Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS AS Niepołomice 13307558
2GKPS Gorlice 13319989
3GSKS Laskowa 123211396
4LKS BOBOWA 1232109108
5UKS Sparta AGH Kraków 1123108109
6ISKIERKA TARNÓW 112396113
7UKS ZALEW Świnna Poręba 10138999
8MKS GRYF Brzesko 10035875
9UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 000000
10UMKS KĘCZANIN Kęty II000000
1 2019-10-12 GSKS Laskowa - ISKIERKA TARNÓW 3:2 (25:19, 23:25, 25:17, 25:27, 15:8)
2 2019-10-12 GKPS Gorlice - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:1 (24:26, 25:21, 25:19, 25:23)
3 2019-10-12 UKS AS Niepołomice - MKS GRYF Brzesko 3:0 (25:17, 25:20, 25:21)
4 2019-10-12 LKS BOBOWA - UKS Sparta AGH Kraków 3:2 (27:25, 25:21, 19:25, 23:25, 15:12)
5 2019-10-12 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
6 2019-10-19 ISKIERKA TARNÓW - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
7 2019-10-19 UKS Sparta AGH Kraków - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
8 2019-10-19 MKS GRYF Brzesko - LKS BOBOWA 0:0
9 2019-10-19 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS AS Niepołomice 0:0
10 2019-10-19 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 0:0
11 2019-10-26 GKPS Gorlice - ISKIERKA TARNÓW 0:0
12 2019-10-26 UKS AS Niepołomice - GSKS Laskowa 0:0
13 2019-10-26 LKS BOBOWA - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
14 2019-10-26 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0
15 2019-10-26 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
16 2019-11-09 ISKIERKA TARNÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
17 2019-11-09 MKS GRYF Brzesko - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
18 2019-11-09 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
19 2019-11-09 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 0:0
20 2019-11-09 GKPS Gorlice - UKS AS Niepołomice 0:0
21 2019-11-16 UKS AS Niepołomice - ISKIERKA TARNÓW 0:0
22 2019-11-16 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 0:0
23 2019-11-16 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GSKS Laskowa 0:0
24 2019-11-16 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
25 2019-11-16 UKS Sparta AGH Kraków - MKS GRYF Brzesko 0:0
26 2019-11-23 ISKIERKA TARNÓW - MKS GRYF Brzesko 0:0
27 2019-11-23 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
28 2019-11-23 GSKS Laskowa - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
29 2019-11-23 GKPS Gorlice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
30 2019-11-23 UKS AS Niepołomice - LKS BOBOWA 0:0
31 2019-11-30 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 0:0
32 2019-11-30 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UKS AS Niepołomice 0:0
33 2019-11-30 UMKS KĘCZANIN Kęty II - GKPS Gorlice 0:0
34 2019-11-30 UKS Sparta AGH Kraków - GSKS Laskowa 0:0
35 2019-11-30 MKS GRYF Brzesko - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
36 2019-12-07 ISKIERKA TARNÓW - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
37 2019-12-07 GSKS Laskowa - MKS GRYF Brzesko 0:0
38 2019-12-07 GKPS Gorlice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
39 2019-12-07 UKS AS Niepołomice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
40 2019-12-07 LKS BOBOWA - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
41 2019-12-14 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - ISKIERKA TARNÓW 0:0
42 2019-12-14 UMKS KĘCZANIN Kęty II - LKS BOBOWA 0:0
43 2019-12-14 UKS Sparta AGH Kraków - UKS AS Niepołomice 0:0
44 2019-12-14 MKS GRYF Brzesko - GKPS Gorlice 0:0
45 2019-12-14 UKS ZALEW Świnna Poręba - GSKS Laskowa 0:0
46 2019-12-21 ISKIERKA TARNÓW - GSKS Laskowa 0:0
47 2019-12-21 UKS ZALEW Świnna Poręba - GKPS Gorlice 0:0
48 2019-12-21 MKS GRYF Brzesko - UKS AS Niepołomice 0:0
49 2019-12-21 UKS Sparta AGH Kraków - LKS BOBOWA 0:0
50 2019-12-21 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
51 2020-01-11 UMKS KĘCZANIN Kęty II - ISKIERKA TARNÓW 0:0
52 2020-01-11 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
53 2020-01-11 LKS BOBOWA - MKS GRYF Brzesko 0:0
54 2020-01-11 UKS AS Niepołomice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
55 2020-01-11 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 0:0
56 2020-01-18 ISKIERKA TARNÓW - GKPS Gorlice 0:0
57 2020-01-18 GSKS Laskowa - UKS AS Niepołomice 0:0
58 2020-01-18 UKS ZALEW Świnna Poręba - LKS BOBOWA 0:0
59 2020-01-18 MKS GRYF Brzesko - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
60 2020-01-18 UKS Sparta AGH Kraków - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
61 2020-01-25 UKS Sparta AGH Kraków - ISKIERKA TARNÓW 0:0
62 2020-01-25 UMKS KĘCZANIN Kęty II - MKS GRYF Brzesko 0:0
63 2020-01-25 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
64 2020-01-25 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:0
65 2020-01-25 UKS AS Niepołomice - GKPS Gorlice 0:0
66 2020-02-01 ISKIERKA TARNÓW - UKS AS Niepołomice 0:0
67 2020-02-01 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
68 2020-02-01 GSKS Laskowa - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
69 2020-02-01 UKS ZALEW Świnna Poręba - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
70 2020-02-01 MKS GRYF Brzesko - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
71 2020-02-15 MKS GRYF Brzesko - ISKIERKA TARNÓW 0:0
72 2020-02-15 UKS Sparta AGH Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
73 2020-02-15 UMKS KĘCZANIN Kęty II - GSKS Laskowa 0:0
74 2020-02-15 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - GKPS Gorlice 0:0
75 2020-02-15 LKS BOBOWA - UKS AS Niepołomice 0:0
76 2020-02-29 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:0
77 2020-02-29 UKS AS Niepołomice - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
78 2020-02-29 GKPS Gorlice - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
79 2020-02-29 GSKS Laskowa - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
80 2020-02-29 UKS ZALEW Świnna Poręba - MKS GRYF Brzesko 0:0
81 2020-03-07 UKS ZALEW Świnna Poręba - ISKIERKA TARNÓW 0:0
82 2020-03-07 MKS GRYF Brzesko - GSKS Laskowa 0:0
83 2020-03-07 UKS Sparta AGH Kraków - GKPS Gorlice 0:0
84 2020-03-07 UMKS KĘCZANIN Kęty II - UKS AS Niepołomice 0:0
85 2020-03-07 UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW - LKS BOBOWA 0:0
86 2020-03-14 ISKIERKA TARNÓW - UKS HUTNIK WANDA KRAKÓW 0:0
87 2020-03-14 LKS BOBOWA - UMKS KĘCZANIN Kęty II 0:0
88 2020-03-14 UKS AS Niepołomice - UKS Sparta AGH Kraków 0:0
89 2020-03-14 GKPS Gorlice - MKS GRYF Brzesko 0:0
90 2020-03-14 GSKS Laskowa - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0