Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS AGH KRAKÓW 917164454328
2AZS AWF KRAKÓW 9141110419416
3AZS PK Kraków 71199351356
4AZS PWSZ TARNÓW 510100250111
5AZS UEK 810513312380
6AZS UJ 5874259189
7AZS UP 6878289302
8AZS CMUJ 5747237241
9AZS KA 77014114350
10AZS UR 3444154166
1 2019-11-14 AZS UEK - AZS AGH KRAKÓW 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
2 2019-11-18 AZS AWF KRAKÓW - AZS KA 2:0 (25:11, 25:9, 0:0)
3 2019-11-20 AZS KA - AZS UEK 0:2 (7:25, 7:25, 0:0)
4 2019-11-20 AZS AGH KRAKÓW - AZS CMUJ 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
5 2019-11-21 AZS UP - AZS AWF KRAKÓW 1:2 (18:25, 25:23, 11:15)
6 2019-11-25 AZS UEK - AZS PWSZ TARNÓW 0:2 (5:25, 16:25, 0:0)
7 2019-11-26 AZS CMUJ - AZS UR 0:2 (18:25, 23:25, 0:0)
8 2019-11-25 AZS AGH KRAKÓW - AZS UJ 2:1 (25:23, 19:25, 15:12)
9 2019-11-28 AZS UEK - AZS UP 2:1 (21:25, 25:17, 15:9)
10 2019-12-02 AZS PWSZ TARNÓW - AZS AGH KRAKÓW 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
11 2019-12-02 AZS AWF KRAKÓW - AZS UR 2:1 (25:16, 23:25, 15:13)
12 2019-12-03 AZS CMUJ - AZS AWF KRAKÓW 0:2 (18:25, 24:26, 0:0)
13 2019-12-03 AZS UJ - AZS KA 2:0 (25:12, 25:4, 0:0)
14 2019-12-04 AZS AGH KRAKÓW - AZS UP 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
15 2019-12-09 AZS PWSZ TARNÓW - AZS PK Kraków 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
16 2019-12-09 AZS AWF KRAKÓW - AZS AGH KRAKÓW 0:2 (12:25, 23:25, 0:0)
17 2020-01-23 AZS UP - AZS CMUJ 0:0
18 2019-12-10 AZS UJ - AZS AWF KRAKÓW 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
19 2019-12-11 AZS AGH KRAKÓW - AZS KA 2:0 (25:2, 25:7, 0:0)
20 2019-12-12 AZS UEK - AZS PK Kraków 1:2 (27:25, 21:25, 10:15)
21 2019-12-16 AZS AWF KRAKÓW - AZS PWSZ TARNÓW 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
22 2019-12-17 AZS PK Kraków - AZS UP 2:1 (23:25, 25:17, 15:12)
23 2019-12-18 AZS KA - AZS PK Kraków 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
24 2019-12-19 AZS UJ - AZS UEK 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
25 2020-01-09 AZS PK Kraków - AZS AWF KRAKÓW 2:1 (23:25, 25:17, 15:10)
26 2020-01-13 AZS PWSZ TARNÓW - AZS KA 2:0 (25:5, 25:6, 0:0)
27 2020-01-14 AZS PK Kraków - AZS CMUJ 1:2 (20:25, 26:24, 11:15)
28 2020-01-16 AZS UP - AZS UJ 2:0 (26:24, 27:25, 0:0)
29 2020-01-16 AZS UR - AZS AGH KRAKÓW 1:2 (25:22, 18:25, 7:15)
30 2020-01-20 AZS AWF KRAKÓW - AZS UEK 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
31 2019-11-27 AZS KA - AZS UP 0:2 (12:25, 4:25, 0:0)
32 2020-01-21 AZS UJ - AZS UR 0:0
33 2020-01-21 AZS CMUJ - AZS KA 0:0
34 2020-01-23 AZS UR - AZS PK Kraków 0:0
35 2020-01-27 AZS PWSZ TARNÓW - AZS CMUJ 0:0
36 2020-01-30 AZS UR - AZS UEK 0:0
37 2020-02-25 AZS UR - AZS PWSZ TARNÓW 0:0
38 2020-02-27 AZS PK Kraków - AZS UJ 0:0
39 2020-03-02 AZS PWSZ TARNÓW - AZS UP 0:0
40 2020-03-03 AZS CMUJ - AZS UJ 0:0
41 2020-03-04 AZS KA - AZS UR 0:0
42 2020-03-10 AZS UP - AZS UR 0:0
43 2020-03-10 AZS UJ - AZS PWSZ TARNÓW 0:0
44 2019-12-05 AZS CMUJ - AZS UEK 2:0 (25:10, 25:22, 0:0)
45 2019-11-04 AZS AGH KRAKÓW - AZS PK Kraków 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)