Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Kadeci

Etap 2

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Andrychów 12307536
2Dunajec Nowy Sącz 12307546
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 220682150
1 2019-02-15 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:15, 25:15, 25:16)
2 2019-02-15 MKS Andrychów - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:10, 25:14, 25:12)
3 2019-02-16 Dunajec Nowy Sącz - MKS Andrychów 0:0

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Hutnik Kraków 2334146152
2UKS Sparta AGH Kraków 12307550
3UKS JEDYNKA Biecz 11137796
1 2019-02-15 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:13, 25:19, 25:18)
2 2019-02-15 UKS Hutnik Kraków - UKS JEDYNKA Biecz 3:1 (25:22, 21:25, 25:9, 25:21)
3 2019-02-16 UKS JEDYNKA Biecz - UKS Sparta AGH Kraków 0:0

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Dunajec Nowy Sącz 918270675351
2UKS JEDYNKA Biecz 9162311779695
3ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 10162114748718
4GKPS Gorlice 10141420683781
5UKS AS Niepołomice 10131121647699
6LKS Szynwałd 1010030462750
7Pauza 2 000000
2018-10-13 Dunajec Nowy Sącz - pauzuje0:0
1 2018-10-13 Pauza 2 - UKS AS Niepołomice 0:0
2 2018-10-13 GKPS Gorlice - UKS JEDYNKA Biecz 1:3 (25:20, 19:25, 20:25, 23:25)
3 2018-10-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS Szynwałd 3:0 (25:15, 25:12, 25:16)
2018-10-20pauzuje- LKS Szynwałd 0:0
4 2018-10-20 UKS JEDYNKA Biecz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 2:3 (20:25, 29:31, 25:20, 25:15, 11:15)
5 2019-01-05 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 3:0 (25:15, 25:16, 25:19)
6 2018-10-20 Dunajec Nowy Sącz - Pauza 2 0:0
2018-10-27 Pauza 2 - pauzuje0:0
7 2018-10-27 GKPS Gorlice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (14:25, 15:25, 12:25)
8 2018-10-27 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
9 2018-10-27 LKS Szynwałd - UKS JEDYNKA Biecz 0:3 (22:25, 17:25, 16:25)
2018-11-10pauzuje- UKS JEDYNKA Biecz 0:0
10 2018-11-10 UKS AS Niepołomice - LKS Szynwałd 3:0 (25:16, 25:8, 25:13)
11 2018-11-11 Dunajec Nowy Sącz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:10, 25:13, 25:11)
12 2018-11-10 Pauza 2 - GKPS Gorlice 0:0
2018-11-17 GKPS Gorlice - pauzuje0:0
13 2018-11-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Pauza 2 0:0
14 2018-11-17 LKS Szynwałd - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (12:25, 8:25, 12:25)
15 2018-11-17 UKS AS Niepołomice - UKS JEDYNKA Biecz 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
2018-11-24pauzuje- UKS AS Niepołomice 0:0
16 2018-11-10 UKS JEDYNKA Biecz - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (14:25, 11:25, 20:25)
17 2018-11-24 Pauza 2 - LKS Szynwałd 0:0
18 2018-12-22 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:2 (18:25, 26:24, 16:25, 25:23, 15:13)
2018-12-01 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - pauzuje0:0
19 2018-12-01 LKS Szynwałd - GKPS Gorlice 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
20 2018-12-01 UKS JEDYNKA Biecz - Pauza 2 0:0
21 2018-12-01 UKS AS Niepołomice - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (14:25, 16:25, 10:25)
2018-12-08pauzuje- Dunajec Nowy Sącz 0:0
22 2018-12-08 UKS AS Niepołomice - Pauza 2 0:0
23 2018-12-08 UKS JEDYNKA Biecz - GKPS Gorlice 3:1 (24:26, 25:22, 26:24, 25:16)
24 2018-12-08 LKS Szynwałd - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (20:25, 21:25, 12:25)
2018-12-12 LKS Szynwałd - pauzuje0:0
25 2018-12-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS JEDYNKA Biecz 1:3 (16:25, 17:25, 25:23, 21:25)
26 2019-02-03 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)
27 2018-12-12 Pauza 2 - Dunajec Nowy Sącz 0:0
2018-12-15pauzuje- Pauza 2 0:0
28 2018-12-14 Dunajec Nowy Sącz - GKPS Gorlice 3:0 (25:13, 25:18, 25:13)
29 2018-12-15 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:3 (20:25, 27:29, 12:25)
30 2018-12-15 UKS JEDYNKA Biecz - LKS Szynwałd 3:0 (25:20, 25:15, 25:13)
2019-01-12 UKS JEDYNKA Biecz - pauzuje0:0
31 2019-01-12 LKS Szynwałd - UKS AS Niepołomice 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
32 2019-01-12 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - Dunajec Nowy Sącz 0:3 (13:25, 13:25, 14:25)
33 2019-01-12 GKPS Gorlice - Pauza 2 0:0
2019-01-19pauzuje- GKPS Gorlice 0:0
34 2019-01-19 Pauza 2 - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
35 2018-11-17 Dunajec Nowy Sącz - LKS Szynwałd 3:0 (25:9, 25:12, 25:9)
36 2019-01-28 UKS JEDYNKA Biecz - UKS AS Niepołomice 3:2 (15:25, 25:10, 25:19, 22:25, 19:17)
2019-01-26 UKS AS Niepołomice - pauzuje0:0
37 2019-01-26 UKS JEDYNKA Biecz - Dunajec Nowy Sącz 0:0
38 2019-01-26 LKS Szynwałd - Pauza 2 0:0
39 2019-01-31 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
2019-02-02pauzuje- ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
40 2019-02-02 GKPS Gorlice - LKS Szynwałd 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
41 2019-02-02 Pauza 2 - UKS JEDYNKA Biecz 0:0
42 2019-02-02 Dunajec Nowy Sącz - UKS AS Niepołomice 3:0 (25:12, 25:19, 25:14)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sparta AGH Kraków 1223356948642
2MKS Andrychów 12213010946621
3UKS Hutnik Kraków 12212811914701
4UMKS KĘCZANIN Kęty 12171822778822
5WAWEL Kraków 12171724791865
6ALPS Wadowice 1214731605917
7SL SALOS RP Kraków 1213435504918
2018-10-13 UKS Sparta AGH Kraków - pauzuje0:0
1 2018-10-13 MKS Andrychów - ALPS Wadowice 3:0 (25:9, 25:14, 25:9)
2 2018-10-13 UMKS KĘCZANIN Kęty - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:15, 25:13, 25:14)
3 2018-10-16 UKS Hutnik Kraków - WAWEL Kraków 3:1 (25:23, 25:16, 22:25, 25:23)
2018-10-20pauzuje- WAWEL Kraków 0:0
4 2018-10-17 SL SALOS RP Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (11:25, 6:25, 12:25)
5 2018-10-22 ALPS Wadowice - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (19:25, 19:25, 8:25)
6 2018-10-17 UKS Sparta AGH Kraków - MKS Andrychów 3:0 (25:20, 27:25, 27:25)
2018-10-27 MKS Andrychów - pauzuje0:0
7 2018-10-28 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
8 2018-10-23 UKS Hutnik Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:10, 25:14, 25:8)
9 2018-10-27 WAWEL Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:16, 25:13, 25:21)
2018-11-10pauzuje- SL SALOS RP Kraków 0:0
10 2018-11-10 ALPS Wadowice - WAWEL Kraków 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 14:25)
11 2019-02-11 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)
12 2018-10-31 MKS Andrychów - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:12, 25:23, 25:12)
2018-11-17 UMKS KĘCZANIN Kęty - pauzuje0:0
13 2018-11-20 UKS Hutnik Kraków - MKS Andrychów 0:3 (22:25, 20:25, 15:25)
14 2019-01-08 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (5:25, 15:25, 11:25)
15 2018-11-17 SL SALOS RP Kraków - ALPS Wadowice 1:3 (22:25, 17:25, 25:22, 15:25)
2018-11-24pauzuje- ALPS Wadowice 0:0
16 2018-11-23 UKS Sparta AGH Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:7, 25:4)
17 2018-11-24 MKS Andrychów - WAWEL Kraków 3:0 (25:13, 25:9, 25:12)
18 2018-11-24 UMKS KĘCZANIN Kęty - UKS Hutnik Kraków 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
2018-12-01 UKS Hutnik Kraków - pauzuje0:0
19 2018-12-02 WAWEL Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:2 (21:25, 22:25, 25:20, 25:13, 15:11)
20 2018-12-02 MKS Andrychów - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:3, 25:6, 25:9)
21 2018-12-01 ALPS Wadowice - UKS Sparta AGH Kraków 0:3 (14:25, 19:25, 9:25)
2018-12-08pauzuje- UKS Sparta AGH Kraków 0:0
22 2018-12-08 ALPS Wadowice - MKS Andrychów 0:3 (7:25, 12:25, 12:25)
23 2018-12-09 SL SALOS RP Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 0:3 (8:25, 14:25, 10:25)
24 2018-12-06 WAWEL Kraków - UKS Hutnik Kraków 0:3 (18:25, 14:25, 16:25)
2018-12-12 WAWEL Kraków - pauzuje0:0
25 2018-11-27 UKS Hutnik Kraków - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:9, 25:6, 25:9)
26 2018-12-14 UMKS KĘCZANIN Kęty - ALPS Wadowice 3:0 (25:11, 25:15, 25:11)
27 2019-01-09 MKS Andrychów - UKS Sparta AGH Kraków 2:3 (25:15, 15:25, 25:23, 12:25, 10:15)
2018-12-15pauzuje- MKS Andrychów 0:0
28 2018-12-19 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:11, 25:14, 25:15)
29 2018-12-17 ALPS Wadowice - UKS Hutnik Kraków 0:3 (12:25, 9:25, 24:26)
30 2018-12-16 SL SALOS RP Kraków - WAWEL Kraków 0:3 (1:25, 16:25, 9:25)
2019-01-12 SL SALOS RP Kraków - pauzuje0:0
31 2019-02-09 WAWEL Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:11, 25:15, 25:20)
32 2019-02-05 UKS Hutnik Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 21:25)
33 2019-01-12 UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS Andrychów 1:3 (27:25, 15:25, 12:25, 13:25)
2019-01-19pauzuje- UMKS KĘCZANIN Kęty 0:0
34 2019-02-01 MKS Andrychów - UKS Hutnik Kraków 1:3 (26:28, 25:11, 20:25, 18:25)
35 2018-11-07 UKS Sparta AGH Kraków - WAWEL Kraków 3:0 (25:14, 25:12, 25:12)
36 2019-02-02 ALPS Wadowice - SL SALOS RP Kraków 3:0 (25:18, 28:26, 25:20)
2019-01-26 ALPS Wadowice - pauzuje0:0
37 2019-01-11 SL SALOS RP Kraków - UKS Sparta AGH Kraków 3:2 (17:25, 14:25, 25:18, 25:0, 15:0)
38 2019-01-31 WAWEL Kraków - MKS Andrychów 0:3 (13:25, 14:25, 13:25)
39 2019-01-08 UKS Hutnik Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty 3:0 (25:16, 25:9, 25:21)
2019-02-02pauzuje- UKS Hutnik Kraków 0:0
40 2019-02-02 UMKS KĘCZANIN Kęty - WAWEL Kraków 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:20)
41 2019-01-27 SL SALOS RP Kraków - MKS Andrychów 0:3 (7:25, 8:25, 9:25)
42 2018-12-01 UKS Sparta AGH Kraków - ALPS Wadowice 3:0 (25:11, 25:15, 25:12)