Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Małopolska Mężczyzn I Liga Małopolska Kobiet I Liga Małopolska Mężczyzn Akademickie Kobiet Akademickie Mężczyzn

II Liga Małopolska Mężczyzn

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1WAWEL Kraków 13373951073865
2GRÓD CZOP PODEGRODZIE 13343591063823
3SOKÓŁ Gumniska Tarnów 1321262210811043
4UKS Sparta AGH Kraków II1317243011441190
5MKS RYGLICE 1317212710271051
6Orzeł Ciężkowice 1314203110271146
7KS GORCE NOWY TARG 131014329521076
8VOLLEYTEAM LO GROMNIK 136143710191192
1 2019-10-19 KS GORCE NOWY TARG - UKS Sparta AGH Kraków II 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)
2 2019-10-26 Orzeł Ciężkowice - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:3 (18:25, 19:25, 21:25)
3 2019-10-26 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 1:3 (16:25, 11:25, 25:19, 22:25)
4 2019-10-19 MKS RYGLICE - WAWEL Kraków 0:3 (11:25, 17:25, 15:25)
5 2019-11-09 KS GORCE NOWY TARG - WAWEL Kraków 0:3 (19:25, 14:25, 15:25)
6 2019-11-09 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - MKS RYGLICE 3:0 (25:16, 25:20, 25:19)
7 2019-11-08 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:3 (23:25, 19:25, 21:25)
8 2019-11-08 UKS Sparta AGH Kraków II - Orzeł Ciężkowice 2:3 (25:11, 17:25, 21:25, 27:25, 14:16)
9 2019-11-16 Orzeł Ciężkowice - KS GORCE NOWY TARG 3:2 (23:25, 25:20, 21:25, 27:25, 15:10)
10 2019-11-03 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - UKS Sparta AGH Kraków II 2:3 (25:19, 18:25, 20:25, 34:32, 6:15)
11 2019-11-16 MKS RYGLICE - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:3 (24:26, 18:25, 21:25)
12 2019-11-16 WAWEL Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:0 (25:23, 25:18, 25:17)
13 2019-11-23 KS GORCE NOWY TARG - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 0:3 (18:25, 22:25, 10:25)
14 2019-11-22 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - WAWEL Kraków 2:3 (25:20, 25:21, 23:25, 17:25, 9:15)
15 2019-11-22 MKS RYGLICE - UKS Sparta AGH Kraków II 3:2 (20:25, 24:26, 25:13, 25:21, 15:12)
16 2019-11-23 Orzeł Ciężkowice - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:0 (25:19, 25:13, 25:19)
17 2019-11-30 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - KS GORCE NOWY TARG 1:3 (14:25, 25:17, 21:25, 25:27)
18 2019-11-29 MKS RYGLICE - Orzeł Ciężkowice 1:3 (15:25, 19:25, 25:22, 27:29)
19 2020-01-21 UKS Sparta AGH Kraków II - WAWEL Kraków 2:3 (25:19, 21:25, 29:27, 22:25, 9:15)
20 2019-11-30 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 1:3 (16:25, 25:20, 16:25, 17:25)
21 2019-12-07 KS GORCE NOWY TARG - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:3 (13:25, 17:25, 23:25)
22 2019-12-07 UKS Sparta AGH Kraków II - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:2 (25:18, 26:24, 19:25, 22:25, 15:13)
23 2019-12-07 Orzeł Ciężkowice - WAWEL Kraków 0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
24 2019-12-08 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - MKS RYGLICE 3:2 (21:25, 25:23, 15:25, 25:21, 15:12)
25 2019-12-21 MKS RYGLICE - KS GORCE NOWY TARG 3:0 (25:17, 25:20, 29:27)
26 2019-12-14 WAWEL Kraków - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)
27 2019-12-14 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - Orzeł Ciężkowice 3:2 (25:21, 25:16, 20:25, 25:27, 19:17)
28 2019-12-14 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - UKS Sparta AGH Kraków II 3:0 (25:14, 25:21, 26:24)
29 2020-01-11 UKS Sparta AGH Kraków II - KS GORCE NOWY TARG 3:1 (20:25, 25:23, 25:16, 25:21)
30 2020-01-11 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
31 2020-01-11 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:0 (25:20, 25:15, 25:21)
32 2020-01-11 WAWEL Kraków - MKS RYGLICE 3:0 (25:14, 25:19, 27:25)
33 2020-01-18 WAWEL Kraków - KS GORCE NOWY TARG 3:0 (25:19, 25:16, 25:19)
34 2020-01-18 MKS RYGLICE - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:1 (25:18, 25:16, 22:25, 25:23)
35 2020-01-18 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:0 (25:19, 25:11, 25:20)
36 2020-01-18 Orzeł Ciężkowice - UKS Sparta AGH Kraków II 3:2 (25:22, 20:25, 23:25, 25:15, 20:18)
37 2020-01-26 KS GORCE NOWY TARG - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:19, 25:13, 25:15)
38 2020-01-24 UKS Sparta AGH Kraków II - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:1 (23:25, 25:18, 25:13, 27:25)
39 2020-02-08 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - MKS RYGLICE 3:0 (25:12, 25:17, 25:14)
40 2020-02-22 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - WAWEL Kraków 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)
41 2020-02-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS GORCE NOWY TARG 3:1 (26:24, 25:18, 20:25, 25:22)
42 2020-02-15 WAWEL Kraków - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)
43 2020-03-08 UKS Sparta AGH Kraków II - MKS RYGLICE 0:3 (9:25, 15:25, 18:25)
44 2020-02-15 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - Orzeł Ciężkowice 3:2 (25:17, 15:25, 23:25, 25:21, 15:10)
45 2020-02-29 KS GORCE NOWY TARG - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 26:24)
46 2020-02-29 Orzeł Ciężkowice - MKS RYGLICE 1:3 (14:25, 25:21, 26:28, 21:25)
47 2020-03-10 WAWEL Kraków - UKS Sparta AGH Kraków II 3:1 (24:26, 25:23, 25:17, 25:17)
48 2020-02-29 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:1 (25:20, 25:15, 25:27, 34:32)
49 2020-03-07 GRÓD CZOP PODEGRODZIE - KS GORCE NOWY TARG 3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:22)
50 2020-03-07 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - UKS Sparta AGH Kraków II 3:0 (25:14, 25:22, 25:19)
51 2020-03-07 WAWEL Kraków - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:21, 29:27, 25:19)
52 2020-03-06 MKS RYGLICE - VOLLEYTEAM LO GROMNIK 3:2 (25:23, 25:13, 24:26, 25:27, 15:11)
53 2020-03-14 KS GORCE NOWY TARG - MKS RYGLICE 0:0
54 2020-03-14 VOLLEYTEAM LO GROMNIK - WAWEL Kraków 0:0
55 2020-03-13 Orzeł Ciężkowice - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 0:0
56 2020-03-14 UKS Sparta AGH Kraków II - GRÓD CZOP PODEGRODZIE 0:0