Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 266015088
2SMS XXI LO Jedynka Tarnów 2453187193
3WTS SOLNA WIELICZKA 2334148146
4UMKS KĘCZANIN Kęty 2245173184
5UKS Jedynka Tarnów 2235164187
6KS BRONOWIANKA Kraków 2126153177
1 2021-10-20 UKS Jedynka Tarnów - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:2 (27:29, 35:33, 25:27, 25:15, 15:8)
2 2021-10-16 MKS Andrychów - WTS SOLNA WIELICZKA 3:0 (25:15, 25:20, 25:16)
3 2021-10-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS BRONOWIANKA Kraków 3:2 (23:25, 14:25, 25:12, 25:17, 15:8)
4 2021-10-23 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - KS BRONOWIANKA Kraków 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
5 2021-10-23 WTS SOLNA WIELICZKA - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (22:25, 25:13, 25:16, 25:17)
6 2021-10-23 UKS Jedynka Tarnów - MKS Andrychów 0:3 (10:25, 14:25, 13:25)
7 2021-10-30 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - MKS Andrychów 0:0
8 2021-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Jedynka Tarnów 0:0
9 2021-10-30 KS BRONOWIANKA Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
10 2021-11-06 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
11 2021-11-06 UKS Jedynka Tarnów - KS BRONOWIANKA Kraków 0:0
12 2021-11-06 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
13 2021-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 0:0
14 2021-11-13 KS BRONOWIANKA Kraków - MKS Andrychów 0:0
15 2021-11-13 WTS SOLNA WIELICZKA - UKS Jedynka Tarnów 0:0
16 2021-11-20 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UKS Jedynka Tarnów 0:0
17 2021-11-20 WTS SOLNA WIELICZKA - MKS Andrychów 0:0
18 2021-11-20 KS BRONOWIANKA Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
19 2021-11-27 KS BRONOWIANKA Kraków - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 0:0
20 2021-11-27 UMKS KĘCZANIN Kęty - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
21 2021-11-27 MKS Andrychów - UKS Jedynka Tarnów 0:0
22 2021-12-04 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - MKS Andrychów 0:0
23 2021-12-04 UKS Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
24 2021-12-04 WTS SOLNA WIELICZKA - KS BRONOWIANKA Kraków 0:0
25 2021-12-11 WTS SOLNA WIELICZKA - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 0:0
26 2021-12-11 KS BRONOWIANKA Kraków - UKS Jedynka Tarnów 0:0
27 2021-12-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
28 2021-12-18 SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
29 2021-12-18 MKS Andrychów - KS BRONOWIANKA Kraków 0:0
30 2021-12-18 UKS Jedynka Tarnów - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0