Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 1018276800588
2ISKIERKA TARNÓW 10182613876734
3UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 10162414854721
4GKPS Gorlice 10141418700656
5SL SALOS RP Kraków 1012626568710
6LKS BOBOWA 107828448837
1 2019-10-27 Dunajec Nowy Sącz - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:8, 25:9, 25:15)
2 2019-10-20 LKS BOBOWA - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (25:20, 23:25, 25:20, 20:25, 20:18)
3 2019-10-27 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:2 (25:23, 23:25, 24:26, 25:17, 15:11)
4 2019-11-10 SL SALOS RP Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (13:25, 20:25, 22:25)
5 2019-11-19 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - ISKIERKA TARNÓW 2:3 (25:16, 22:25, 18:25, 25:16, 12:15)
6 2019-11-10 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 3:0 (25:12, 27:25, 25:22)
7 2019-11-17 LKS BOBOWA - SL SALOS RP Kraków 2:3 (22:25, 25:14, 25:20, 23:25, 14:16)
8 2019-11-17 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
9 2019-11-17 GKPS Gorlice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
10 2019-11-15 SL SALOS RP Kraków - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:3 (22:25, 15:25, 15:25)
11 2019-11-28 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
12 2019-11-24 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:2 (25:21, 22:25, 25:21, 23:25, 15:10)
13 2019-12-01 ISKIERKA TARNÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:20, 25:10, 25:11)
14 2019-12-01 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 3:0 (25:23, 25:12, 25:22)
15 2019-12-01 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 3:2 (17:25, 25:23, 24:26, 25:22, 15:11)
16 2020-01-18 SL SALOS RP Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (23:25, 19:25, 24:26)
17 2019-12-21 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18 2019-12-08 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
19 2020-01-05 GKPS Gorlice - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:21, 25:13, 25:22)
20 2019-12-15 ISKIERKA TARNÓW - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (29:31, 25:19, 25:20, 20:25, 15:10)
21 2019-12-15 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
22 2020-01-12 SL SALOS RP Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23 2020-01-12 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (25:15, 21:25, 24:26, 19:25)
24 2020-01-12 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)
25 2020-01-17 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:15, 25:18, 25:11)
26 2020-01-17 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (24:26, 19:25, 18:25)
27 2020-01-19 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
28 2020-01-23 SL SALOS RP Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (13:25, 14:25, 20:25)
29 2020-01-26 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
30 2020-01-25 Dunajec Nowy Sącz - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:0 (25:23, 25:17, 25:18)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1020301778515
2UMKS KĘCZANIN Kęty 10172313842708
3MKS Andrychów 10162113808604
4KS DALIN Myślenice 10151719738773
5UKS AS Niepołomice 1012924571717
6APS ORLIK BOLESŁAW 109030330750
1 2019-10-27 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (9:25, 14:25, 13:25)
2 2019-10-27 UMKS KĘCZANIN Kęty - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:9, 25:13, 25:8)
3 2019-10-27 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:19, 25:15, 25:10)
4 2019-11-10 UKS AS Niepołomice - KS DALIN Myślenice 2:3 (25:19, 15:25, 25:13, 13:25, 9:15)
5 2019-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - MKS Andrychów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
6 2019-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:14, 25:8, 25:9)
7 2019-11-19 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (22:25, 22:25, 18:25)
8 2019-11-17 KS DALIN Myślenice - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)
9 2019-11-24 APS ORLIK BOLESŁAW - UKS AS Niepołomice 0:3 (13:25, 10:25, 12:25)
10 2019-11-24 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:16, 25:8, 25:18)
11 2019-12-04 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:2 (29:27, 18:25, 23:25, 25:23, 15:12)
12 2019-12-10 MKS Andrychów - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
13 2019-12-01 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (19:25, 25:18, 20:25, 20:25)
14 2019-12-13 APS ORLIK BOLESŁAW - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (11:25, 12:25, 9:25)
15 2019-10-27 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:15, 25:14, 25:15)
16 2019-12-11 APS ORLIK BOLESŁAW - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 11:25, 11:25)
17 2019-12-08 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 1:3 (26:24, 20:25, 16:25, 10:25)
18 2019-12-15 KS DALIN Myślenice - UKS AS Niepołomice 3:1 (17:25, 25:15, 25:23, 25:19)
19 2019-12-17 MKS Andrychów - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:7, 25:5, 25:19)
20 2019-12-15 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
21 2020-01-12 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (13:25, 12:25, 22:25)
22 2020-01-12 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)
23 2020-01-10 APS ORLIK BOLESŁAW - KS DALIN Myślenice 0:3 (12:25, 23:25, 15:25)
24 2020-01-16 UKS AS Niepołomice - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:15, 25:10, 25:18)
25 2020-01-19 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (20:25, 18:25, 19:25)
26 2020-01-20 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 1:3 (27:25, 23:25, 20:25, 26:28)
27 2020-01-22 UKS AS Niepołomice - MKS Andrychów 0:3 (13:25, 15:25, 20:25)
28 2020-01-25 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 1:3 (22:25, 25:23, 18:25, 25:27)
29 2019-12-13 UKS Sparta AGH Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW 3:0 (25:10, 25:11, 25:11)
30 2019-11-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (19:25, 18:25, 28:26, 25:27)