Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorki

Etap 1

Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1 XXI LO JEDYNKA TARNÓW 000000
2POPRAD Stary Sącz 000000
3STS Sandecja Nowy Sącz 000000
4WTS SOLNA WIELICZKA 000000
1 2021-11-03 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
2 2021-10-31 POPRAD Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
3 2022-01-23 WTS SOLNA WIELICZKA - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0
4 2022-01-23 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - POPRAD Stary Sącz 0:0
5 2022-01-09 POPRAD Stary Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
6 2021-11-14 STS Sandecja Nowy Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 0:0
7 2021-12-12 WTS SOLNA WIELICZKA - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 0:0
8 2021-12-12 STS Sandecja Nowy Sącz - POPRAD Stary Sącz 0:0
9 2021-11-28 STS Sandecja Nowy Sącz - WTS SOLNA WIELICZKA 0:0
10 2021-11-28 POPRAD Stary Sącz - XXI LO JEDYNKA TARNÓW 0:0
11 2021-11-14 WTS SOLNA WIELICZKA - POPRAD Stary Sącz 0:0
12 2022-01-09 XXI LO JEDYNKA TARNÓW - STS Sandecja Nowy Sącz 0:0

Grupa Centrum

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WTS SOLNA WIELICZKA II2463205182
2SMS Sparta UJ Kraków 2353184167
3KS AGH Kraków 2335166165
4SMS Sparta UJ Kraków II3359265299
5TS WISŁA KRAKÓW 123295102
1 2021-10-01 SMS Sparta UJ Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA II 2:3 (26:28, 21:25, 25:15, 26:24, 11:15)
2 2021-10-01 SMS Sparta UJ Kraków II - TS WISŁA KRAKÓW 2:3 (18:25, 25:19, 25:11, 21:25, 13:15)
2021-10-03 KS AGH Kraków - pauzuje0:0
3 2021-10-13 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków II 3:1 (25:15, 25:12, 23:25, 25:21)
4 2021-10-20 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (15:25, 23:25, 22:25)
2021-10-17 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje0:0
5 2021-10-22 SMS Sparta UJ Kraków II - KS AGH Kraków 2:3 (16:25, 25:20, 25:19, 9:25, 15:17)
6 2021-10-31 TS WISŁA KRAKÓW - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:0
2021-10-31 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje0:0
7 2021-11-11 KS AGH Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
8 2021-11-11 SMS Sparta UJ Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II 0:0
2021-11-11 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje0:0
9 2021-11-14 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
10 2021-11-14 WTS SOLNA WIELICZKA II - KS AGH Kraków 0:0
2021-11-14 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje0:0
11 2021-11-28 WTS SOLNA WIELICZKA II - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
12 2021-11-28 TS WISŁA KRAKÓW - SMS Sparta UJ Kraków II 0:0
2021-11-28 KS AGH Kraków - pauzuje0:0
13 2021-12-12 SMS Sparta UJ Kraków II - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:0
14 2021-12-12 SMS Sparta UJ Kraków - KS AGH Kraków 0:0
2021-12-12 TS WISŁA KRAKÓW - pauzuje0:0
15 2021-12-15 KS AGH Kraków - SMS Sparta UJ Kraków II 0:0
16 2021-12-15 WTS SOLNA WIELICZKA II - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
2021-12-15 SMS Sparta UJ Kraków - pauzuje0:0
17 2022-01-09 TS WISŁA KRAKÓW - KS AGH Kraków 0:0
18 2022-01-09 SMS Sparta UJ Kraków II - SMS Sparta UJ Kraków 0:0
2022-01-09 WTS SOLNA WIELICZKA II - pauzuje0:0
19 2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków - TS WISŁA KRAKÓW 0:0
20 2022-01-23 KS AGH Kraków - WTS SOLNA WIELICZKA II 0:0
2022-01-23 SMS Sparta UJ Kraków II - pauzuje0:0

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS DALIN Myślenice 2461174105
2SETBOL Oświęcim 2333133127
3MKS MOS Maraton Krzeszowice 2333115133
4UMKS KĘCZANIN Kęty 12307540
5UMKS-PMOS CHRZANÓW 2216127174
6SKAWA Wadowice 11033075
1 2021-11-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS MOS Maraton Krzeszowice 0:0
2 2021-10-20 SKAWA Wadowice - KS DALIN Myślenice 0:3 (11:25, 12:25, 7:25)
3 2021-10-03 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SETBOL Oświęcim 0:3 (14:25, 17:25, 21:25)
4 2021-10-17 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SETBOL Oświęcim 3:0 (25:18, 25:17, 25:23)
5 2021-10-17 KS DALIN Myślenice - UMKS-PMOS CHRZANÓW 3:1 (25:16, 24:26, 25:17, 25:16)
6 2021-10-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKAWA Wadowice 0:0
7 2021-10-31 SKAWA Wadowice - MKS MOS Maraton Krzeszowice 0:0
8 2021-10-31 UMKS-PMOS CHRZANÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
9 2021-10-31 SETBOL Oświęcim - KS DALIN Myślenice 0:0
10 2021-11-11 MKS MOS Maraton Krzeszowice - KS DALIN Myślenice 0:0
11 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - SETBOL Oświęcim 0:0
12 2021-11-11 SKAWA Wadowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
13 2021-11-14 UMKS-PMOS CHRZANÓW - MKS MOS Maraton Krzeszowice 0:0
14 2021-11-14 SETBOL Oświęcim - SKAWA Wadowice 0:0
15 2021-11-14 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
16 2021-10-03 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (11:25, 13:25, 16:25)
17 2021-11-28 KS DALIN Myślenice - SKAWA Wadowice 0:0
18 2021-11-28 SETBOL Oświęcim - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
19 2021-12-12 SETBOL Oświęcim - MKS MOS Maraton Krzeszowice 0:0
20 2021-12-12 UMKS-PMOS CHRZANÓW - KS DALIN Myślenice 0:0
21 2021-12-12 SKAWA Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
22 2021-12-15 MKS MOS Maraton Krzeszowice - SKAWA Wadowice 0:0
23 2021-12-15 UMKS KĘCZANIN Kęty - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
24 2021-12-15 KS DALIN Myślenice - SETBOL Oświęcim 0:0
25 2022-01-09 KS DALIN Myślenice - MKS MOS Maraton Krzeszowice 0:0
26 2022-01-09 SETBOL Oświęcim - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2022-01-09 UMKS-PMOS CHRZANÓW - SKAWA Wadowice 0:0
28 2022-01-23 MKS MOS Maraton Krzeszowice - UMKS-PMOS CHRZANÓW 0:0
29 2022-01-23 SKAWA Wadowice - SETBOL Oświęcim 0:0
30 2022-01-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:0