Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS AGH KRAKÓW 917164454328
2AZS PWSZ TARNÓW 816161410219
3AZS UJ 814135421318
4AZS AWF KRAKÓW 9141110419416
5AZS PK Kraków 9131013445468
6AZS CMUJ 913811398401
7AZS UEK 911515345430
8AZS UR 71098342342
9AZS UP 810712354402
10AZS KA 88016136400
1 2019-11-14 AZS UEK - AZS AGH KRAKÓW 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
2 2019-11-18 AZS AWF KRAKÓW - AZS KA 2:0 (25:11, 25:9, 0:0)
3 2019-11-20 AZS KA - AZS UEK 0:2 (7:25, 7:25, 0:0)
4 2019-11-20 AZS AGH KRAKÓW - AZS CMUJ 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
5 2019-11-21 AZS UP - AZS AWF KRAKÓW 1:2 (18:25, 25:23, 11:15)
6 2019-11-25 AZS UEK - AZS PWSZ TARNÓW 0:2 (5:25, 16:25, 0:0)
7 2019-11-26 AZS CMUJ - AZS UR 0:2 (18:25, 23:25, 0:0)
8 2019-11-25 AZS AGH KRAKÓW - AZS UJ 2:1 (25:23, 19:25, 15:12)
9 2019-11-28 AZS UEK - AZS UP 2:1 (21:25, 25:17, 15:9)
10 2019-12-02 AZS PWSZ TARNÓW - AZS AGH KRAKÓW 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
11 2019-12-02 AZS AWF KRAKÓW - AZS UR 2:1 (25:16, 23:25, 15:13)
12 2019-12-03 AZS CMUJ - AZS AWF KRAKÓW 0:2 (18:25, 24:26, 0:0)
13 2019-12-03 AZS UJ - AZS KA 2:0 (25:12, 25:4, 0:0)
14 2019-12-04 AZS AGH KRAKÓW - AZS UP 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
15 2019-12-09 AZS PWSZ TARNÓW - AZS PK Kraków 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
16 2019-12-09 AZS AWF KRAKÓW - AZS AGH KRAKÓW 0:2 (12:25, 23:25, 0:0)
17 2020-01-23 AZS UP - AZS CMUJ 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
18 2019-12-10 AZS UJ - AZS AWF KRAKÓW 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
19 2019-12-11 AZS AGH KRAKÓW - AZS KA 2:0 (25:2, 25:7, 0:0)
20 2019-12-12 AZS UEK - AZS PK Kraków 1:2 (27:25, 21:25, 10:15)
21 2019-12-16 AZS AWF KRAKÓW - AZS PWSZ TARNÓW 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
22 2019-12-17 AZS PK Kraków - AZS UP 2:1 (23:25, 25:17, 15:12)
23 2019-12-18 AZS KA - AZS PK Kraków 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
24 2019-12-19 AZS UJ - AZS UEK 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
25 2020-01-09 AZS PK Kraków - AZS AWF KRAKÓW 2:1 (23:25, 25:17, 15:10)
26 2020-01-13 AZS PWSZ TARNÓW - AZS KA 2:0 (25:5, 25:6, 0:0)
27 2020-01-14 AZS PK Kraków - AZS CMUJ 1:2 (20:25, 26:24, 11:15)
28 2020-01-16 AZS UP - AZS UJ 2:0 (26:24, 27:25, 0:0)
29 2020-01-16 AZS UR - AZS AGH KRAKÓW 1:2 (25:22, 18:25, 7:15)
30 2020-01-20 AZS AWF KRAKÓW - AZS UEK 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
31 2019-11-27 AZS KA - AZS UP 0:2 (12:25, 4:25, 0:0)
32 2020-01-21 AZS UJ - AZS UR 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
33 2020-01-21 AZS CMUJ - AZS KA 2:0 (25:5, 25:17, 0:0)
34 2020-01-23 AZS UR - AZS PK Kraków 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
35 2020-01-27 AZS PWSZ TARNÓW - AZS CMUJ 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
36 2020-01-30 AZS UR - AZS UEK 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
37 2020-02-25 AZS UR - AZS PWSZ TARNÓW 1:2 (19:25, 25:20, 10:15)
38 2020-02-27 AZS PK Kraków - AZS UJ 1:2 (23:25, 25:22, 13:15)
39 2020-03-02 AZS PWSZ TARNÓW - AZS UP 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
40 2020-03-03 AZS CMUJ - AZS UJ 0:2 (22:25, 12:25, 0:0)
41 2020-03-04 AZS KA - AZS UR 0:0
42 2020-03-10 AZS UP - AZS UR 0:0
43 2019-12-05 AZS CMUJ - AZS UEK 2:0 (25:10, 25:22, 0:0)
44 2019-11-04 AZS AGH KRAKÓW - AZS PK Kraków 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)