Młodziczki

RANKING MŁODZICZEK SEZON 2017/2018
  Turnieje Ligowe 
  03.12.1707.01.1828.01.1804.02.1811.03.1818.03.1823-25.03.18 finaly 
miejsceKLUBPunktyPunktyPunktyPunktyPunktyPunktymiejsce w finaleSUMA
1Setbol Oświęcim A8582100100100854552
2MKS MOS Wieliczka A10090909090901550
3SANDECJA Nowy Sącz A90100858285823524
4DWÓJKA-POPRAD Stary Sącz-Krynica79788080821002499
5SPARTA Kraków A8285828580806494
6MKS Andrychów A8080797879785474
7SPARTA Kraków B787978797774 465
8JEDYNKA Tarnów777476747879 458
9KS AGH Kraków747674767477 451
10Dalin Myślenice A747774777475 451
11CKiS MARATON Krzeszowice767477737373 446
12MKS Andrychów B757374757476 447
13PMOS Chrzanów7174757475747443
14UKS 22 Kraków717271747672 436
15KĘCZANIN Kęty747573727071 435
16Ekstrim Gorlice717373737372 435
17Setbol Oświęcim B737271737270 431
18WISŁA Kraków A727173727174 433
19PODKARPACIE Bobowa737270717270 428
20MKS MOS Wieliczka B737372707071 429
21MKS Andrychów C727070717373 429
22DALIN Myslenice B707071727173 427
23GRUNWALD Chełmek687172707172 424
24Ams Pcim687172706967 417
25WISŁA Kraków B696768717270 417
26BRONOWIANKA Kraków707070696869 416
27Iskry Grybów726967687071 417
28ZALEW Świnna Poręba706968696869 413
29VICTORIA Witkowice696869686967 410
30POGOŃ Proszowice686969676767 407
31UKS 2010 Liszki676867686968 407
32Poprad Stary Sącz696869656869 408
33Sandecja Nowy Sącz B676768696668 405
34ALPS Wadowice676766666768 401
35Ogniowo Piwniczna666666676766 398
36SKAWA Wadowice666667676666 398
37AS Niepołomice666666656664 393
38Gorce Nowy Targ656565656565 390
39PRĄDNICZANKA Kraków A656565666465 390
40PRĄDNICZANKA Kraków B646463636363 380
41WANDA Kraków  64646566 259

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij