Młodziczki

Ranking Młodziczek sezon 2020/2021

MiejsceKlub17.10.2020
Punkty
07.11.2020
Punkty
21.11.2020
Punkty
05.12.2020
Punkty
09.01.2021
Punkty
23.01.2021
Punkty
06.02.2021
Punkty
Suma
1SMS SOLNA Wieliczka I1001009080100100100670
2KPS GORCE Nowy Targ808580100908090605
3MKS MOS Wieliczka I908010085809080605
4KS PRĄDNICZANKA Kraków I809080908085585585
5SMS SPARTA UJ Kraków80828082798085568
6SKPS DUNAJEC Nowy Sącz79808580827978563
7Kadra Doliny Popradu I85797877808280561
8MKS Andrychów I79787780857978556
9UKS SETBOL Oświęcim I82808278777877554
10SMS DALIN Myślenice77797877788082551
11KS AGH Kraków79797877797978549
12UKS 22 Kraków77787779787779545
13SALOS Staniątki I77787779787779545
14UMKS PMOS Chrzanów74777979797779544
15STS SANDECJA Nowy Sącz76777978777877542
16TS WISŁA Kraków74777978777877540
17KS VOLLEY Gorlice78767676767676534
18MARATON Krzeszowice78767676757475530
19UKS SETBOL Oświęcim II76767675747676529
20KS PRĄDNICZANKA Kraków III76757374767676526
21UMKS KĘCZANIN Kęty73747574757475520
22Kadra Doliny Popradu II75737475747574520
23AMS Pcim71737476767574519
24UKS JEDYNKA Tarnów74757374757373517
25UKS 2010 Liszki75747573737273515
26KS PRĄDNICZANKA Kraków II72717475747574515
27MKS MOS Wieliczka II71747573737271509
28AS Przeciszów787572717270438
29SMS SOLNA Wieliczka II73727172717475508
30SKAWA Wadowice707173737372432
31CKiS w Skawinie73737271727172504
32PODKARPACIE Bobowa I72717271727172501
33SMS SOLNA Wieliczka III707071727173427
34ALPS Wadowice75726970707172499
35MKS Andrychów II69707172717373499
36SALOS Kraków697070706970418
37UKS JEDYNKA Libiąż727070696869418
38MUKS OGNIWO Piwniczna68706970707070487
39UKS "6" Tenczynek697067696869412
40AS Niepołomice70697069666769480
41RADWANSPORT Gdów68686868706868478
42PODKARPACIE Bobowa II69686867696666473
43SALOS Staniątki II000686968205
44.ISKRY Grybów00066676967269

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij