Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

I Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1GKPS Gorlice 10222611863751
2KŁOS Olkusz 921249769671
3GSKS Laskowa 9182315858798
4ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 9151616706712
5OGNIWO Piwniczna 9141918805836
6LKS BOBOWA 9142020883879
7UKS Hutnik Kraków 971122718793
8UKS ZALEW Świnna Poręba 100230645807
1 2017-11-04 GKPS Gorlice - OGNIWO Piwniczna 3:1 (25:19, 25:18, 18:25, 25:17)
2 2017-11-04 GSKS Laskowa - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:22, 25:19, 28:26)
3 2017-11-04 UKS Hutnik Kraków - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
4 2017-11-04 KŁOS Olkusz - LKS BOBOWA 1:3 (25:15, 18:25, 23:25, 22:25)
5 2017-11-18 OGNIWO Piwniczna - LKS BOBOWA 3:1 (28:26, 25:19, 21:25, 25:21)
6 2017-11-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - KŁOS Olkusz 0:3 (19:25, 21:25, 21:25)
7 2017-11-18 UKS ZALEW Świnna Poręba - UKS Hutnik Kraków 1:3 (26:24, 20:25, 21:25, 23:25)
8 2017-11-18 GKPS Gorlice - GSKS Laskowa 3:2 (21:25, 22:25, 25:13, 25:21, 15:13)
9 2018-01-06 GSKS Laskowa - OGNIWO Piwniczna 2:3 (25:27, 25:18, 25:20, 20:25, 13:15)
10 2017-11-24 UKS Hutnik Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (22:25, 31:33, 18:25)
11 2017-11-25 KŁOS Olkusz - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:16, 25:23, 25:16)
12 2017-11-25 LKS BOBOWA - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (17:25, 19:25, 25:21, 20:25)
13 2017-12-18 OGNIWO Piwniczna - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 1:3 (19:25, 25:17, 18:25, 10:25)
14 2017-12-02 UKS ZALEW Świnna Poręba - LKS BOBOWA 1:3 (25:23, 21:25, 16:25, 23:25)
15 2017-12-22 GKPS Gorlice - KŁOS Olkusz 1:3 (20:25, 22:25, 25:20, 19:25)
16 2017-12-02 GSKS Laskowa - UKS Hutnik Kraków 3:1 (25:27, 25:18, 25:14, 25:18)
17 2017-12-08 UKS Hutnik Kraków - OGNIWO Piwniczna 1:3 (17:25, 35:37, 25:19, 24:26)
18 2017-12-09 KŁOS Olkusz - GSKS Laskowa 2:3 (25:19, 21:25, 20:25, 25:19, 13:15)
19 2017-12-30 LKS BOBOWA - GKPS Gorlice 2:3 (19:25, 26:24, 23:25, 25:19, 15:17)
20 2017-12-09 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (30:28, 25:18, 25:17)
21 2017-12-16 OGNIWO Piwniczna - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
22 2018-01-06 GKPS Gorlice - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:22, 25:17, 25:11)
23 2017-12-23 GSKS Laskowa - LKS BOBOWA 3:2 (25:17, 20:25, 22:25, 25:22, 15:12)
24 2017-12-15 UKS Hutnik Kraków - KŁOS Olkusz 0:3 (25:27, 18:25, 19:25)
25 2018-01-13 KŁOS Olkusz - OGNIWO Piwniczna 3:2 (25:18, 13:25, 25:19, 23:25, 17:15)
26 2018-01-13 LKS BOBOWA - UKS Hutnik Kraków 3:2 (25:19, 24:26, 25:20, 22:25, 15:8)
27 2018-01-13 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GSKS Laskowa 3:1 (21:25, 25:17, 28:26, 26:24)
28 2018-01-13 UKS ZALEW Świnna Poręba - GKPS Gorlice 0:3 (14:25, 20:25, 16:25)
29 2018-01-20 OGNIWO Piwniczna - GKPS Gorlice 0:3 (14:25, 19:25, 20:25)
30 2018-01-21 UKS ZALEW Świnna Poręba - GSKS Laskowa 0:3 (17:25, 14:25, 22:25)
31 2018-01-20 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - UKS Hutnik Kraków 3:1 (20:25, 25:16, 25:23, 25:21)
32 2018-02-23 LKS BOBOWA - KŁOS Olkusz 0:0
33 2018-01-27 LKS BOBOWA - OGNIWO Piwniczna 2:3 (19:25, 25:22, 28:30, 25:21, 12:15)
34 2018-02-02 KŁOS Olkusz - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 3:0 (25:13, 25:15, 25:21)
35 2018-01-26 UKS Hutnik Kraków - UKS ZALEW Świnna Poręba 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
36 2018-02-03 GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:19)
37 2018-02-25 OGNIWO Piwniczna - GSKS Laskowa 0:0
38 2018-02-10 GKPS Gorlice - UKS Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)
39 2018-02-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - KŁOS Olkusz 0:3 (25:27, 18:25, 20:25)
40 2018-02-18 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - LKS BOBOWA 1:3 (22:25, 25:19, 19:25, 17:25)
41 2018-03-03 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - OGNIWO Piwniczna 0:0
42 2018-03-03 LKS BOBOWA - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0
43 2018-03-03 KŁOS Olkusz - GKPS Gorlice 0:0
44 2018-03-03 UKS Hutnik Kraków - GSKS Laskowa 0:0
45 2018-03-10 OGNIWO Piwniczna - UKS Hutnik Kraków 0:0
46 2018-03-10 GSKS Laskowa - KŁOS Olkusz 0:0
47 2018-02-25 GKPS Gorlice - LKS BOBOWA 0:0
48 2018-03-10 UKS ZALEW Świnna Poręba - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
49 2018-03-17 UKS ZALEW Świnna Poręba - OGNIWO Piwniczna 0:0
50 2018-03-17 ISKIERKA KRZYZ TARNÓW - GKPS Gorlice 0:0
51 2018-03-17 LKS BOBOWA - GSKS Laskowa 0:0
52 2018-03-17 KŁOS Olkusz - UKS Hutnik Kraków 0:0
53 2018-03-24 OGNIWO Piwniczna - KŁOS Olkusz 0:0
54 2018-03-24 UKS Hutnik Kraków - LKS BOBOWA 0:0
55 2018-03-24 GSKS Laskowa - ISKIERKA KRZYZ TARNÓW 0:0
56 2018-03-24 GKPS Gorlice - UKS ZALEW Świnna Poręba 0:0