Młodziczki

Ranking Młodziczek sezon 2020/2021

MiejsceKlub17.10.2020
Punkty
07.11.2020
Punkty
21.11.2020
Punkty
05.12.2020
Punkty
09.01.2021
Punkty
23.01.2021
Punkty
06.02.2021
Punkty
Suma
1SMS SOLNA Wieliczka I1001009080100470
2KPS GORCE Nowy Targ80858010090435
3MKS MOS Wieliczka I90801008580435
4KS PRĄDNICZANKA Kraków I8090809080420
5SKPS DUNAJEC Nowy Sącz7980858082406
6SMS SPARTA UJ Kraków8082808279403
7MKS Andrychów I7978778085399
8Kadra Doliny Popradu I8579787780399
9UKS SETBOL Oświęcim I8280827877399
10KS AGH Kraków7979787779392
11UKS 22 Kraków7778777978389
12SALOS Staniątki I7778777978389
13SMS DALIN Myślenice7779787778389
14UMKS PMOS Chrzanów7477797979388
15STS SANDECJA Nowy Sącz7677797877387
16TS WISŁA Kraków7477797877385
17KS VOLLEY Gorlice7876767676382
18MARATON Krzeszowice7876767675381
19UKS SETBOL Oświęcim II7676767574377
20KS PRĄDNICZANKA Kraków III7675737476374
21UKS JEDYNKA Tarnów7475737475371
22UMKS KĘCZANIN Kęty7374757475371
23Kadra Doliny Popradu II7573747574371
24AMS Pcim7173747676370
25UKS 2010 Liszki7574757373370
26AS Przeciszów7875727172368
27MKS MOS Wieliczka II7174757373366
28KS PRĄDNICZANKA Kraków II7271747574366
29CKiS w Skawinie7373727172361
30SKAWA Wadowice7071737373360
31SMS SOLNA Wieliczka II7372717271359
32PODKARPACIE Bobowa I7271727172358
33ALPS Wadowice7572697070356
34SMS SOLNA Wieliczka III7070717271354
35MKS Andrychów II6970717271353
36UKS JEDYNKA Libiąż7270706968349
37SALOS Kraków6970707069348
38MUKS OGNIWO Piwniczna6870697070347
39AS Niepołomice7069706966344
40UKS "6" Tenczynek6970676968343
41RADWANSPORT Gdów6868686870342
42PODKARPACIE Bobowa II6968686769341
43SALOS Staniątki II0006869137
44.ISKRY Grybów0006667133

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij