Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 1233336955735
2UKS Jedynka Tarnów 1128308877698
3MKS Andrychów 1025278814662
4UMKS KĘCZANIN Kęty 11222416911831
5BRONOWIANKA Kraków 11212314876721
6MKS MOS Wieliczka 1217232410071002
7SMS KRAKÓW 12161822854902
8UMKS-PMOS CHRZANÓW 11131621770824
9KS PRĄDNICZANKA 116928753861
10STS Sandecja Nowy Sącz 125732727930
11UKS VICTORIA WITKOWICE 110233493871
2019-10-05 MKS Andrychów - pauzuje0:0
1 2019-11-26 UKS Jedynka Tarnów - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)
2 2019-10-09 BRONOWIANKA Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:13, 25:19, 25:11)
3 2019-10-24 SMS KRAKÓW - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:22, 28:26, 25:18)
4 2019-12-14 KS PRĄDNICZANKA - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
5 2019-10-05 MKS MOS Wieliczka - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)
2019-10-12 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - pauzuje0:0
6 2019-10-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:13, 25:21, 25:27, 25:14)
7 2019-10-12 KS PRĄDNICZANKA - STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:22)
8 2019-10-08 UKS VICTORIA WITKOWICE - SMS KRAKÓW 1:3 (25:21, 17:25, 18:25, 19:25)
9 2019-10-12 UMKS-PMOS CHRZANÓW - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
10 2019-10-12 MKS Andrychów - UKS Jedynka Tarnów 0:0
2019-10-19 UKS Jedynka Tarnów - pauzuje0:0
11 2019-10-19 BRONOWIANKA Kraków - MKS Andrychów 1:3 (21:25, 23:25, 25:11, 21:25)
12 2019-10-15 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SMS KRAKÓW 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
13 2019-10-19 KS PRĄDNICZANKA - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:10, 25:8, 25:13)
14 2019-10-16 MKS MOS Wieliczka - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:17, 25:14, 25:22)
15 2019-10-18 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:16, 25:18, 25:20)
2019-10-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
16 2019-10-26 STS Sandecja Nowy Sącz - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:3 (9:25, 20:25, 20:25)
17 2019-10-26 UKS VICTORIA WITKOWICE - MKS MOS Wieliczka 1:3 (7:25, 27:25, 10:25, 13:25)
18 2019-10-26 UMKS-PMOS CHRZANÓW - KS PRĄDNICZANKA 3:0 (25:14, 25:23, 25:12)
19 2019-10-26 MKS Andrychów - SMS KRAKÓW 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)
20 2019-10-25 UKS Jedynka Tarnów - BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:17, 26:24, 25:17)
2019-11-09 BRONOWIANKA Kraków - pauzuje0:0
21 2019-11-09 SMS KRAKÓW - UKS Jedynka Tarnów 1:3 (10:25, 19:25, 25:22, 16:25)
22 2019-11-09 KS PRĄDNICZANKA - MKS Andrychów 0:3 (21:25, 18:25, 19:25)
23 2019-11-06 MKS MOS Wieliczka - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:2 (25:17, 21:25, 25:19, 22:25, 15:9)
24 2019-11-09 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:11, 25:15, 25:8)
25 2019-11-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:16, 25:7, 26:24)
2019-11-16 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje0:0
26 2019-11-19 UKS VICTORIA WITKOWICE - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (7:25, 17:25, 7:25)
27 2019-11-16 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 1:3 (19:25, 25:22, 18:25, 18:25)
28 2019-11-16 MKS Andrychów - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:14, 25:17, 25:7)
29 2019-11-16 UKS Jedynka Tarnów - KS PRĄDNICZANKA 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
30 2019-11-16 SMS KRAKÓW - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (11:25, 12:25, 25:27)
2019-11-23 SMS KRAKÓW - pauzuje0:0
31 2019-11-23 KS PRĄDNICZANKA - BRONOWIANKA Kraków 1:3 (17:25, 25:23, 21:25, 16:25)
32 2019-11-22 MKS MOS Wieliczka - UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:13, 25:22, 25:19)
33 2019-11-22 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - MKS Andrychów 3:1 (25:10, 25:20, 25:27, 25:21)
34 2019-11-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:1 (25:23, 25:23, 20:25, 26:24)
35 2019-11-23 STS Sandecja Nowy Sącz - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:18, 25:11, 25:19)
2019-11-30 UKS VICTORIA WITKOWICE - pauzuje0:0
36 2019-11-29 UMKS-PMOS CHRZANÓW - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)
37 2019-11-30 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:21, 25:13, 21:25, 25:16)
38 2019-12-13 UKS Jedynka Tarnów - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 3:0 (25:20, 25:18, 25:18)
39 2019-11-29 MKS MOS Wieliczka - BRONOWIANKA Kraków 1:3 (25:22, 12:25, 24:26, 15:25)
40 2019-11-30 SMS KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA 3:0 (25:23, 25:23, 25:13)
2019-12-07 KS PRĄDNICZANKA - pauzuje0:0
41 2019-12-07 SMS KRAKÓW - MKS MOS Wieliczka 2:3 (19:25, 25:22, 24:26, 25:21, 12:15)
42 2019-12-07 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:20, 25:17, 27:25)
43 2019-12-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Jedynka Tarnów 2:3 (16:25, 22:25, 25:22, 25:17, 13:15)
44 2019-12-07 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS Andrychów 0:3 (20:25, 17:25, 20:25)
45 2019-12-10 UKS VICTORIA WITKOWICE - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:3 (21:25, 17:25, 21:25)
2019-12-14 UMKS-PMOS CHRZANÓW - pauzuje0:0
46 2019-12-14 MKS Andrychów - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:0 (25:15, 25:11, 25:15)
47 2019-12-12 UKS Jedynka Tarnów - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:14, 25:12, 25:16)
48 2019-12-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - BRONOWIANKA Kraków 3:1 (23:25, 25:22, 25:23, 25:23)
49 2019-12-04 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - SMS KRAKÓW 3:0 (25:9, 25:20, 25:23)
50 2019-12-14 KS PRĄDNICZANKA - MKS MOS Wieliczka 1:3 (20:25, 27:29, 25:23, 24:26)
2019-12-21 MKS MOS Wieliczka - pauzuje0:0
51 2019-12-21 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - KS PRĄDNICZANKA 3:0 (25:18, 25:16, 25:11)
52 2019-12-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS KRAKÓW 0:3 (24:26, 23:25, 22:25)
53 2019-12-21 STS Sandecja Nowy Sącz - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (18:25, 14:25, 22:25)
54 2019-12-21 UKS VICTORIA WITKOWICE - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (16:25, 11:25, 11:25)
55 2019-12-21 UMKS-PMOS CHRZANÓW - MKS Andrychów 0:3 (18:25, 17:25, 16:25)
2020-01-11 MKS Andrychów - pauzuje0:0
56 2020-01-09 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UKS Jedynka Tarnów 0:3 (21:25, 12:25, 18:25)
57 2020-01-13 UKS VICTORIA WITKOWICE - BRONOWIANKA Kraków 0:3 (12:25, 6:25, 14:25)
58 2019-10-24 STS Sandecja Nowy Sącz - SMS KRAKÓW 0:3 (22:25, 5:25, 19:25)
59 2020-01-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS PRĄDNICZANKA 3:1 (25:20, 25:17, 17:25, 25:20)
60 2020-01-11 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:23, 25:27, 25:18, 25:20)
2020-01-18 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - pauzuje0:0
61 2020-01-18 MKS MOS Wieliczka - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
62 2020-01-18 STS Sandecja Nowy Sącz - KS PRĄDNICZANKA 0:0
63 2020-01-18 SMS KRAKÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
64 2020-01-18 BRONOWIANKA Kraków - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
65 2020-01-16 UKS Jedynka Tarnów - MKS Andrychów 3:2 (27:25, 15:25, 14:25, 25:22, 15:7)
2020-01-25 UKS Jedynka Tarnów - pauzuje0:0
66 2020-01-25 MKS Andrychów - BRONOWIANKA Kraków 0:0
67 2020-01-25 SMS KRAKÓW - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
68 2020-01-25 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS PRĄDNICZANKA 0:0
69 2020-01-05 STS Sandecja Nowy Sącz - MKS MOS Wieliczka 3:2 (25:19, 15:25, 12:25, 27:25, 15:13)
70 2020-01-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:0
2020-02-01 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
71 2020-02-01 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
72 2020-02-01 MKS MOS Wieliczka - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
73 2020-02-01 KS PRĄDNICZANKA - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
74 2020-02-01 SMS KRAKÓW - MKS Andrychów 0:0
75 2020-02-01 BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów 0:0
2020-02-15 BRONOWIANKA Kraków - pauzuje0:0
76 2020-02-15 UKS Jedynka Tarnów - SMS KRAKÓW 0:0
77 2020-02-15 MKS Andrychów - KS PRĄDNICZANKA 0:0
78 2020-02-15 UMKS-PMOS CHRZANÓW - MKS MOS Wieliczka 0:0
79 2020-02-15 UKS VICTORIA WITKOWICE - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:0
80 2020-02-15 STS Sandecja Nowy Sącz - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
2020-02-22 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje0:0
81 2020-02-22 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
82 2020-02-22 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
83 2020-02-22 MKS MOS Wieliczka - MKS Andrychów 0:0
84 2020-02-22 KS PRĄDNICZANKA - UKS Jedynka Tarnów 0:0
85 2020-02-22 BRONOWIANKA Kraków - SMS KRAKÓW 0:0
2020-02-29 SMS KRAKÓW - pauzuje0:0
86 2020-02-29 BRONOWIANKA Kraków - KS PRĄDNICZANKA 0:0
87 2020-02-29 UKS Jedynka Tarnów - MKS MOS Wieliczka 0:0
88 2020-02-29 MKS Andrychów - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:0
89 2020-02-29 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
90 2020-02-29 UKS VICTORIA WITKOWICE - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
2020-03-07 UKS VICTORIA WITKOWICE - pauzuje0:0
91 2020-03-07 STS Sandecja Nowy Sącz - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
92 2020-03-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
93 2020-03-07 SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM - UKS Jedynka Tarnów 0:0
94 2020-03-07 BRONOWIANKA Kraków - MKS MOS Wieliczka 0:0
95 2020-03-07 KS PRĄDNICZANKA - SMS KRAKÓW 0:0
2020-02-29 KS PRĄDNICZANKA - pauzuje0:0
96 2020-03-14 MKS MOS Wieliczka - SMS KRAKÓW 0:0
97 2020-03-14 BRONOWIANKA Kraków - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:0
98 2020-03-14 UKS Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
99 2020-03-14 MKS Andrychów - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
100 2020-03-14 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
2020-03-21 UMKS-PMOS CHRZANÓW - pauzuje0:0
101 2020-03-21 UKS VICTORIA WITKOWICE - MKS Andrychów 0:0
102 2020-03-21 STS Sandecja Nowy Sącz - UKS Jedynka Tarnów 0:0
103 2020-03-21 BRONOWIANKA Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
104 2019-12-04 SMS KRAKÓW - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
105 2020-03-21 MKS MOS Wieliczka - KS PRĄDNICZANKA 0:0
2020-03-28 MKS MOS Wieliczka - pauzuje0:0
106 2020-03-28 KS PRĄDNICZANKA - SETBOL SMS SOS OŚWIĘCIM 0:0
107 2020-03-28 SMS KRAKÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
108 2020-03-28 BRONOWIANKA Kraków - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
109 2020-03-28 UKS Jedynka Tarnów - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
110 2020-03-28 MKS Andrychów - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0