Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorki

Etap 4

Grupa F1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO 3691249188
2Enea Energetyk Poznań 3573236204
3SETBOL Oświęcim 3437213242
4UKS Lubań 3319186250
1 2019-02-23 Enea Energetyk Poznań - UKS Lubań 3:0 (25:11, 25:13, 25:18)
2 2019-02-23 SETBOL Oświęcim - LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO 0:3 (18:25, 19:25, 13:25)
3 2019-02-24 SETBOL Oświęcim - UKS Lubań 3:1 (23:25, 25:22, 25:18, 27:25)
4 2019-02-24 Enea Energetyk Poznań - LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO 1:3 (26:24, 19:25, 19:25, 20:25)

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Enea Energetyk Poznań 2460154127
2SETBOL Oświęcim 2333138138
3MKS Łańcut 2206125152
1 2019-02-22 SETBOL Oświęcim - MKS Łańcut 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
2 2019-02-22 MKS Łańcut - Enea Energetyk Poznań 0:3 (19:25, 20:25, 25:27)
3 2019-02-21 SETBOL Oświęcim - Enea Energetyk Poznań 0:3 (15:25, 25:27, 23:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO 246015090
2UKS Lubań 2334150158
3UKS Sokół 43 Katowice 2216119171
1 2019-02-22 LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO - UKS Sokół 43 Katowice 3:0 (25:10, 25:16, 25:10)
2 2019-02-22 UKS Lubań - UKS Sokół 43 Katowice 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 25:16)
3 2019-02-21 LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO - UKS Lubań 3:0 (25:11, 25:21, 25:22)

Etap 2

Grupa F1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SETBOL Oświęcim 2461168134
2Wisła Kraków 2343158149
3STS Sandecja Nowy Sącz 2206109152
1 2019-02-08 STS Sandecja Nowy Sącz - SETBOL Oświęcim 0:3 (16:25, 15:25, 22:25)
2 2019-02-07 Wisła Kraków - SETBOL Oświęcim 1:3 (17:25, 25:18, 18:25, 21:25)
3 2019-02-07 Wisła Kraków - STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:13, 27:25, 25:18)

Grupa F2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ELITE VOLLEY 246015088
2MKS MOS Wieliczka 2333112132
3UKS Jedynka Tarnów 2206109151
1 2019-02-08 UKS Jedynka Tarnów - MKS MOS Wieliczka 0:3 (15:25, 18:25, 24:26)
2 2019-02-07 ELITE VOLLEY - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:13, 25:9, 25:14)
3 2019-02-07 ELITE VOLLEY - UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:19, 25:15, 25:18)

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1STS Sandecja Nowy Sącz 815236678527
2Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW 814217652471
3POPRAD Stary Sącz 8121315598590
4 XXI LO JEDYNKA TARNÓW 8111218600657
5UKS AS Niepołomice 88124335618
2018-10-07 POPRAD Stary Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-07 STS Sandecja Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:9, 25:9, 25:10)
2 2018-10-07 Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 3:0 (25:11, 25:16, 25:10)
2018-10-11pauzuje- XXI LO JEDYNKA TARNÓW 0:0
3 2018-11-10 UKS AS Niepołomice - Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW 0:3 (15:25, 15:25, 8:25)
4 2018-10-11 POPRAD Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz 0:3 (24:26, 15:25, 22:25)
2018-10-21 STS Sandecja Nowy Sącz - pauzuje0:0
5 2018-10-21 Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:12, 25:19, 25:16)
6 2018-10-21 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:11, 25:11, 25:18)
2018-11-14pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
7 2018-11-14 POPRAD Stary Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 3:2 (25:18, 23:25, 25:17, 22:25, 15:12)
8 2018-11-14 STS Sandecja Nowy Sącz - Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW 3:1 (25:16, 18:25, 25:12, 33:31)
2018-11-25 Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW - pauzuje0:0
9 2018-11-25 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (20:25, 27:25, 25:23, 21:25, 15:6)
10 2018-11-26 UKS AS Niepołomice - POPRAD Stary Sącz 0:3 (14:25, 19:25, 9:25)
2018-11-29pauzuje- POPRAD Stary Sącz 0:0
11 2018-11-29 UKS AS Niepołomice - STS Sandecja Nowy Sącz 0:3 (14:25, 12:25, 7:25)
12 2018-11-29 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW 0:3 (19:25, 6:25, 18:25)
2018-12-09 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - pauzuje0:0
13 2018-12-07 Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:10, 25:9, 25:15)
14 2018-12-07 STS Sandecja Nowy Sącz - POPRAD Stary Sącz 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)
2018-12-12pauzuje- STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
15 2018-12-12 POPRAD Stary Sącz - Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW 1:3 (15:25, 17:25, 25:18, 17:25)
16 2018-12-12 UKS AS Niepołomice - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 1:3 (25:18, 18:25, 19:25, 18:25)
2019-01-13 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
17 2019-01-14 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - POPRAD Stary Sącz 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 23:25)
18 2019-01-11 Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW - STS Sandecja Nowy Sącz 2:3 (19:25, 25:11, 25:18, 26:28, 5:15)
2019-01-27pauzuje- Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA TARNÓW 0:0
19 2019-01-29 STS Sandecja Nowy Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)
20 2019-01-24 POPRAD Stary Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:14, 25:14)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ELITE VOLLEY 1020300750397
2TS WISŁA KRAKÓW 1018246715469
3ELITE VOLLEY II10161815702667
4TS WISŁA SZKOŁA GORTATA 10131323659805
5KS WANDA KRAKÓW 1012826580801
6SL SALOS RP Kraków 1011629562829
1 2018-10-05 ELITE VOLLEY - ELITE VOLLEY II 3:0 (25:14, 25:14, 25:21)
2 2019-01-11 TS WISŁA KRAKÓW - TS WISŁA SZKOŁA GORTATA 3:0 (25:15, 25:7, 25:17)
3 2018-12-14 SL SALOS RP Kraków - KS WANDA KRAKÓW 0:3 (22:25, 14:25, 22:25)
4 2018-10-19 ELITE VOLLEY II - KS WANDA KRAKÓW 3:0 (25:8, 25:21, 25:20)
5 2018-10-11 TS WISŁA SZKOŁA GORTATA - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:20, 25:17, 25:19)
6 2018-12-12 ELITE VOLLEY - TS WISŁA KRAKÓW 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
7 2018-12-13 TS WISŁA KRAKÓW - ELITE VOLLEY II 3:0 (25:14, 25:12, 25:15)
8 2018-10-19 ELITE VOLLEY - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:7, 25:7, 25:10)
9 2018-11-16 KS WANDA KRAKÓW - TS WISŁA SZKOŁA GORTATA 3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 23:25, 15:13)
10 2018-11-23 ELITE VOLLEY II - TS WISŁA SZKOŁA GORTATA 3:1 (25:18, 26:24, 24:26, 25:15)
11 2018-11-23 ELITE VOLLEY - KS WANDA KRAKÓW 3:0 (25:8, 25:14, 25:18)
12 2018-11-28 TS WISŁA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:8, 25:15, 25:19)
13 2018-11-21 ELITE VOLLEY II - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:10, 25:17, 25:15)
14 2018-11-25 KS WANDA KRAKÓW - TS WISŁA KRAKÓW 0:3 (15:25, 14:25, 10:25)
15 2018-11-22 TS WISŁA SZKOŁA GORTATA - ELITE VOLLEY 0:3 (11:25, 9:25, 8:25)
16 2018-10-05 ELITE VOLLEY II - ELITE VOLLEY 0:3 (18:25, 10:25, 16:25)
17 2018-11-29 TS WISŁA SZKOŁA GORTATA - TS WISŁA KRAKÓW 0:3 (15:25, 13:25, 12:25)
18 2018-11-30 KS WANDA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 2:3 (23:25, 25:22, 25:23, 21:28, 11:15)
19 2018-12-12 KS WANDA KRAKÓW - ELITE VOLLEY II 0:3 (18:25, 17:25, 12:25)
20 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - TS WISŁA SZKOŁA GORTATA 2:3 (25:19, 21:25, 25:16, 24:26, 8:15)
21 2018-10-21 TS WISŁA KRAKÓW - ELITE VOLLEY 0:3 (21:25, 16:25, 20:25)
22 2018-10-12 ELITE VOLLEY II - TS WISŁA KRAKÓW 0:3 (16:25, 10:25, 18:25)
23 2018-10-19 SL SALOS RP Kraków - ELITE VOLLEY 0:3 (9:25, 6:25, 9:25)
24 2018-12-20 TS WISŁA SZKOŁA GORTATA - KS WANDA KRAKÓW 3:0 (25:8, 25:17, 25:9)
25 2019-01-10 TS WISŁA SZKOŁA GORTATA - ELITE VOLLEY II 1:3 (16:25, 28:26, 20:25, 14:25)
26 2019-01-12 KS WANDA KRAKÓW - ELITE VOLLEY 0:3 (9:25, 14:25, 15:25)
27 2019-01-14 TS WISŁA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:10, 25:12, 25:10)
28 2019-02-01 ELITE VOLLEY II - SL SALOS RP Kraków 3:1 (25:10, 23:25, 25:19, 25:14)
29 2019-01-28 TS WISŁA KRAKÓW - KS WANDA KRAKÓW 3:0 (25:15, 25:9, 25:18)
30 2018-12-14 ELITE VOLLEY - TS WISŁA SZKOŁA GORTATA 3:0 (25:9, 25:14, 25:12)

Grupa C

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SETBOL Oświęcim 816244669468
2MKS MOS Wieliczka 712177561466
3UMKS KĘCZANIN Kęty 8111415610598
4WTS SOLNA WIELICZKA 811917532539
5UKS ZALEW Świnna Poręba 77021224525
2018-10-07 SETBOL Oświęcim - pauzuje0:0
1 2018-10-07 MKS MOS Wieliczka - WTS SOLNA WIELICZKA 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)
2 2018-10-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:14, 25:9, 25:14)
2018-10-11pauzuje- UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
3 2018-10-11 WTS SOLNA WIELICZKA - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (23:25, 25:19, 25:17, 22:25, 15:10)
4 2018-10-14 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:22, 25:15, 19:25, 25:10)
2018-10-21 MKS MOS Wieliczka - pauzuje0:0
5 2018-10-21 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
6 2018-10-20 UKS ZALEW Świnna Poręba - WTS SOLNA WIELICZKA 0:3 (6:25, 9:25, 10:25)
2018-11-14pauzuje- WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
7 2018-11-14 SETBOL Oświęcim - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:7, 25:10, 25:5)
8 2018-11-14 MKS MOS Wieliczka - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (23:25, 25:17, 25:17, 25:14)
2018-11-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
9 2018-11-25 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS MOS Wieliczka 0:3 (10:25, 12:25, 5:25)
10 2018-11-25 WTS SOLNA WIELICZKA - SETBOL Oświęcim 0:3 (10:25, 10:25, 16:25)
2018-11-29pauzuje- SETBOL Oświęcim 0:0
11 2018-11-30 WTS SOLNA WIELICZKA - MKS MOS Wieliczka 0:3 (16:25, 14:25, 25:27)
12 2018-11-29 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (9:25, 13:25, 16:25)
2018-12-09 UKS ZALEW Świnna Poręba - pauzuje0:0
13 2018-12-09 UMKS KĘCZANIN Kęty - WTS SOLNA WIELICZKA 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)
14 2018-12-09 MKS MOS Wieliczka - SETBOL Oświęcim 1:3 (22:25, 22:25, 25:18, 20:25)
2018-12-12pauzuje- MKS MOS Wieliczka 0:0
15 2018-12-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 2:3 (15:25, 25:22, 25:18, 23:25, 9:15)
16 2018-12-12 WTS SOLNA WIELICZKA - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:12, 25:15, 25:12)
2019-01-13 WTS SOLNA WIELICZKA - pauzuje0:0
17 2019-01-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - SETBOL Oświęcim 0:3 (9:25, 12:25, 15:25)
18 2019-01-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Wieliczka 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
2019-01-27pauzuje- UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
19 2019-01-27 MKS MOS Wieliczka - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
20 2019-01-27 SETBOL Oświęcim - WTS SOLNA WIELICZKA 3:0 (25:20, 25:14, 27:25)