Młodziczki

Ranking Młodziczek sezon 2019/2020

MiejsceKlub03.11.2019
Punkty
17.11.2019
Punkty
01.12.2019
Punkty
15.12.2019
Punkty
12.01.2019
Punkty
26.01.2019
Punkty
09.02.2019
Punkty
Suma
1MKS MOS Wieliczka10090100100100490
2Poprad Stary Sącz1001001009085475
3Kęczanin Kęty1001001008579464
4SMS Solna Wieliczka A82100908290444
5Setbol- A SP 2 SOS Oświęcim 8290907877417
6Dalin Myślenice A9085828080417
7STS Sandecja Nowy Sącz 8290857782416
8UKS Jedynka Tarnów9085827977413
9MKS Andrychów9085827676409
10KPS Gorce Nowy Targ 7882907778405
11UKS 22 Kraków8582857676404
12Victoria Witkowice8582857573400
13KS AGH Kraków8080807477391
14MKS Limanowa8579777574390
15ALPS Wadowice A 8079787475386
16SKPS Dunajec Nowy Sącz 8080807271383
17UKS 2010 Liszki 7978807372382
18AS Niepołomice 7977787373380
19KS Prądniczanka Kraków 7778797174379
20SETBOL - B SP2 SOS Oświęcim 7880797269378
21Ekstrim Gorlice 7977787172377
22SMS Sparta UJ Kraków 7879787070373
23Podkarpacie Bobowa7778796968371
24MKS MOS Wieliczka B 7576757070366
25SETBOL - C SP2 SOS Oświęcim 7576757070364
26Góral Muszyna 75766756869363
27UMKS PMOS Chrzanów 7776756767362
28SMS Dalin Myślenice B 7674736871362
29Salos Staniątki 7475776766359
30Skawa Wadowice7675766665358
31AMS Pcim 7475766664355
32TS Wisła Kraków7372746568352
33LKS Szynwałd 7673746365351
34SMS Solna Wieliczka B 7273726567349
35Rozwój Szerzyny 7374736464348
36UKS 6 Tenczynek 7474746262346
37ALPS Wadowice B 7373736463346
38Salos RP Kraków7071716363338
39CKiS Skawina7170706262335

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij