Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKPS Gorlice 2353177167
2ISKIERKA TARNÓW 1232112102
3LKS BOBOWA 1232113108
4UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 1123108113
5SL SALOS RP Kraków 11035575
6Dunajec Nowy Sącz 000000
1 2019-10-27 Dunajec Nowy Sącz - SL SALOS RP Kraków 0:0
2 2019-10-20 LKS BOBOWA - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (25:20, 23:25, 25:20, 20:25, 20:18)
3 2019-10-27 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (25:23, 23:25, 24:26, 25:17, 15:11)
4 2019-11-10 SL SALOS RP Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (13:25, 20:25, 22:25)
5 2019-11-19 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - ISKIERKA TARNÓW 0:0
6 2019-11-10 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 0:0
7 2019-11-17 LKS BOBOWA - SL SALOS RP Kraków 0:0
8 2019-11-17 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:0
9 2019-11-17 GKPS Gorlice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
10 2019-11-15 SL SALOS RP Kraków - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
11 2019-11-28 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 0:0
12 2019-11-24 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 0:0
13 2019-12-01 ISKIERKA TARNÓW - SL SALOS RP Kraków 0:0
14 2019-12-01 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
15 2019-12-01 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:0
16 2019-12-08 SL SALOS RP Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:0
17 2019-12-08 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 0:0
18 2019-12-08 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:0
19 2019-12-15 GKPS Gorlice - SL SALOS RP Kraków 0:0
20 2019-12-15 ISKIERKA TARNÓW - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
21 2019-12-15 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2020-01-12 SL SALOS RP Kraków - LKS BOBOWA 0:0
23 2020-01-12 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 0:0
24 2020-01-12 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GKPS Gorlice 0:0
25 2020-01-19 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 0:0
26 2020-01-19 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:0
27 2020-01-19 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
28 2020-01-26 SL SALOS RP Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:0
29 2020-01-26 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
30 2020-01-26 Dunajec Nowy Sącz - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 3691253170
2UMKS KĘCZANIN Kęty 2343165133
3KS DALIN Myślenice 2335141162
4UKS AS Niepołomice 3329167247
5MKS Andrychów 12307544
6APS ORLIK BOLESŁAW 11033075
1 2019-10-27 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (9:25, 14:25, 13:25)
2 2019-10-27 UMKS KĘCZANIN Kęty - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:9, 25:13, 25:8)
3 2019-10-27 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:19, 25:15, 25:10)
4 2019-11-10 UKS AS Niepołomice - KS DALIN Myślenice 2:3 (25:19, 15:25, 25:13, 13:25, 9:15)
5 2019-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - MKS Andrychów 0:0
6 2019-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS AS Niepołomice 0:0
7 2019-11-17 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
8 2019-11-17 KS DALIN Myślenice - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
9 2019-11-24 UKS AS Niepołomice - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
10 2019-11-24 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 0:0
11 2019-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
12 2019-12-01 MKS Andrychów - UKS AS Niepołomice 0:0
13 2019-12-01 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
14 2019-12-01 APS ORLIK BOLESŁAW - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
15 2019-10-27 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:15, 25:14, 25:15)
16 2019-12-08 APS ORLIK BOLESŁAW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
17 2019-12-08 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 0:0
18 2019-12-15 KS DALIN Myślenice - UKS AS Niepołomice 0:0
19 2019-12-15 MKS Andrychów - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
20 2019-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
21 2020-01-12 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
22 2020-01-12 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 0:0
23 2020-01-12 APS ORLIK BOLESŁAW - KS DALIN Myślenice 0:0
24 2020-01-19 APS ORLIK BOLESŁAW - UKS AS Niepołomice 0:0
25 2020-01-19 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
26 2020-01-19 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
27 2020-01-26 UKS AS Niepołomice - MKS Andrychów 0:0
28 2020-01-26 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:0
29 2020-01-26 UKS Sparta AGH Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
30 2019-11-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (19:25, 18:25, 28:26, 25:27)