Młodziczki

Ranking Młodziczek sezon 2019/2020

MiejsceKlub03.11.2019
Punkty
17.11.2019
Punkty
01.12.2019
Punkty
15.12.2019
Punkty
12.01.2019
Punkty
26.01.2019
Punkty
09.02.2019
Punkty
Suma
1MKS MOS Wieliczka1009010010010010090680
2Poprad Stary Sącz10010010090858285642
3SMS Solna Wieliczka A 8210090829090100634
4UMKS Kęczanin Kęty10010010085797780621
5STS Sandecja Nowy Sącz82908577828582583
6SETBOL- A SP2 SOS Oświęcim 82909078777977573
7SMS Dalin Myślenice A90858280807877572
8UKS Jedynka Tarnów 90858279777374560
9UKS 22 Kraków 85828576767778559
10MKS Andrychów90858276767574558
11KPS Gorce Nowy Targ78829077787676557
12KS AGH Kraków80808074778079550
13Victoria Witkowice85828575737475549
14MKS Limanowa85797775747573538
15ALPS Wadowice A80797874757373532
16SKPS Dunajec Nowy Sącz80808072717475532
17KS Prądniczanka Kraków77787971747676531
18AS Niepołomice79777873737271523
19UKS 2010 Liszki79788073726966517
20Setbol-B SP11 SOS Oświęcim78807972696870516
21Ekstrim Gorlice79777871727069516
22SMS Sparta UJ Kraków 78797670707172516
23Podkarpacie Bobowa77787968696869508
24MKS MOS Wieliczka B75767570707071507
25SMS Dalin Myślenice B76747368717269503
26Góral Muszyna75767568696870501
27Setbol - C SP2 SOS Oświęcim75777769666568497
28UMKS PMOS Chrzanów 77767567676767496
29TS Wisła Kraków73727465687172495
30Salos Staniątki 74757767666566490
31Skawa Wadowice76757666656663486
32LKS Szynwałd 76737463656767485
33AMS Pcim 74757666646464483
34SMS Solna Wieliczka B 72737265676665480
35ALPS Wadowice B 73737364636363473
36Rozwój Szerzyny 73747364646263473
37UKS 6 Tenczynek 74747462626462472
38Salos RP Kraków 70717163636265465
39CKiS Skawina 71707062626362460

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij