STREFA ROZGRYWEK

II LIGA MAŁOPOLSKA MĘŻCZYZN


Grupa Wschod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1VOLLEY Gromnik 1027278837718
2LKS BOBOWA 10222612885794
3MKS RYGLICE 10172015772706
4ISKIERKA TARNÓW 10141718787759
5GKPS II Trybus Szymbark 10101421751783
6Orzeł Ciężkowice 100030474746
1 2021-11-12 VOLLEY Gromnik - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:22, 25:14, 25:15)
2 2021-11-18 LKS BOBOWA - MKS RYGLICE 3:1 (25:20, 20:25, 25:20, 25:18)
3 2021-11-21 ISKIERKA TARNÓW - GKPS II Trybus Szymbark 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
4 2021-11-21 Orzeł Ciężkowice - LKS BOBOWA 0:3 (14:25, 16:25, 21:25)
5 2021-10-09 ISKIERKA TARNÓW - VOLLEY Gromnik 1:3 (23:25, 22:25, 28:26, 17:25)
6 2021-11-13 GKPS II Trybus Szymbark - MKS RYGLICE 3:0 (25:16, 25:22, 25:21)
7 2021-10-16 LKS BOBOWA - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:23, 25:21, 26:24)
8 2021-10-16 MKS RYGLICE - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:12, 25:6, 25:11)
9 2021-10-31 VOLLEY Gromnik - GKPS II Trybus Szymbark 3:0 (25:20, 26:24, 29:27)
10 2021-10-23 ISKIERKA TARNÓW - MKS RYGLICE 3:2 (16:25, 25:13, 25:14, 19:25, 15:11)
11 2021-10-22 VOLLEY Gromnik - LKS BOBOWA 3:1 (25:20, 20:25, 25:20, 25:23)
12 2021-10-23 GKPS II Trybus Szymbark - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:16, 25:17, 25:16)
13 2021-10-29 MKS RYGLICE - VOLLEY Gromnik 3:0 (25:22, 25:19, 25:15)
14 2021-10-30 Orzeł Ciężkowice - ISKIERKA TARNÓW 0:3 (23:25, 16:25, 19:25)
15 2021-10-30 LKS BOBOWA - GKPS II Trybus Szymbark 3:1 (22:25, 25:15, 25:16, 25:20)
16 2021-11-06 Orzeł Ciężkowice - VOLLEY Gromnik 0:3 (17:25, 11:25, 11:25)
17 2021-11-04 MKS RYGLICE - LKS BOBOWA 2:3 (29:27, 20:25, 23:25, 25:15, 12:15)
18 2021-11-06 GKPS II Trybus Szymbark - ISKIERKA TARNÓW 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 22:25)
19 2021-11-11 LKS BOBOWA - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:12, 25:22, 25:13)
20 2021-11-13 VOLLEY Gromnik - ISKIERKA TARNÓW 3:1 (19:25, 25:22, 25:10, 25:18)
21 2021-11-10 MKS RYGLICE - GKPS II Trybus Szymbark 3:0 (25:14, 25:22, 25:19)
22 2021-11-20 ISKIERKA TARNÓW - LKS BOBOWA 0:3 (25:27, 23:25, 20:25)
23 2021-11-20 Orzeł Ciężkowice - MKS RYGLICE 0:3 (13:25, 16:25, 22:25)
24 2021-11-20 GKPS II Trybus Szymbark - VOLLEY Gromnik 1:3 (20:25, 17:25, 25:19, 17:25)
25 2021-11-27 MKS RYGLICE - ISKIERKA TARNÓW 3:0 (25:18, 25:21, 26:24)
26 2021-11-28 LKS BOBOWA - VOLLEY Gromnik 1:3 (23:25, 25:17, 23:25, 22:25)
27 2021-11-26 Orzeł Ciężkowice - GKPS II Trybus Szymbark 0:3 (14:25, 21:25, 19:21)
28 2021-12-04 VOLLEY Gromnik - MKS RYGLICE 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)
29 2021-12-04 ISKIERKA TARNÓW - Orzeł Ciężkowice 3:0 (25:12, 25:14, 25:19)
30 2021-12-04 GKPS II Trybus Szymbark - LKS BOBOWA 2:3 (25:22, 23:25, 25:15, 22:25, 10:15)

Grupa Zachod

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKAWA Wadowice 824242647462
2SOKÓŁ Gumniska Tarnów 8172011707603
3SMS DALIN MYŚLENICE 771017536608
4Zawisza Sulechów 75818526606
5KS Hutnik-Wanda Kraków 61418393530
6APS ORLIK BOLESŁAW 000000
1 2021-11-20 KS Hutnik-Wanda Kraków - SKAWA Wadowice 0:3 (15:25, 25:27, 18:25)
2 2021-10-02 Zawisza Sulechów - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 1:3 (14:25, 16:25, 25:21, 15:25)
3 2021-10-02 SMS DALIN MYŚLENICE - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
4 2021-10-09 SKAWA Wadowice - Zawisza Sulechów 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
5 2021-10-09 SMS DALIN MYŚLENICE - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:2 (19:25, 21:25, 25:16, 25:21, 15:12)
6 2021-10-10 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
7 2021-10-16 Zawisza Sulechów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:2 (21:25, 21:25, 25:21, 25:23, 15:12)
8 2021-10-16 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SKAWA Wadowice 1:3 (15:25, 25:23, 20:25, 20:25)
9 2021-10-22 KS Hutnik-Wanda Kraków - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
10 2021-10-23 SMS DALIN MYŚLENICE - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 2:3 (26:24, 24:26, 21:25, 25:23, 12:15)
11 2021-10-23 KS Hutnik-Wanda Kraków - Zawisza Sulechów 1:3 (21:25, 23:25, 25:22, 20:25)
12 2021-11-27 APS ORLIK BOLESŁAW - SKAWA Wadowice 0:0
13 2021-10-30 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
14 2021-10-30 SKAWA Wadowice - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:18, 25:11, 25:16)
15 2021-10-30 Zawisza Sulechów - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
16 2021-11-06 SKAWA Wadowice - KS Hutnik-Wanda Kraków 3:0 (25:20, 25:15, 27:25)
17 2021-11-06 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - Zawisza Sulechów 3:1 (25:17, 25:22, 15:25, 25:22)
18 2021-11-06 APS ORLIK BOLESŁAW - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
19 2021-11-13 Zawisza Sulechów - SKAWA Wadowice 0:3 (13:25, 19:25, 15:25)
20 2021-11-13 KS Hutnik-Wanda Kraków - SMS DALIN MYŚLENICE 0:0
21 2021-11-13 APS ORLIK BOLESŁAW - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 0:0
22 2021-11-20 SMS DALIN MYŚLENICE - Zawisza Sulechów 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)
23 2021-11-14 SKAWA Wadowice - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 3:1 (25:20, 25:16, 20:25, 25:16)
24 2021-11-20 APS ORLIK BOLESŁAW - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:0
25 2021-11-27 SOKÓŁ Gumniska Tarnów - SMS DALIN MYŚLENICE 3:0 (25:20, 25:14, 27:25)
26 2021-11-27 Zawisza Sulechów - KS Hutnik-Wanda Kraków 0:0
27 2021-11-27 SKAWA Wadowice - APS ORLIK BOLESŁAW 0:0
28 2021-12-04 KS Hutnik-Wanda Kraków - SOKÓŁ Gumniska Tarnów 1:3 (21:25, 25:20, 14:25, 27:29)
29 2021-12-04 SMS DALIN MYŚLENICE - SKAWA Wadowice 0:3 (11:25, 10:25, 17:25)
30 2021-12-04 APS ORLIK BOLESŁAW - Zawisza Sulechów 0:0

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij