018-01-27 UKS Jedynka Tarnów - BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:13, 25:19, 25:18)
90 2018-01-26 POPRAD Stary Sącz - GAS ROZWÓJ SZERZYNY 3:0 (25:18, 25:17, 25:11)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 16484811226724
2CKIS Maraton Krzeszowice 164242111288964
3SKAWA Wadowice 1632351811971023
4SETBOL Oświęcim 1628312512631111
5UMKS KĘCZANIN Kęty 1621252911581124
6AKTYWNI RABA WYŻNA 161617366271209
7SOKÓŁ Zator 1615173711001216
8SMS DALIN MYŚLENICE 168174111251307
9UKS ZALEW Świnna Poręba 1669438821188
10PAUZUJE 000000
1 2017-11-17 SOKÓŁ Zator - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 11:25, 18:25)
2 2017-10-05 CKIS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim 3:1 (26:24, 22:25, 25:21, 25:20)
3 2017-09-30 SKAWA Wadowice - PAUZUJE 0:0
4 2017-09-30 AKTYWNI RABA WYŻNA - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
5 2017-09-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (19:25, 25:14, 26:24, 25:22)
6 2017-11-02 MKS Andrychów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:12, 25:18, 25:14)
7 2017-10-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:17, 25:14)
8 2017-10-07 PAUZUJE - AKTYWNI RABA WYŻNA 0:0
9 2017-10-07 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)
10 2017-10-07 SOKÓŁ Zator - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (23:25, 16:25, 20:25)
11 2017-10-14 CKIS Maraton Krzeszowice - MKS Andrychów 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)
12 2017-10-14 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:14, 25:7, 25:13)
13 2017-10-19 AKTYWNI RABA WYŻNA - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:22, 25:23, 25:15)
14 2017-10-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - PAUZUJE 0:0
15 2017-10-14 SMS DALIN MYŚLENICE - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:12, 25:23, 25:19)
16 2017-10-21 MKS Andrychów - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:15, 25:7, 25:9)
17 2017-10-21 PAUZUJE - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
18 2017-10-21 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:14)
19 2017-11-24 SOKÓŁ Zator - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (20:25, 19:25, 25:23, 21:25)
20 2017-10-21 SKAWA Wadowice - CKIS Maraton Krzeszowice 1:3 (15:25, 24:26, 26:24, 23:25)
21 2017-10-28 SKAWA Wadowice - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 13:25, 16:25)
22 2017-11-08 CKIS Maraton Krzeszowice - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:15, 25:16, 25:10)
23 2017-10-27 SOKÓŁ Zator - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
24 2017-10-28 SMS DALIN MYŚLENICE - SETBOL Oświęcim 1:3 (25:20, 17:25, 12:25, 21:25)
25 2017-10-28 UKS ZALEW Świnna Poręba - PAUZUJE 0:0
26 2017-11-04 MKS Andrychów - PAUZUJE 0:0
27 2017-11-04 SETBOL Oświęcim - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:10, 25:6, 25:9)
28 2017-11-04 SOKÓŁ Zator - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:21, 23:25, 25:21, 25:21)
29 2017-11-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)
30 2017-10-20 SKAWA Wadowice - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:2 (28:30, 25:13, 17:25, 25:17, 15:13)
31 2017-11-11 AKTYWNI RABA WYŻNA - MKS Andrychów 0:3 (25:27, 20:25, 10:25)
32 2017-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice 0:3 (19:25, 23:25, 22:25)
33 2017-11-11 SMS DALIN MYŚLENICE - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)
34 2017-11-11 UKS ZALEW Świnna Poręba - SOKÓŁ Zator 1:3 (25:22, 20:25, 19:25, 21:25)
35 2017-11-11 PAUZUJE - SETBOL Oświęcim 0:0
36 2017-11-18 MKS Andrychów - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:13, 25:17)
37 2017-11-18 SOKÓŁ Zator - PAUZUJE 0:0
38 2017-11-18 CKIS Maraton Krzeszowice - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:16, 25:9, 25:11)
39 2017-11-18 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)
40 2017-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (25:16, 14:25, 16:25, 17:25)
41 2017-11-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:3 (15:25, 16:25, 20:25)
42 2017-11-22 SMS DALIN MYŚLENICE - AKTYWNI RABA WYŻNA 1:3 (19:25, 25:27, 25:17, 21:25)
43 2017-11-28 UKS ZALEW Świnna Poręba - SKAWA Wadowice 0:3 (18:25, 25:27, 10:25)
44 2017-11-22 PAUZUJE - CKIS Maraton Krzeszowice 0:0
45 2017-11-22 SOKÓŁ Zator - SETBOL Oświęcim 1:3 (25:27, 25:22, 19:25, 21:25)
46 2017-11-25 MKS Andrychów - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:15, 25:19, 25:13)
47 2018-01-13 SETBOL Oświęcim - CKIS Maraton Krzeszowice 1:3 (23:25, 23:25, 28:26, 21:25)
48 2017-11-25 PAUZUJE - SKAWA Wadowice 0:0
49 2017-11-25 UKS ZALEW Świnna Poręba - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
50 2017-11-25 SMS DALIN MYŚLENICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (15:25, 15:25, 25:18, 27:29)
51 2017-12-02 SMS DALIN MYŚLENICE - MKS Andrychów 0:3 (8:25, 10:25, 16:25)
52 2017-12-02 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (14:25, 15:25, 17:25)
53 2017-12-02 AKTYWNI RABA WYŻNA - PAUZUJE 0:0
54 2017-12-02 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)
55 2017-12-02 CKIS Maraton Krzeszowice - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)
56 2018-01-26 MKS Andrychów - CKIS Maraton Krzeszowice 3:0 (25:10, 26:24, 25:21)
57 2017-12-09 SOKÓŁ Zator - SKAWA Wadowice 0:3 (23:25, 17:25, 15:25)
58 2017-12-09 SETBOL Oświęcim - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
59 2017-12-09 PAUZUJE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
60 2017-12-09 UKS ZALEW Świnna Poręba - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:16, 22:25, 25:13, 25:18)
61 2017-12-16 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS Andrychów 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)
62 2017-12-16 SMS DALIN MYŚLENICE - PAUZUJE 0:0
63 2017-12-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 0:3 (18:25, 13:25, 26:28)
64 2017-12-16 AKTYWNI RABA WYŻNA - SOKÓŁ Zator 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
65 2017-12-16 CKIS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice 3:0 (25:18, 25:19, 25:14)
66 2018-01-11 MKS Andrychów - SKAWA Wadowice 3:1 (23:25, 25:16, 25:12, 25:10)
67 2018-01-06 AKTYWNI RABA WYŻNA - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
68 2018-01-06 UMKS KĘCZANIN Kęty - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:8, 25:21, 25:15)
69 2018-01-06 SETBOL Oświęcim - SMS DALIN MYŚLENICE 2:3 (25:19, 26:28, 25:6, 23:25, 13:15)
70 2018-01-06 PAUZUJE - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
71 2018-01-10 PAUZUJE - MKS Andrychów 0:0
72 2018-01-23 UKS ZALEW Świnna Poręba - SETBOL Oświęcim 1:3 (13:25, 19:25, 25:21, 16:25)
73 2018-02-07 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Zator 1:3 (20:25, 19:25, 25:20, 21:25)
74 2018-01-10 CKIS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:18, 25:16, 23:25, 25:14)
75 2018-01-10 AKTYWNI RABA WYŻNA - SKAWA Wadowice 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
76 2018-01-13 MKS Andrychów - AKTYWNI RABA WYŻNA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
77 2018-01-13 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:17, 23:25, 27:25, 26:23)
78 2018-01-17 CKIS Maraton Krzeszowice - SMS DALIN MYŚLENICE 3:1 (25:19, 19:25, 25:21, 25:13)
79 2018-01-13 SOKÓŁ Zator - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:1 (25:13, 30:28, 16:25, 25:20)
80 2018-01-13 SETBOL Oświęcim - PAUZUJE 0:0
81 2018-01-20 SETBOL Oświęcim - MKS Andrychów 0:3 (16:25, 8:25, 11:25)
82 2018-01-20 PAUZUJE - SOKÓŁ Zator 0:0
83 2018-01-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - CKIS Maraton Krzeszowice 0:3 (7:25, 21:25, 18:25)
84 2018-01-20 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice 0:3 (17:25, 9:25, 15:25)
85 2018-01-20 AKTYWNI RABA WYŻNA - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
86 2018-01-27 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
87 2018-01-20 AKTYWNI RABA WYŻNA - SMS DALIN MYŚLENICE 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
88 2018-01-21 SKAWA Wadowice - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:18, 25:15, 25:14)
89 2018-01-27 CKIS Maraton Krzeszowice - PAUZUJE 0:0
90 2018-01-27 SETBOL Oświęcim - SOKÓŁ Zator 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Ptaszyckiego 4/207, Kraków
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij