Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Kadeci

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 713195568435
2LKS BOBOWA 713207652486
3ISKIERKA TARNÓW 8131811630564
4MKS GRYF Brzesko 7101014481518
5UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 691212507502
6GKPS Gorlice 67615434478
7SL SALOS RP Kraków 77021236525
2019-10-05 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2019-10-05 ISKIERKA TARNÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:12, 25:11, 25:16)
2 2019-11-17 GKPS Gorlice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 1:3 (27:29, 19:25, 25:14, 18:25)
3 2019-11-22 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:14, 25:21, 25:12)
2019-10-12pauzuje- MKS GRYF Brzesko 0:0
4 2019-10-20 LKS BOBOWA - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 2:3 (22:25, 25:16, 25:18, 24:26, 10:15)
5 2019-11-10 SL SALOS RP Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (7:25, 13:25, 11:25)
6 2019-10-12 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:19, 25:17, 25:11)
2019-10-19 ISKIERKA TARNÓW - pauzuje0:0
7 2019-10-19 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (18:25, 20:25, 22:25)
8 2019-11-17 LKS BOBOWA - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:3, 25:9, 25:16)
9 2019-10-22 MKS GRYF Brzesko - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 3:2 (25:23, 25:15, 16:25, 22:25, 15:11)
2019-10-26pauzuje- UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
10 2019-10-26 SL SALOS RP Kraków - MKS GRYF Brzesko 0:3 (6:25, 19:25, 15:25)
11 2019-11-10 Dunajec Nowy Sącz - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:22, 21:25, 19:25)
12 2019-10-26 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:1 (25:9, 25:15, 28:30, 25:20)
2019-11-09 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
13 2019-11-14 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (25:22, 26:28, 25:12, 25:12)
14 2019-11-09 MKS GRYF Brzesko - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
15 2019-11-07 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:10, 25:13, 25:12)
2019-11-16pauzuje- SL SALOS RP Kraków 0:0
16 2019-11-16 Dunajec Nowy Sącz - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
17 2019-11-16 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 3:0 (27:25, 25:21, 25:12)
18 2019-12-01 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 1:3 (12:25, 24:26, 27:25, 18:25)
2019-11-23 LKS BOBOWA - pauzuje0:0
19 2019-11-23 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
20 2019-11-28 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 18:25)
21 2019-10-27 Dunajec Nowy Sącz - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:9, 25:16)
2019-11-30pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2019-11-30 SL SALOS RP Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (7:25, 11:25, 11:25)
23 2020-01-12 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GKPS Gorlice 0:0
24 2019-11-29 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 1:3 (14:25, 17:25, 25:22, 13:25)
2019-12-07 MKS GRYF Brzesko - pauzuje0:0
25 2019-12-21 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 0:0
26 2019-12-07 GKPS Gorlice - SL SALOS RP Kraków 0:0
27 2019-12-07 ISKIERKA TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 2:3 (20:25, 9:25, 25:22, 25:19, 6:15)
2019-12-14pauzuje- ISKIERKA TARNÓW 0:0
28 2019-12-14 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 0:0
29 2019-12-14 SL SALOS RP Kraków - LKS BOBOWA 0:0
30 2019-12-14 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0
2019-12-21 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - pauzuje0:0
31 2019-12-21 MKS GRYF Brzesko - SL SALOS RP Kraków 0:0
32 2019-12-21 LKS BOBOWA - Dunajec Nowy Sącz 0:0
33 2019-12-21 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:0
2020-01-11pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
34 2020-01-11 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
35 2020-01-11 Dunajec Nowy Sącz - MKS GRYF Brzesko 0:0
36 2020-01-11 SL SALOS RP Kraków - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
2020-01-18 SL SALOS RP Kraków - pauzuje0:0
37 2019-12-01 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (21:25, 17:25, 20:25)
38 2020-01-18 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW 0:0
39 2020-01-18 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
2020-01-25pauzuje- LKS BOBOWA 0:0
40 2020-01-25 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 0:0
41 2020-01-25 ISKIERKA TARNÓW - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
42 2019-12-08 SL SALOS RP Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:0

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 59123372274
2UMKS KĘCZANIN Kęty 59126405364
3MKS Andrychów 58116378326
4UKS Sparta AGH Kraków II4667292296
5KS DALIN Myślenice 56414346413
6WAWEL Kraków 44312242362
2019-10-06 UKS Sparta AGH Kraków II - pauzuje3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
1 2019-10-05 MKS Andrychów - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
2 2019-10-05 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:1 (25:17, 25:12, 23:25, 25:15)
3 2019-12-01 KS DALIN Myślenice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (24:26, 23:25, 21:25)
2019-10-14pauzuje- MKS Andrychów 0:3 (9:25, 18:25, 25:27)
4 2019-10-09 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Sparta AGH Kraków II 0:3 (23:25, 20:25, 29:31)
5 2019-10-16 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)
2019-10-23 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
6 2019-10-19 WAWEL Kraków - KS DALIN Myślenice 2:3 (14:25, 15:25, 25:22, 26:24, 16:18)
7 2019-10-30 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
8 2019-11-29 UKS Sparta AGH Kraków II - MKS Andrychów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
9 2019-11-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków II 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
10 2019-11-09 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:16, 25:11, 25:10)
2019-11-09 KS DALIN Myślenice - pauzuje0:0
11 2019-11-24 UKS Sparta AGH Kraków - KS DALIN Myślenice 3:0 (25:15, 25:19, 25:9)
12 2019-11-16 UKS Sparta AGH Kraków II - WAWEL Kraków 0:0
13 2019-11-16 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 2:3 (25:16, 25:22, 17:25, 18:25, 8:15)
14 2019-11-23 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (12:25, 8:25, 20:25)
15 2019-11-23 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków II 1:3 (15:25, 25:16, 16:25, 18:25)
2019-11-23pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
2019-11-30pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków II 0:0
16 2019-12-08 KS DALIN Myślenice - MKS Andrychów 0:0
17 2019-12-08 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
18 2019-12-07 UMKS KĘCZANIN Kęty - KS DALIN Myślenice 0:0
2019-12-07 MKS Andrychów - pauzuje0:0
19 2019-12-09 UKS Sparta AGH Kraków II - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
20 2019-12-14 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 0:0
2019-12-14pauzuje- UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
21 2019-12-14 KS DALIN Myślenice - WAWEL Kraków 0:0
2019-12-21 WAWEL Kraków - pauzuje0:0
22 2019-12-21 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
23 2019-12-21 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków II 0:0
24 2020-01-11 UKS Sparta AGH Kraków II - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
25 2020-01-11 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
2020-01-11pauzuje- KS DALIN Myślenice 0:0
26 2020-01-18 KS DALIN Myślenice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
27 2020-01-18 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków II 0:0
28 2020-01-18 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 0:0
29 2020-01-25 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 0:0
30 2020-01-25 UKS Sparta AGH Kraków II - KS DALIN Myślenice 0:0
2020-01-25 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0