Młodziczki

Ranking Młodziczek sezon 2020/2021

MiejsceKlub13.11.2021
Punkty
27.11.2021
Punkty
11.12.2021
Punkty
08.01.2022
Punkty
22.01.2022
Punkty
05.02.2022
Punkty
19.02.2022
Punkty
Suma
1WTS SOLNA Wieliczka I908582100100100100657
2SKPS DUNAJEC Nowy Sącz1001009090
908582637
3KPS GORCE Nowy Targ859010085807880598
4KS Prądniczanka Kraków I7978
8078829090577
5UMKS KĘCZANIN Kęty82828580788285574
6Ogniwo Piwniczna STS Sandecja 78797882858077559
7MKS MOS Wieliczka I80787978797879551
8UMKS PMOS Chrzanów788078797879472
9SMS SPARTA UJ KrakówS777675777777459
10SALOS Staniątki777777767577459
11UKS SETBOL Oświęcim I757675777776456
12UKS JEDYNKA Tarnów757777767576456
13TS WISŁA Kraków767576757675453
14MKS MARATON Krzeszowice747372757675445
15AS Przeciszów727576747372442
16UKS SETBOL Oświęcim II767473727473442
17UKS ISKRY Grybów747371727474438
18UKS 2010 Liszki737274737274438
19UKS 22 Kraków697274737171430
20KS VOLLEY Gorlice737170697273428
21KS AGH Kraków MOS Zachód727473706869426
22SALOS RP Kraków666972747370424
23MKS PODKARPACIE Bobowa I717069717068419
24WTS SOLNA Wieliczka III
706868697170416
25UKS JEDYNKA Libiąż686769717069414
26WTS SOLNA Wieliczka II656971706868411
27MKS Andrychów717170676665410
28MKS MOS Wieliczka II697066656971410
29Akademia Powiatu Nowosądeckiego/POPRAD636667666972403
30STS SANDECJA Nowy Sącz706765656667400
31AS Niepołomice676665686766399
32KS Prądniczanka Kraków II686868676462397
33MKS POGOŃ Proszowice646366686765393
34ALPS Wadowice636567666464389
35UKS GÓRAL Muszyna676564636564388
36PKS Kalwaria Zebrzydowska646464646567388
37KS RADWANSPORT Gdów656463646366385
38CKiS Skawina666363636363381
39UKS ZALEW Świnna Poręba626262626260372
40LKS PRZEŁECZ Łopuszna626262616163370
41MKS PODKARPACIE Bobowa II61616162
6261369

WIADOMOŚCI

Nasi Partnerzy

Szybki Kontakt

MZPS,
ul. Osiedle Wysokie 22c/2, Kraków 
tel: 785 502 112  
mzps@mzps.pl

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

© 2018 Małopolski Związek Piłki Siatkowej

Wykonanie: BiuroPromocji.info

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby kontynuować zaakceptuj ten komunikat. .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij