Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Kadeci

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AT Jastrzębski Węgiel 12307554
2UMKS MOS WOLA WARSZAWA 12319779
3KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 11137997
4Chełmiec Wałbrzych 11035475

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz 000000
2Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa 000000
3Enea Energetyk Poznań 000000
4KS METRO WARSZAWA 000000

Grupa o miejsca 5 - 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
13 M GR A 000000
23 M GR B 000000
34 M GR A 000000
44 M GR B 000000

Grupa Półfinały

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 M GR A 000000
21 M GR B 000000
32 M GR A 000000
42 M GR B 000000

Grupa o miejsca 1 - 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Przegrany meczu nr 10 000000
2Przegrany meczu nr 9 000000
3Wygrany meczu nr 10 000000
4Wygrany meczu nr 9 000000

Etap 3

Grupa 1/4 MP - A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 246015085
2SUKKS Suwałki 2333121120
3UKS Maratończyk Ełk 220684150
1 2022-03-11 SMS Sparta AGH Kraków - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:13, 25:12, 25:14)
2 2022-03-11 UKS Maratończyk Ełk - SUKKS Suwałki 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
3 2022-03-10 SUKKS Suwałki - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 13:25, 19:25)

Grupa 1/4 MP - B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AT Jastrzębski Węgiel 246015073
2UKS Set Gorzów 2333118120
3AS Kronospan Strzelce Opolskie 220675150
1 2022-03-11 AT Jastrzębski Węgiel - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:12, 25:6, 25:12)
2 2022-03-11 AS Kronospan Strzelce Opolskie - UKS Set Gorzów 0:3 (10:25, 16:25, 19:25)
3 2022-03-10 UKS Set Gorzów - AT Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 13:25, 16:25)

Grupa 1/4 MP - mecz o 5 miejsce

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
13 M GR A 12307568
23 M GR B 11036875
1 2022-03-12 3 M GR B - 3 M GR A 0:3 (22:25, 23:25, 23:25)

Grupa 1/4 MP - Finałowa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
11 M GR B 2461173128
21 M GR A 2343164151
32 M GR B 2334157172
42 M GR A 2216136179
1 2022-03-12 1 M GR A - 2 M GR B 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)
2 2022-03-12 2 M GR A - 1 M GR B 0:3 (12:25, 13:25, 14:25)
3 2022-03-11 2 M GR B - 1 M GR B 0:0
4 2022-03-11 1 M GR A - 2 M GR A 0:0
5 2022-03-13 2 M GR A - 2 M GR B 1:3 (25:23, 21:25, 29:31, 22:25)
6 2022-03-13 1 M GR B - 1 M GR A 3:1 (26:24, 22:25, 25:21, 25:19)

Etap 2

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 246015096
2KS Hutnik-Wanda Kraków 2335157184
3MKS Andrychów 2226162189
1 2022-02-11 SMS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
2 2022-02-11 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków 2:3 (29:27, 25:19, 23:25, 26:28, 6:15)
3 2022-02-12 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (13:25, 18:25, 12:25)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS KĘCZANIN Kęty 2462187146
2SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2353180149
3SOKÓŁ Gumniska Tarnów 220678150
1 2022-02-11 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:9, 25:12, 25:16)
2 2022-02-11 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (12:25, 14:25, 15:25)
3 2022-02-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 3:2 (25:21, 25:22, 26:28, 21:25, 15:9)

Etap 1

Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 816244666418
2KS Hutnik-Wanda Kraków 814209650501
3LKS BOBOWA 8121212416515
4SOKÓŁ Gumniska Tarnów 89721538656
5ISKIERKA TARNÓW 89421427607
1 2021-10-10 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:14, 25:20, 25:13)
2 2021-10-15 LKS BOBOWA - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)
2021-10-10 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
3 2021-10-24 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - LKS BOBOWA 0:3 (20:25, 21:25, 20:25)
4 2021-10-24 ISKIERKA TARNÓW - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (8:25, 13:25, 11:25)
2021-10-24 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje0:0
5 2022-01-11 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:14, 25:16, 25:12)
6 2021-11-07 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:12, 25:16, 25:18)
2021-11-07 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
7 2021-11-18 ISKIERKA TARNÓW - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:3 (17:25, 10:25, 13:25)
8 2021-11-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - LKS BOBOWA 3:0 (25:23, 25:15, 25:22)
2021-11-18 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje0:0
9 2021-11-21 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 1:3 (16:25, 13:25, 25:18, 18:25)
10 2022-02-09 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (26:28, 16:25, 19:25)
2021-11-21 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
11 2021-12-05 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 2:3 (16:25, 25:23, 25:15, 18:25, 8:15)
12 2022-01-28 KS Hutnik-Wanda Kraków - LKS BOBOWA 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2021-12-05 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
13 2021-12-21 LKS BOBOWA - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:22, 25:13, 25:16)
14 2021-12-19 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:11, 25:17, 25:15)
2021-12-19 KS Hutnik-Wanda Kraków - pauzuje0:0
15 2022-01-13 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:3 (20:25, 23:25, 18:25)
16 2022-01-15 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków 2:3 (20:25, 24:26, 25:22, 26:24, 8:15)
2022-01-12 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - pauzuje0:0
17 2022-01-16 KS Hutnik-Wanda Kraków - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (25:11, 19:25, 25:11, 25:21)
18 2022-01-20 LKS BOBOWA - SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
2022-01-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - pauzuje0:0
19 2022-01-30 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:1 (20:25, 25:11, 25:21, 25:15)
20 2022-02-08 ISKIERKA TARNÓW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 0:3 (17:25, 21:25, 25:27)
2022-01-30 LKS BOBOWA - pauzuje0:0

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta AGH Kraków 1020304843584
2UMKS KĘCZANIN Kęty 1018256735581
3MKS Andrychów 10162115805734
4KS Radwansport MDK Kraków 10141420706686
5WKS WAWEL Kraków 1012924625730
6Jedynka Libiąż 1010030351750
1 2021-12-04 SMS Sparta AGH Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:9, 25:14, 25:16)
2 2021-10-10 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 3:0 (25:22, 26:24, 25:23)
3 2021-10-09 WKS WAWEL Kraków - KS Radwansport MDK Kraków 2:3 (15:25, 25:22, 25:17, 23:25, 7:15)
4 2021-10-24 Jedynka Libiąż - KS Radwansport MDK Kraków 0:3 (14:25, 9:25, 10:25)
5 2021-10-24 MKS Andrychów - WKS WAWEL Kraków 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:16)
6 2021-10-24 SMS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:1 (25:20, 24:26, 25:10, 25:20)
7 2021-11-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - Jedynka Libiąż 3:0 (25:8, 25:14, 25:7)
8 2021-11-06 WKS WAWEL Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (10:25, 16:25, 11:25)
9 2022-01-25 KS Radwansport MDK Kraków - MKS Andrychów 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
10 2021-11-18 Jedynka Libiąż - MKS Andrychów 0:3 (7:25, 15:25, 22:25)
11 2021-11-18 SMS Sparta AGH Kraków - KS Radwansport MDK Kraków 3:0 (25:14, 25:12, 25:16)
12 2021-11-11 UMKS KĘCZANIN Kęty - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:14, 25:15, 25:17)
13 2022-02-06 WKS WAWEL Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
14 2021-11-21 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS Radwansport MDK Kraków 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)
15 2021-11-21 MKS Andrychów - SMS Sparta AGH Kraków 1:3 (25:22, 33:35, 22:25, 13:25)
16 2021-12-04 Jedynka Libiąż - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (8:25, 15:25, 8:25)
17 2021-12-05 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (18:25, 17:25, 18:25)
18 2021-12-12 KS Radwansport MDK Kraków - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:19, 25:9, 25:13)
19 2021-12-18 KS Radwansport MDK Kraków - Jedynka Libiąż 3:0 (25:12, 25:12, 25:12)
20 2022-01-23 WKS WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
21 2021-12-19 UMKS KĘCZANIN Kęty - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (19:25, 22:25, 16:25)
22 2022-01-04 Jedynka Libiąż - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (15:25, 5:25, 14:25)
23 2022-01-15 SMS Sparta AGH Kraków - WKS WAWEL Kraków 3:0 (25:18, 25:22, 26:24)
24 2022-01-13 MKS Andrychów - KS Radwansport MDK Kraków 3:2 (20:25, 25:16, 20:25, 25:22, 15:11)
25 2022-01-08 MKS Andrychów - Jedynka Libiąż 3:0 (25:7, 25:7, 25:14)
26 2022-01-12 KS Radwansport MDK Kraków - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (21:25, 14:25, 23:25)
27 2022-01-16 WKS WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (16:25, 18:25, 16:25)
28 2022-02-06 Jedynka Libiąż - WKS WAWEL Kraków 0:3 (6:25, 4:25, 10:25)
29 2022-01-20 KS Radwansport MDK Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (21:25, 22:25, 22:25)
30 2022-01-29 SMS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:2 (23:25, 23:25, 25:13, 25:13, 15:11)