Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Kobiet

Etap 1

Grupa Wschód

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WTS SOLNA WIELICZKA II3990225150
2MKS MOS Wieliczka 3991248172
3KS VOLLEY Gorlice 3347224257
4PODKARPACIE Bobowa 3336175194
5MKS RYGLICE 2016138167
6POPRAD Stary Sącz 200680150
1 2021-10-08 MKS RYGLICE - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (15:25, 20:25, 19:25)
2 2021-10-08 KS VOLLEY Gorlice - MKS MOS Wieliczka 1:3 (20:25, 17:25, 25:23, 21:25)
3 2021-10-09 POPRAD Stary Sącz - PODKARPACIE Bobowa 0:3 (15:25, 11:25, 18:25)
4 2021-10-15 PODKARPACIE Bobowa - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (10:25, 17:25, 20:25)
5 2021-10-15 MKS MOS Wieliczka - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:6, 25:16, 25:14)
6 2021-10-15 MKS RYGLICE - KS VOLLEY Gorlice 1:3 (18:25, 21:25, 25:17, 20:25)
7 2021-10-23 KS VOLLEY Gorlice - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:3 (15:25, 14:25, 20:25)
8 2021-10-23 POPRAD Stary Sącz - MKS RYGLICE 0:0
9 2021-10-23 PODKARPACIE Bobowa - MKS MOS Wieliczka 0:3 (21:25, 13:25, 19:25)
10 2021-10-30 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS MOS Wieliczka 0:0
11 2021-10-30 MKS RYGLICE - PODKARPACIE Bobowa 0:0
12 2021-10-29 KS VOLLEY Gorlice - POPRAD Stary Sącz 0:0
13 2021-11-06 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:0
14 2021-11-06 PODKARPACIE Bobowa - KS VOLLEY Gorlice 0:0
15 2021-11-06 MKS MOS Wieliczka - MKS RYGLICE 0:0
16 2021-11-13 WTS SOLNA WIELICZKA II - MKS RYGLICE 0:0
17 2021-11-13 MKS MOS Wieliczka - KS VOLLEY Gorlice 0:0
18 2021-11-13 PODKARPACIE Bobowa - POPRAD Stary Sącz 0:0
19 2021-11-20 WTS SOLNA WIELICZKA II - PODKARPACIE Bobowa 0:0
20 2021-11-20 POPRAD Stary Sącz - MKS MOS Wieliczka 0:0
21 2021-11-20 KS VOLLEY Gorlice - MKS RYGLICE 0:0
22 2021-11-27 WTS SOLNA WIELICZKA II - KS VOLLEY Gorlice 0:0
23 2021-11-27 MKS RYGLICE - POPRAD Stary Sącz 0:0
24 2021-11-27 MKS MOS Wieliczka - PODKARPACIE Bobowa 0:0
25 2021-12-04 MKS MOS Wieliczka - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:0
26 2021-12-04 PODKARPACIE Bobowa - MKS RYGLICE 0:0
27 2021-12-04 POPRAD Stary Sącz - KS VOLLEY Gorlice 0:0
28 2021-12-11 WTS SOLNA WIELICZKA II - POPRAD Stary Sącz 0:0
29 2021-12-11 KS VOLLEY Gorlice - PODKARPACIE Bobowa 0:0
30 2021-12-11 MKS RYGLICE - MKS MOS Wieliczka 0:0

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta UJ Kraków 412123374287
2SETBOL Oświęcim 3575247251
3UKS Gminy Brzeszcze 3466275267
4KS PRĄDNICZANKA Kraków 3347241264
5TS WISŁA KRAKÓW 3238198238
6UKS VICTORIA WITKOWICE 2136178206
1 2021-10-09 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Gminy Brzeszcze 3:1 (25:27, 25:22, 28:26, 25:17)
2 2021-10-15 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 3:1 (23:25, 25:19, 25:20, 28:26)
3 2021-10-09 TS WISŁA KRAKÓW - SETBOL Oświęcim 0:3 (7:25, 23:25, 16:25)
4 2021-10-16 UKS Gminy Brzeszcze - SETBOL Oświęcim 2:3 (25:23, 25:11, 23:25, 22:25, 11:15)
5 2021-10-22 UKS VICTORIA WITKOWICE - TS WISŁA KRAKÓW 2:3 (25:21, 17:25, 16:25, 25:19, 5:15)
6 2021-10-16 SMS Sparta UJ Kraków - KS PRĄDNICZANKA Kraków 3:1 (25:15, 22:25, 25:17, 25:18)
7 2021-10-23 KS PRĄDNICZANKA Kraków - UKS Gminy Brzeszcze 0:3 (25:27, 22:25, 18:25)
8 2021-10-23 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (15:25, 14:25, 18:25)
9 2021-10-25 SETBOL Oświęcim - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
10 2021-10-30 UKS Gminy Brzeszcze - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
11 2021-10-22 SMS Sparta UJ Kraków - SETBOL Oświęcim 3:1 (25:17, 25:12, 24:26, 25:18)
12 2021-10-30 KS PRĄDNICZANKA Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
13 2021-11-06 TS WISŁA KRAKÓW - UKS Gminy Brzeszcze 0:0
14 2021-11-06 SETBOL Oświęcim - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
15 2021-11-06 UKS VICTORIA WITKOWICE - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
16 2021-11-13 UKS Gminy Brzeszcze - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
17 2021-11-13 UKS VICTORIA WITKOWICE - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
18 2021-11-13 SETBOL Oświęcim - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
19 2021-11-20 SETBOL Oświęcim - UKS Gminy Brzeszcze 0:0
20 2021-11-20 TS WISŁA KRAKÓW - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0
21 2021-11-20 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
22 2021-11-27 UKS Gminy Brzeszcze - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
23 2021-11-27 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
24 2021-11-27 UKS VICTORIA WITKOWICE - SETBOL Oświęcim 0:0
25 2021-12-04 UKS VICTORIA WITKOWICE - UKS Gminy Brzeszcze 0:0
26 2021-12-04 SETBOL Oświęcim - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
27 2021-12-04 TS WISŁA KRAKÓW - KS PRĄDNICZANKA Kraków 0:0
28 2021-12-11 UKS Gminy Brzeszcze - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
29 2021-12-11 KS PRĄDNICZANKA Kraków - SETBOL Oświęcim 0:0
30 2021-12-11 SMS Sparta UJ Kraków - UKS VICTORIA WITKOWICE 0:0