Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa WSCHÓD

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS SPARTA Kraków 48120300182
2GKPS Gorlice 4793267217
3MUKS Sokół Gumniska Tarnów 56314320390
4SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3564223212
5KS RADWANSPORT GDÓW 3564222212
6UKS VOLLEY Brzesko 4549253307
7MUKS ISKIERKA TARNÓW 3339210275

Grupa ZACHÓD

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 4793284235
2KS Hutnik Kraków 3691249180
3SMS SPARTA Kraków II4678324319
4KS DALIN MYŚLENICE 46610320364
5WKS WAWEL Kraków 45510309352
6 Hutnik Kraków 3359281317