Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Kobiet II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SKAWA Wadowice 1437401212081048
2KS Volley Podegrodzie 1428351912281152
3GKPS Gorlice 1427302212021075
4GSKS Laskowa 1419262912041239
5MUKS ISKIERKA TARNÓW 1415213010901189
6MKS RYGLICE 1415193110551116
7MKS GRYF Brzesko 1415193110651143
8VOLLEYTEAM Gromnik 1412173310681158
1 2023-10-14 GKPS Gorlice - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:1 (23:25, 25:13, 25:14, 25:11)
2 2023-10-14 GSKS Laskowa - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:19, 25:14, 25:19)
3 2023-10-13 MKS RYGLICE - KS Volley Podegrodzie 2:3 (22:25, 19:25, 26:24, 25:17, 8:15)
4 2023-10-14 MKS SKAWA Wadowice - VOLLEYTEAM Gromnik 3:1 (25:17, 27:29, 25:21, 25:20)
5 2023-10-21 MUKS ISKIERKA TARNÓW - VOLLEYTEAM Gromnik 3:0 (25:17, 25:20, 34:32)
6 2023-10-21 MKS RYGLICE - MKS SKAWA Wadowice 2:3 (25:13, 23:25, 25:23, 17:25, 13:15)
7 2023-10-21 MKS GRYF Brzesko - KS Volley Podegrodzie 2:3 (16:25, 22:25, 25:22, 25:21, 11:15)
8 2024-02-24 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:1 (25:18, 25:14, 23:25, 25:19)
9 2023-10-28 GSKS Laskowa - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:1 (17:25, 25:23, 25:17, 25:19)
10 2023-10-27 GKPS Gorlice - KS Volley Podegrodzie 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
11 2023-10-28 MKS SKAWA Wadowice - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)
12 2023-10-28 VOLLEYTEAM Gromnik - MKS RYGLICE 0:3 (14:25, 21:25, 16:25)
13 2023-11-04 MUKS ISKIERKA TARNÓW - MKS RYGLICE 3:0 (25:23, 25:17, 25:16)
14 2024-02-24 MKS GRYF Brzesko - VOLLEYTEAM Gromnik 3:0 (25:17, 25:23, 25:20)
15 2023-11-12 GKPS Gorlice - MKS SKAWA Wadowice 3:1 (19:25, 25:20, 25:11, 25:21)
16 2023-11-03 GSKS Laskowa - KS Volley Podegrodzie 3:1 (25:20, 27:29, 25:18, 25:16)
17 2024-02-03 KS Volley Podegrodzie - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
18 2023-11-18 MKS SKAWA Wadowice - GSKS Laskowa 3:1 (25:18, 23:25, 25:20, 25:17)
19 2023-11-18 VOLLEYTEAM Gromnik - GKPS Gorlice 0:3 (21:25, 15:25, 26:28)
20 2024-01-27 MKS RYGLICE - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:17)
21 2023-11-25 MUKS ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 1:3 (25:20, 21:25, 11:25, 19:25)
22 2023-11-25 GKPS Gorlice - MKS RYGLICE 3:0 (25:20, 25:16, 25:15)
23 2024-01-05 GSKS Laskowa - VOLLEYTEAM Gromnik 3:1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:18)
24 2023-11-25 KS Volley Podegrodzie - MKS SKAWA Wadowice 1:3 (21:25, 22:25, 25:16, 23:25)
25 2023-12-02 MKS SKAWA Wadowice - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:2 (25:18, 22:25, 25:12, 17:25, 15:10)
26 2023-12-02 VOLLEYTEAM Gromnik - KS Volley Podegrodzie 2:3 (25:23, 25:15, 21:25, 21:25, 10:15)
27 2023-12-22 MKS RYGLICE - GSKS Laskowa 1:3 (17:25, 32:34, 25:23, 23:25)
28 2023-12-02 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 3:2 (25:22, 19:25, 29:27, 18:25, 15:13)
29 2023-12-09 MUKS ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 3:0 (26:24, 25:21, 31:29)
30 2023-12-09 MKS GRYF Brzesko - GSKS Laskowa 3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 25:17)
31 2023-12-09 KS Volley Podegrodzie - MKS RYGLICE 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)
32 2023-12-09 VOLLEYTEAM Gromnik - MKS SKAWA Wadowice 1:3 (17:25, 25:20, 21:25, 20:25)
33 2023-12-17 VOLLEYTEAM Gromnik - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
34 2023-12-16 MKS SKAWA Wadowice - MKS RYGLICE 3:0 (25:20, 25:23, 25:10)
35 2023-12-16 KS Volley Podegrodzie - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:19, 25:23, 29:27)
36 2023-12-16 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 3:2 (19:25, 25:19, 25:21, 21:25, 18:16)
37 2024-01-13 MUKS ISKIERKA TARNÓW - GSKS Laskowa 2:3 (25:22, 25:23, 23:25, 21:25, 8:15)
38 2024-01-13 KS Volley Podegrodzie - GKPS Gorlice 3:2 (21:25, 24:26, 25:20, 25:16, 15:8)
39 2024-01-13 MKS GRYF Brzesko - MKS SKAWA Wadowice 0:3 (21:25, 14:25, 21:25)
40 2024-01-13 MKS RYGLICE - VOLLEYTEAM Gromnik 2:3 (20:25, 25:16, 25:23, 27:29, 8:15)
41 2024-01-20 MKS RYGLICE - MUKS ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
42 2024-01-20 VOLLEYTEAM Gromnik - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)
43 2024-01-20 MKS SKAWA Wadowice - GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)
44 2024-01-20 KS Volley Podegrodzie - GSKS Laskowa 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)
45 2024-02-28 MUKS ISKIERKA TARNÓW - KS Volley Podegrodzie 2:3 (19:25, 22:25, 25:23, 30:28, 13:15)
46 2024-02-03 GSKS Laskowa - MKS SKAWA Wadowice 1:3 (25:15, 22:25, 21:25, 12:25)
47 2024-02-03 GKPS Gorlice - VOLLEYTEAM Gromnik 3:0 (25:17, 25:19, 26:24)
48 2024-02-03 MKS GRYF Brzesko - MKS RYGLICE 3:0 (25:17, 25:19, 25:13)
49 2024-02-17 MKS GRYF Brzesko - MUKS ISKIERKA TARNÓW 0:3 (22:25, 20:25, 32:34)
50 2024-02-10 MKS RYGLICE - GKPS Gorlice 0:3 (16:25, 20:25, 21:25)
51 2024-02-17 VOLLEYTEAM Gromnik - GSKS Laskowa 3:1 (25:19, 25:18, 24:26, 25:19)
52 2024-02-24 MKS SKAWA Wadowice - KS Volley Podegrodzie 3:0 (25:20, 25:15, 25:21)
53 2024-03-01 MUKS ISKIERKA TARNÓW - MKS SKAWA Wadowice 0:3 (22:25, 22:25, 14:25)
54 2024-03-02 KS Volley Podegrodzie - VOLLEYTEAM Gromnik 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)
55 2024-03-02 GSKS Laskowa - MKS RYGLICE 0:3 (17:25, 19:25, 14:25)
56 2024-03-02 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 3:1 (25:14, 25:20, 22:25, 25:14)